Асталависта бэйби• 17 января 2024
«Важливо не скільки разів ти впав, а скільки ти піднявся»
Згодні?
Результат:
вже голосів:
25 (80.65%)
Да
6 (19.35%)
Нет
Доставучая• 17 января 2024
Не согласна, хотя звучит красиво.
Когда такой путь падений-поднятий проходит наркоман, игроман , алкоголик - это рецидивная безысходность.
АБВГДэшница• 17 января 2024
Да, согласна. Падением можно назвать что угодно и «падают» однозначно все в этой жизни. Но когда человек больше не встаёт, он перестаёт быть человеком.
Life is Beautiful• 17 января 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
В этой жизни лучше упасть и не подниматься вообще..
Важко оточуючим доглядати. І самій людині важко, бо пролежні почнуться. Треба вчиться ходити)
Пухнасті штани• 17 января 2024
Ответ дляДоставучая
Не согласна, хотя звучит красиво.
если спотыкаться об одно и то же препятствие, то это уже не про неудачи, а про диагноз)
Life is Beautiful• 17 января 2024
Чому рукаобличчя? Що не так? Якщо довго лежати, все атрофірується.
Life is Beautiful• 17 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ні, він перестає жити
Неваляшкина• 17 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Цитаты Стетхема?
Точно. Щось на кшталт «я постійно говорю собі, що треба кинути пити. але ж я не слухаю порад алкоголіків» ))
Рву и мечу• 17 января 2024
Так і є. Банкрутство бізнесу, розлучення, здоров´я - все змінила і насолоджуюсь життям.
Треба пробувати знову і знову.