Добрый вечер
Помогите пожалуйста, сделала узи, врач не сильно разговорчивый
К врачу ( эндокринологу ) на следующей неделе , анализы сдавать буду послезавтра
Может у кого-то такое было?
Шукаю трусики• 16 января 2024
Якщо не здавали аналізи ТТГ, Т3 та Т4. Перед візитом до ендокрінолона ліпше здати, щоб не ходити декілька разів. Все одно призначить.
Шукаю трусики• 16 января 2024
Ответ дляЮлия-7e37
А что могут значить ехрознаки диффузных змін ?
Якесь порушення, є лімфовузол, аналізи здасте, там лікар вже буде дивитись, щось призначить попити.