Тепличная• 17 января 2024
"Недешева коханка" мого тата
Дівчата, порадьте, що робити з татом. Мама померла в 2020 році. Тато залишився проживати сам, минулої осені забрав до себе доглядати свою стару матір. А влітку цього року з´явилася в нього жінка. Ніби й радіти цьому, але ця жіночка тільки висмоктує з тата усі кошти, при цьому живе окремо і жити разом з ним відмовляється. Він віддав їй свою зарплатну карту, вона розпоряджається грошима. Ніде не працює, йлму постійно вигадує нові історії. То вона тяжко хворіє, необхідні кошти на лікування. Тут вона вже на роботу вийшла прибиральницею ( щоб розуміли в аеропорт, який закритий з початку війни!). Через місяць каже, що зараз там роботи немає, але вона такий цінний співробітник, що її попросили до квітня місяця почекати вдома...Що саме мене хвилює. Я не знаю, де саме діааються кошти, але тепер він мені звонить і ставить перед фактом: Мені треба поповнити рахунок на телефоні і оплатити перевірку лічильника. Тільки в мене грошей немає". Тобто, я маю оплачувати. На мої намагання поговорити, що це п нормально, де він діває свої гроші Тільки стогне в трубку і мовчить.
Наступне. Оплата квартири. Я в себе залишила одну його пенсійну картку і оплачую його квартиру, бо він за неї не платить! Як йому виправити мізки? Якщо я просто заб´ю на все болт, то недовго і він залишиться з боргами, які тоді впадуть на мої плечі.
ЗаведУющая• 17 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ну тато же вкладався в чуже?
Ще раз, про які вкладення в квартиру Ви говорите? Тато пропонував жити в нього. Хочеш жити з людиною - живи. Чи Ви вкладенням вважаєте їсти приготувати і ковдру пропилососити? А, напевно, скатертину за свої гроші купить ))))
Ви можете відповісти на питання? Ви б вкладалися в квартиру, якби знали , що в разі чого вас з неї викинуть?
Ремонт, побутова техніка.
Тепличная
• 17 января 2024
Ответ дляЕдинорог помог
я думала у него еще и ЗП
Так і є. З пенсії я оплачую квартиру, решту коштів він забирає. А тоді телефоную, що за щось термінове треба заплатити, але в нього грошей немає.
Тільки не про гроші• 17 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
Приходить батько до вас в говорить: все одягайся,йдемо в банк. Напором так.
Норм?
папа недееспособный дать отпор. если я была такая же, то да, норм!
Херсон це Україна• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
У него давно проблемы с алкоголем?
ЗаведУющая• 17 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
У автора цілком дієздатний
Тільки не про гроші• 17 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
У автора цілком дієздатний
нет, абсолютно, безвольный человек, если какая-то чужая фифа из вне смогла до такого довести отца
Тепличная
• 17 января 2024
Ответ дляВоздух в банке
Я тоже поняла, что у отца есть зарплатная и пенсионная карты. Зарплатную он отдал «подруге», а пенсионная у дочери (ну это как я понимаю). Но дядя уже довольно взрослый, чтоб самому решить, куда и как ему тратить свою ЗП, а от дочери требуется только гасить жизненноважные платежи с его же пенсионной карты.
Ну это я так прочитала . Может не поняла что-то….
Усе правильно. Але коли він разом з його жінкою десь усі його кошти дівають , то він телефону мені, що треба за щось платити, а в нього коштів нема.
Сьогодні взагалі вона мені подзвонила і сказала,що в нього немає на рахунку телефона грошей, поповни йому рахунок
іронічна антитеза• 17 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
Ремонт, побутова техніка.
В косметичний ремонт -так, в техніку, яка МЕНІ потрібна - так. Це якщо б я дійсно хотіла жити з людиною, а не розглядати його як проєкт.
А ось якби людина мені була б не дуже потрібна, я б робила виключно те, що мені треба. Цей зламається, нічого страшного.
ЗаведУющая• 17 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Йому вона очень даже рідна.
