Скляна миша• Изменено 16 января 2024

Втрачаю сили після спілкування з матір´ю

Після кожної телефонної розмови за матір´ю в мене немає ні сил, ні енергії ні на що. Просто вампіризм якийсь. Починаємо про щось особисте і вже не помічаю, як розмова перейшла в те русло, де вона на мене вивалює проблеми якихось Рубанчих, Ковальчих, Пєрєяслових. Починається з ’- привіт, що робила сьогодні’ І вона: ’- Ходила на базар, встрітила Ліду, а у неї і те, і се, і кредити, і болячки і якийсь родич вмер, а хату продать ,не можуть, бо проблеми з документами, а вона і туди поїхала, і туди, а там кажуть - їдь туди!

І я це слухаю і не розумію, нахєра воно мені оце все треба?!!!

Хоча розмова починається у доброму настрої. І я завжди намагаюсь змінити тему. Але фіг там! З роками це ще більш складніше. От вчора спілкуємось, питаю: - Що там батько? Вона: - в гаражі щось колупається. І потім слідом вже насипає, бо від гаража в неї одразу асоціації: - Ой! Бачила Пєрєяслову а її Ілона з отим непутящим живе. А він такий-сякий. Інструмент з гаража вкрав, заложив кудись в ломбард, а то інструменти були не їхні, її брата, а він брав ці інструменти в інших знайомих, яким зараз срочно потрібні ті інструменти і шо робить і куди бігти!!!

І просто валить оцей потік чужої тривоги, що в мене аж дим з вух йде і свистю як чайник!

В неї оце прям дар нав´язувати чужу біду і преподносити це так, як наче це і наша біда. Як в гіпноз якийсь вводить мене і виливає через телефон з тазіка не мені оці чужі помиї. Як наче я повинна кидати все і бігти по ломбардам і баригам, шукати ті вкрадені інструменти! Чи що!? Я не знаю!!! Кожна розмова наша закінчується де я вже іноді матюкаюся і кричу в трубку: - ВСЕ! ПОКА! ДАВАЙ, КАЖУУУ!!! Відводю трубку від вуха, а вона там щось: ’- Ой, а ще те забула! І те! І п´яте! І десяте!’

Якби ви знали, скільки це сил забирає. З мене просто пот ллється, як наче я вагон розвантажила і подрібно декілька днів, щоб морально відновитись.

От як би ви вели спілкування з такою матір´ю? Я не уявляю, як я з нею взагалі раніше під одним дахом жила, зараз би в мене просто здоров´я не вистачило це все вивозити.
Бабульція• 16 января 2024
Просто відводите слухавку на відстань, коли розповідає про Переяслових і др. - знов повертаєте до вуха.

Клин_Кляйн• 16 января 2024
Ой, мені, здається, це покоління таке. Дуже сподіваюсь, що такою не буду.
автор Скляна миша • 16 января 2024
Ответ дляБабульція
Я так і роблю іноді, включає на громкий зв´язок і щось своє роблю, але все одно морально вона мене просто перевантажує оцим потоком інформації.
Бабульція• 16 января 2024
Ответ дляСкляна миша
Та ніт. Який громкий звʼязок? Ви ж тоді все чуєте. Просто далеко, щоб суть не чути, а тільки шум неясний
автор Скляна миша • 16 января 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну чому це, батько в мене небагатослівний, наприклад. А матері треба знати про всіх на світі і всім про це розповісти!
Фляшка на трьох• 16 января 2024
Ответ дляСкляна миша
Може звести спілкування до мінімуму?
Зрадорозганячка• 16 января 2024
Розумію,моя ще кожен раз лізе в моє життя’а чого ти те оділа,а чого ти те не приготуєш,а чого ваза у вас там стоїть,а шкаф же треба туди поставити,а ти що тратиш і свої гроші на їжу,хай витрачає чоловік,а чого ти те не робиш,а чого ти се...’звела спілкування до мінімуму
Але зараз набіжать ’от якби моя мама була жива,то хай би казала і робила що хочеш’
автор Скляна миша • 16 января 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Може звести спілкування до мінімуму?
Ну я з нею десь 2 рази на тиждень спілкуюсь. Але цього достатньо, щоб зглягти потім.
люблю_тортики• 16 января 2024
одного дня ви будете сумувати за ціми розмовами
і готові будете вислухати
щонебудь
аби тільки вона була рядому і обняти її

