Я не тону• 16 января 2024

Вигорання

Я в декреті, чоловік працює
Останнім часом якось віддалились, відчуваю байдужість, він сам по собі ( в шлюбі 2 роки). Я постійно з дитиною, він приходить з роботи - вечеря-в телефоні-сон. Я вкладаю дитину, і от сама сиджу на кухні. Відчуття вигорання, нічого крім дитини не бачу, ще і чоловік віддалився( Друзі є, але спілкуємось не часто, самотність…Що він зраджує - не думаю, подобається хтось - можливо.
💩 себе почуваю
автор Я не тону • 16 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
« важка на підйом стала, я такою не була» это ключевые слова. Вы изменились. Не удивляйтесь если он разлюбит(((
Потом можно долго причетать о несправедливости жизни, но самой поднимать ребёнка и быть в поиске нового отца всё равно будет сложно.

Вы можете решить, что Вы не из тех супер-мам, а можете ей стать)
Это только Ваше дело.

Кстати… я супер-мама) и у меня пятеро детей))) но такой я не всегда была) так что, если хотите конкретного совета, спрашивайте.
Просто раніше я могла сама кудись піти, розвіятись, а зараз з дитиною це важко..
от ви як супер мама, поясніть, як все встигаєте?? І ще й не втомлюєтесь і на чоловіка знаходите час ?
От правда хочу по пунктах, о 8-9 прокидається дитина, сніданок, переодягання і т.д., потім гуляємо, 13-сон ( я в цей час готую обід), потім прокидається, їмо і граємось, вчимо щось нове, прибираю і готую вечерю, потім чоловік приходить, вечеря, купання, вкладання. От коли і основне як знайти сили на ще якесь хоббі? І ще треба його придумати
Правда хочу чарівний «пендель», може я щось роблю не так 🤔
Настасья Пицун• 16 января 2024
Поїдьте кудись на відпочинок разом, найміть няню для дитини і сходіть кудись удвох. Поговоріть з ним про це, бо з часом тільки гірше стане( поки є шанс щось налагодити
Шотуткоїться?• 16 января 2024
Ответ дляЯ не тону
Мой распорядок дня Вам не поможет)
Старшей дочери 30))) младшему сыну 10. Замужем 34 года. Мы с мужем не работаем за зарплату уже больше 20 лет.

Такая запара как у Вас, у нас с мужем была после 10 совместных лет жизни, когда дочкам было 6 и 3. Вот то, реальная вешалка была))))

Мы всегда всё делали вместе это одна из наших формул успеха. И таких формул очень много.
Мы всегда смотрели в глаза друг другу с любовью и трепетом.
И мы всегда оставались интересными друг для друга.

Для того чтобы быть интересным нужно расти. Подумайте где Ваш рост.

Когда мне было очень-очень трудно, я начала читать литературу по саморазвитию. Это стало не просто нашим спасением. Для нас это оказалось благословением.
автор Я не тону • 16 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Мой распорядок дня Вам не поможет)

От немає у нас трепету і любові так, от це я і маю на увазі, мені цього не вистачає. А йому ок бачу, не розумію, що не так роблю
Куди рости теж не розумію. Професійно? Поки дитині 1,4 , то ще рік мабуть буду з нею вдома, а там почну думати, куди податись. А зараз тоді що? Не знаю( почати з книг, можливо

І от в мене одна дитина, а мені нелегко, я не знаю, як справляються з погодками допустимо. Я так хочу в неї вкласти, навчити, а не просто як трава, щоб росла. Тому і питала вас про розпорядок, бо може я щось не так роблю, немає часу на відпочинок особливо
Шотуткоїться?• 16 января 2024
Ответ дляЯ не тону

Возьмите книгу «Сила» Ронды Бёрн. Она должна Вас поднять. 15-30 минут в день всегда можно найти.

Лично я, читала только на унитазе( другого время у меня не было((((

И не тревожьтесь, что Вы что-то делаете не так, не усугубляйте ситуацию. Не стоит быть самой себе саботёром(

Если книга понравится, Вы её не прочтёте, а проглотите.
А потом, посоветую другую, если захотите.

Создать любовь с мужем легко. Было бы желание.
Верочка 100%• 16 января 2024
Автор, не засмучуйтесь. Описуєте мою історію на 99%, навіть вік схожий. Скажу вам так як ви написали у більшості пар. Ключові фактори, які валивають на декрет то допомога/відсутність її, наявність грошей. Без цього сильно не розженешся. Вам гарні поради написали чоловіку треба казати ротом посидь з дитиною, бо мені треба це те чи інше. Для себе вишукувати хоч трохи часу.Все пройде. Такий період, станете собі цікаві і чоловік по іншому буде дивитись, почекайте прошки хай малюк підросте
Не обижаюсь• 16 января 2024
Ответ дляЯ не тону
Мені не ок, хотіла б спілкування якогось, а не отак. А йому якраз ок. Допустимо посваримось, він розвернувся і спати, абсолютно байдуже на все, а на наступний день як нічого не було по кругу: вечеря, телефон, сон
Відчуття ніби років 20 вже спільного життя пройшло, а мені ще і 30 немає 😢 сиджу і думаю як до такого дійшло, так важко на душі..
Какой телефон? Ребенка в руки..а если привас не может, вы уходите из дому гулять, к подружке, по магазинам, в салон, каждый весн найдете куда пойти