Леди_в_ночи• 16 января 2024
Лисіють вуха у кота
Добрий вечір , у кота помітила що почали лисіти вуха, що це може бути?у вет клініку вже записані, але дуже хвилююся
Леди_в_ночи
• 16 января 2024
Ответ дляНаучительница
Лишай, скоріше за все.
Господи де він міг його взяти, він на вулицю не виходить
Мама Чели• 16 января 2024
Может клещ какой то. Не знаю, может ли лишай идти так парно на оба уха. А чешет их? И вообще чешется?
Леди_в_ночи
• 16 января 2024
Ответ дляМама Чели
Ні не чухає, але він весь дуже линяє, а тут ще і вуха облисіли
Мама Чели• 16 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Может что то аллергическое. В общем, реально лучше к врачу, а то мы тут сейчас диагнозов наставим
Леди_в_ночи
• 16 января 2024
Ответ дляПум пум
А який вік котика? Якщо вже за 10 ,то це норм, але може не вистачати вітамінів.Скоріше за все справа в кормі Але обов´язково до лікаря
Котику 8 місяців, почав активно линяти, а сьогодні помітила таке на вухах , їсть бріт кеа , але може він йому не підходить
миссАрфография• 16 января 2024
А чим ви його годуєте? Яким кормом? Може це авітаміноз? Він яке харчування отримує?
Леди_в_ночи
• 16 января 2024
Ответ длямиссАрфография
Бріт кеа ще для котенят бо нема року, плюс даємо іноді паштети карнілав , перевели його з рояла який їв у заводчиків бо так склад жах, і тут таке почалось
миссАрфография• 16 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Брит це дешевий корм економ варіант. Не купуйте корм дешевий в Атб і Сільпо.беріть хороший преміум класа. Пуріна проплан. А взагалі шикарний корм Савори.там дійсно і м´яср і всі вітаміни. Алюс траву треба давати.( купую проросшу пшенмцю).
миссАрфография• 16 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Беріть щось ліпше за Брит.
Леди_в_ночи
• 16 января 2024
Ответ длямиссАрфография
Він не їсть бріт , він їсть бріт кеа, це корм преміум класу , бріт та бріт кеа два різні корми
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ага, справа в кормі.А на рахунок линьки,то вони зараз линяють раза чотири за рік.Це залежить від стресів та від того,що живуть в квартирі
Леди_в_ночи
• 16 января 2024
Ответ дляПум пум
Буду переводити на карнілав мабуть
миссАрфография• 16 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ааа. Зрозуміло. Так.то різне. Але дивно.молодий кіт і лисіє. Хоча це може бути і генетичне і яке завгодно
ПироженкА• 16 января 2024
Таке було у молодого кота, якого я взяла з перетримки, безхатька. Він був худющий і з такими вухами. Відгодовувала на Санабель, + обробка Адвокатом. Все минулося.
Хочу на Балі• 16 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Це алергія, швидше за все на корм.
Хочу на Балі• 16 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Шукайте корм без кукурудзи, на неї часто алергія. Ми при такій проблемі шукали корми де зі злаків лише рис і з м´яса індичка або кролик. З шерстю стало краще, але не ідеально. Вуха повністю заросли шерстю лише коли вивезли за кордон - і вагу набрали, і вушка заросли. Це все на іншому кормі.
Научительница• 17 января 2024
Простіше зводити до ветеренара - він лампою УФ посвітить і будете знати, чи лишай, чи алергія, чи якісь паразити. Так гроші зекономите і собі нерви,
ЯблокоРаздора• 17 января 2024
Ответ дляПум пум
Круто Вы, не видя кота. Не каждый вет так может. Даже, точнее, никто из ветов не будет лечить через монитор.