Бабка_в_кедах• 16 января 2024
Порада щодо вибору курсіа або школи англійської
Дівчата всім добрий день! Порадьте будь ласка онлайн школу або курси вивчення англійської мови для дитини 15 років. До цього навчалась з репетиторами. Розглядаю декілька варіантів - школа Соловова, Грін Форест, Грейд та інші. Відгуки різні бувають. Прошу порадьте свій варіант, де вчились або зараз вчаться Ваші діти або може Ви навчаєтесь та остались задоволені результатами. Щиро дякую всім за поради!
Тумба-юмба• 16 января 2024
Мой ребенок четвёртый год учится в Интерлингве в Одессе. Я очень довольна. Кстати, посоветовали мне эти курсы здесь.
Сейчас у них есть группы онлайн
Тану на сонці• 16 января 2024
Я закончила Соловова, поосле них свободно училась на англ в другой стране, да и на работе постоянно на англ общаемся