Витворунка• 17 января 2024

Аллергія після вормілу

Пила ворміл на другий день з’явився зуд по тілу та через неділю черноні плями які то зникають, то з’являються. Чи може бути це аллергічна реакція? Чи допоможе антигістамінне та яке?
Единорог помог• 17 января 2024
это не аллергия, это он так на вашу печень повлиял, пейте для печени теперь и сорбенты.
Я Вас не боюся• 17 января 2024
вы бы промонииторили темы хотя бы тут -ПЕРЕД тем как его принимать, постоянно темы о аллегрии на него. У моего сына теперь пожизненная крапивница. Черт меня дернул тогда профилатически пролечить семью(
пані Солоха• 17 января 2024
Теперь лечите печень. Это не аллергия 99.9%
ХвилювАллочка• 17 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
’профилактически’ принимать фактически яд - это ума палата...
Клептоманка• 17 января 2024
Тут швидше питання чи то був Ворміл. :(

Краще пити звичайний Альдазол.
Интимная• 17 января 2024
Ответ дляКлептоманка
Тут швидше питання чи то був Ворміл. :(

Краще пити звичайний Альдазол.
і Ворміл і Альдазол мають одну й ту саму діючу речовину в тій самій концентрації, в чому різниця?
Клептоманка• 17 января 2024
Ответ дляИнтимная
Ворміл імпорт, який часто підробляють.
Альдазол наш, дешевий.
Ворую вкусняшки• 17 января 2024
Ответ дляИнтимная
В чистоті і якості тої речовини. Наприклад домашня курка і наша ряба - і те і те курятина, а смак і ціна різні.
Интимная• 17 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
то Ворміл все ж таки кращий?
Ворую вкусняшки• 17 января 2024
Ответ дляИнтимная
то Ворміл все ж таки кращий?
Якщо ви впевнені що не підроблений - то завжди краще оригінал ніж дженерик.
Мені лікарі радили Зентел.