Сусідка зверху• 17 января 2024

Ну що, зафігачимо тему про каву)))

І ще про щось приємне😋
автор Сусідка зверху • 17 января 2024
Ответ дляБорщичок
Нет, у нее такое же слово, родом из суржика). В разговоре простительно, а на вывесках видеть, мягко говоря, удивляет))
А, поняла)) вже загуглила)))

Поліпривіт всім• 17 января 2024
А я каву п´ю після 12-ої. Купила собі новий сир - гауда з трюфелем, буду смакувати)
автор Сусідка зверху • 17 января 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Як він вам?
Xвостокрутелка• 17 января 2024
Поліпривіт всім• 17 января 2024
Ответ дляСусідка зверху
Як він вам?
Специфічний)) Багато не з´їси, якраз посмакувати. Мій фаворит з того що спробувала - це норвежський сир з невимовною назвою))
куркулиха• 17 января 2024
Мені подобається як робить бариста з нашого Сільпо ☀️,дорого для мене,але не можу відмовитися інколи випити
Вдома гейзерна кавоварка ,на крайняк
Козяка-маляка• 17 января 2024
Ответ дляПожарник
у меня чашечка из коллекции , с ежегодной ярмарки рождественской в Базеле) В этом году у чашек интересный цвет
А в Киеве в этом году не было Ярмарки.Я тоже люблю окупать чашечки и сувениры ярмарок.

Козяка-маляка• 17 января 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Вы заграницей?Я у нас такого не видела.
Люблю ВалЄру• 17 января 2024
Ответ дляЧарочка діда
сейчас скажу слово от которого всем будет неприятно

кавуська
кавка
Поліпривіт всім• 17 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Вы заграницей?Я у нас такого не видела.
У Києві, на Мінській на ринку є магазин з сирами. Чого там тільки немає)) І ціни дешевше ніж у магазинах, я туди як доїду, то завжди щось куплю цікавого.
Наприклад, отой норвезький у Сирному королівстві щось більше тисячі, а у них 750 грн.
Люблю ВалЄру• 17 января 2024
Ответ дляLediBlac
Очень люблю кофе, но я на интервальном голодании, мне ещё 40 мин. до ’времени Х’ и я уже поняла, что не стоит пить ни кофе, ни чай- сильно аппетит будит. Вот, жду....
Навпаки, кава без цукру відбиває бажання поїсти.
LediBlac• 17 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я без сахара пью уже больше 20 лет, так что со мной это не работает
Козяка-маляка• 17 января 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Дякую.Треба буде якось туди заїхати.Теж люблю сири.
Поліпривіт всім• 17 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Там дуже гарний вибір і всі сири завжди свіжі. У всякому випадку мені всі свіжі попалися, які брала.
Вони за ринком, з того боку де поліклініка. Називаються Світ сирів
Козяка-маляка• 17 января 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Дякую.
автор Сусідка зверху • 17 января 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Карамельний?😋💦
Форточка• 17 января 2024
И я нарештііііі
Бабуся мороз• 17 января 2024
Фото не сьогоднішнього дня, але дуже кавове)))
автор Сусідка зверху • 17 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
Кайф! Яка файна місцинка😘

автор Сусідка зверху • 17 января 2024
Ответ дляФорточка
И я нарештііііі
І папірос)))?
Бабуся мороз• 17 января 2024
Ответ дляСусідка зверху
Кайф! Яка файна місцинка😘
Так, це наша місцева сільська кулінарія)) дуже смачна та атмосферна
Форточка• 17 января 2024
Ответ дляСусідка зверху
І папірос)))?
Боже збав , ніколи не палила, ще думаю ,як ще каву перестати пити
Поліпривіт всім• 17 января 2024
Ответ дляСусідка зверху
Карамельний?😋💦
Навіть не знаю як описати смак, хтось каже карамельний присмак, хтось що - шоколадний. Я на нього вже і маму підсадила)))
Реально буде незвичний смак. Особливо як нарізати тоненько)
автор Сусідка зверху • 17 января 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Може як солона карамель в трохи соєвого соусу)))
автор Сусідка зверху • 17 января 2024
Ответ дляФорточка
Я подумала на вулиці, і тому)))
автор Сусідка зверху • 17 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
Що за село? Таке модне))
Бабуся мороз• 17 января 2024
Ответ дляСусідка зверху
Що за село? Таке модне))
Глеваха, ресторан-кондитерська (так зазначено в Гугл картах))) Праліне
автор Сусідка зверху • 17 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
Буду там, завітаю))
Форточка• 17 января 2024
Ответ дляСусідка зверху
Я подумала на вулиці, і тому)))
Ой, кавова машина ,то поки моя мрія, Я обожнюю Лате ,а дома його не зробити
Бабуся мороз• 17 января 2024
Ответ дляСусідка зверху
Буду там, завітаю))
Там звісно все смачне, але Естерхазі божественне