Чумацький Шлях• Изменено 17 января 2024

Як правильно брати на ручки малюка

Не дивуйтеся що може питання глупе.У мене малий 7 міс , як почав сидіти то беру його за грудну клітину по боках під ручками.Але часто коли підіймаю то буває руки зісковзують йому як під пахви і припіднімаються плечики.Я начиталась що так робити не можна.Педіатра спитала, вона каже брати через бочок, але мені вкласти його на бочок то квест, він викручується як юла.Це ж вже не дитина 3-4 міс,що спокійно повернув і взяв Порадьте як ви брали правильно діток?
Ермолайчик• 17 января 2024
Брала під сіднички і за спинку. Ніколи ніяких проблем не було
Щедрик• 17 января 2024
Не поняла, что и куда у Вас так ускользает?
автор Чумацький Шлях • 17 января 2024
Ответ дляЩедрик
Мои руки ему под мышки, если за грудную клетку беру
БезПаспортаНеПродаю• 17 января 2024
Я брала так, как он брался
Выскользнул - его проблемы :)))

(Шутка если что)

В 7 месяцев уже сложно что-то «сломать». Главное не подвешивать за плечики или за промежность на часы (типа ходунки, неправильные кенгурушки и тд)