Донька подруги• 16 января 2024
Пусті балачки ще й з негативом... 15 хвилин і ’вибач, поспішаю, бувай)
автор Скляна миша • 16 января 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
О, це окрема тема, коли вона приїздить до нас, я тоді взагалі виснажена вся, немає сил навіть чашку підняти. Стільки енергії з мене випиває оцим всим.
автор Скляна миша • 16 января 2024
Ответ длялюблю_тортики
і готові будете вислухати
щонебудь
аби тільки вона була рядому і обняти її
За розмовами такого формату точно не буду сумувати. В неї все життя так, що вона не може сфокусуватися на наших проблемах, і її бентежить завжди більше те, що у інших. В школьні роки приходжу, кажу, що мій малюнок прийняли на конкурс. І в неї одразу асоціаціії. Ой, а я теж бачила Марину (мою подругу) з мамой йшли з художки, несла полотно, більше ніж вона! Ну ми трохи побалакали, бо почало дощити, а додому доходю - як хлинуло! І тепер переживаю, чи вспіли вони додому, щоб картину не намочити?

Тобто, як би нуль реакції, що я, як її донька, теж щось подібне зробила, і не обов´язково навіть хвалити, просто хоч трошки сфокусуйся на цьому. Ні! Потрібно перейматися чужими проблемами, вони завжди важливіші!

От як за подібним можна сумувати?
Бабульція• 16 января 2024
Ответ длялюблю_тортики
і готові будете вислухати
щонебудь
аби тільки вона була рядому і обняти її
Вона буде сумувати не за цим
люблю_тортики• 16 января 2024
Ответ дляБабульція
Вона буде сумувати не за цим
за цим в тому числі
Бабульція• 16 января 2024
Ответ длялюблю_тортики
за цим в тому числі
Перевірено досвідом- ніт)
Айпишница• 16 января 2024
О, автор, в мене мама така любителька драми. Їй треба якийсь негатив смакувати, стогнати і причитати. Зараз через війну живе у мене, ми майже припинили спілкування, бо я не вивожу. Усі розмови, з чого б не починалися, зводяться до причитань і охів, скарг і тд. Я наче та помийна яма, в яку зливають весь негатив, але ж у мене є й власні, реальні проблеми. І навіщо мені в кучу до своїх ще чиїсь або взагвлі надумані проблеми. Дуже дратує, і немає куди дітися від цього.
автор Скляна миша • 16 января 2024
Ответ дляАйпишница
Так одне діло коли це якийсь ваш сімейний негатив. А в мене переймається чужою бідою) Нещодавно вона ходила в больницю, я питаю, як там справи, що лікарь сказав. А вона мені починає розповідати як в сиділа в черзі я розговорилася з якоюсь жінкою, яка їй якісь страсті нарозповідала, і мати мені оце все пересказує.
Айпишница• 16 января 2024
Ответ дляСкляна миша
Так і моя так само, про проблеми родичів, про якісь їх хвороби, розборки, причому те, що дуже особисте. Десь патякають по телефону з ними, а вона мені ретранслює. Я вже не мовчала, кажу, от навіщо мені, та власне і тобі ця інформація? Але не діє, через певний час нова порція чужого мильного серіалу
Запасная спина• 16 января 2024
Це від того, що немає своїх цікавихсправ. Як в молодості було. Не займається чимось цікавим і корисним, що потребує багато уваги і приносить задоволення, немає гарних стосунків. Вона немов серіал споглядає через чужі життя. Наче вона до них може якось доторкнутися і стоїть в епіцентрі подій.

Мона Лиза• 16 января 2024
Ответ дляСкляна миша
моїй ще не дай Бог щось про себе розказати то одразу всім розпатякає.
минулого року нам на роботі видали всім екофло, а ми зимували у батьків бо у нас було менше +10 в квартирі, батько спросив скільки те екофло коштує, а мама чула як я відповіла що приблизно стільки, і тільки їй хтось позвонить так одразу ляпає язиком. я аж їй сказала - ’мама, вас давно грабили? не патякай’
автор Скляна миша • 16 января 2024
Ответ дляЗапасная спина
Можливо так і є, але в неї достатньо подруг-сусідок, яким це все можна нагортати. Але також можна і бути зацікавленим в рішенні своїх проблеми, а не над чужими тужити.
Хвець-тець• 16 января 2024
Нащо слухаєте?