Чим це замінити? Книги, фільми, серіали, музика? Вчити щось?
Хто багато писав, а потім припинив це, чим Ви цю звичку замінили?
Може бути звичка писати в соцмережах через депресію або тревожність зараз? В зв´язку з обставинами життя.
Ответ дляlisa2101
Общением в живую.
Я не люблю спілкуватись вживу, не хочу ні з ким, крім близьких родичів.
Мене стомлюю, коли спілкування вживу багато, напиклад, якщо це потрібно на роботі.
При спілкуванні в соцмережі такого ефекту нема. Але воно займає час, іноді псує настрій, нічого майже не дає (хоч іноді можно узнати нове).
Espresso_caffe• 17 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
вот это вы точно сказали, испорченное настроение и бестолковое убийство времени
Можно судити о суспільстві в цілому по соцмережам? Хтось може впливати на настрої в суспільстві через соцмережі?
Ochen_lubov• 17 января 2024
Просто осознаете, что время жизни утекает вникуда..
Я так сделала и провела однодневную випассану дома. Отключила все, молчала, столько сил, энергии появилось! Обязательно повторю это, когда ребёнок будет у мамы снова.
Без_паніки• 17 января 2024
писати через тривожність в пошуках підтримки і завірень - це варіант захисної поведінки, яка підтримує розлад)
І важко втриматись, тому що це дає часто миттєве заспокоєння. Але в довгостроковій перспективі це робить вас залежною від соцмереж.
ksusha1155• 17 января 2024
Нічим не замінила. І читаю, і спорт є, і мову вчу в дуолінгво. І спілкуюсь в соцмережах..
Ответ дляksusha1155
Спілкуватись можливо періодично, не витрачаючи багато часу. Якесь питання задати конкретне, наприклад. Це нормальне спілкування.
А ось коли людина ’зависає’ в соцмережі, щоб замінити нею реальність, що це?
Ответ дляJulieta78
Вместо соцсетей почитайте книжку ’Как править миром втайне от санитаров’. Пригодится.
Нема такой книжки!
Але, може її Ви вже пишите... Допишете, почитаю.
ksusha1155• 17 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Відсутність пріоритетів в житті
ku4eravaku4erava• 17 января 2024
Ответ дляJulieta78
Ой спасибо
mashulka_ua• 17 января 2024
Я б нічим не заміняла. Це такий простий спосіб самовиразитися, поспілкуватись - я б мабуть більше груп по інтересам хотіла. Книжка такого не дасть. Чому б не користуватись благами 21 сторіччя.
Ответ дляmashulka_ua
Про себе писати небезпечно, бо осуд.
Хоч я нічого поганого не робила, пишу про почуття.
mashulka_ua• 17 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Про себе писати небезпечно, бо осуд.
Мені така слизька ця тема... Бо про себе сказати комусь - це не легше, усуду і непорозуміня буде думаю не менше. Але ж десь хочеться знайти однодумців, людей з такими ж проблемами.