Майже так само як автору її чоловік. А вам ваш.
Це не приємно визнавати, але наші дорослі батьки мають на це право
всемВсёИмного• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Дайте батькові жити як він хоче. Але якщо ви позичаєте гроші, то з наступної пенсії ви можете собі їх повернути після комунальних платежів. І всім буде спокійніше.
ЗаведУющая• 17 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ой, не брешіть. Ніхто не буде цього робити.
І так вже повелося, що більше чоловік сім´ю утримує. На той момент та жінка була сім´єю вашого тата. То був його вибір. Він же не за ваші гроші то робив
Тепличная
• 17 января 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Он и раньше пил?
Так, на жаль. Усе моє дитинство. Але працював, хоч і заробляв не багато. Мама не пила
ЛісАпетная• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Аби не було ризику, що він набереться боргів, то хай живе як хоче. Мені сусіди кажуть, що він випивку в борг вже бере в магазині
домовтеся в магазині щоб йому нічого в борг не давали. або ще купіть йому телефон з нфс - і привяжіть цю зарплтну карту - нехай платить своїм телефоном. собі теж привяжіть в гаманець його карту і купуйте з неї йому з його карти продукти, одяг, ліки ітд
Тепличная
• 17 января 2024
Ответ дляХерсон це Україна
У него давно проблемы с алкоголем?
Все життя.
Херсон це Україна• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Что-то с этим всем надо делать, а то он и правда перепишет на нее квартиру. А бабушка что об это всем думает? Она имеет на него влияние?
Тепличная
• 17 января 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Ваш тато не одружився з тою жінкою?Такий ще й хату на неї перепише
Ні, вона не хоче з ним жити разом
Воздух в банке• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Так пополните с пенсионной. Может они банально не умеют.
Моим родителям 60+ и свекрам так же и они сами не умеют пополнить себе счет. И заплатить за квартиру /дом сами не могут - это все делаю я.
Обстановщица• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Бедный папа. Великовозрасиная дочь карту забрала, подружка забрала вторую. Он у вас лошок какой-то что бабы им так крутят?
Треба підробіток• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Я сказала, щоб карту в неї забрав, він не хоче
Папа живет возле аеропорта?Гора,Чубинское,Борисполь?
Тепличная
• 17 января 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Ні, вона вже стара. Їй всерівно
Херсон це Україна• 17 января 2024
Ответ дляОбстановщица
он алкоголик.
Херсон це Україна• 17 января 2024
Автор, фиг с ней, с картой зарплатной. Денег не давайте больше, пусть сам себе телефон пополняет, а вот с квартирой нужно что-то делать. Он ее запросто пробухает, обидно будет.
іронічна антитеза• 17 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
Ніхто не буде робити що? Купити з загального бюджету 4 рулони обоїв і переклеїти разом це проблема? Або купити разом недорогу стиралку, якщо стара зламалася?
Ще раз, коли люди дійсно хочуть жити разом, вони живуть. Коли не дуже хочуть, починаються розрахунки. Це практично, розумно, але почуттів до людини в цьому немає.
Робив тато десь за свої, а десь за кредитні гроші, а борги потім віддавала я.
Обстановщица• 17 января 2024
Ответ дляХерсон це Україна
он алкоголик.
И что? Автор получается в игру ’алкоголик’ включилась? Спасает отца?
Херсон це Україна• 17 января 2024
Ответ дляОбстановщица
при чем тут спасает отца? наследство свое пусть спасает, а отец пусть как хочет.
дожену і ощасливлю• 17 января 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
З якого дива? Це батькова квартира і він може її переписати на кого завгодно. У вас є житло? Не чоловікові часом? Якщо прийде свекруха і вмовлятиме сина переписати на неї, щоб вам не дісталося бо ви на її думку оббираєте її (дорослого!) сина, вам би було норм?
Да что вы со свекровью пристали? Эта мадам же не жена ему. Ее даже не видела семья
Печальки.нет• 17 января 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Це чоловіча така природа. Я дивлюсь навкруги і такі ситуації повсюду. Там де перша померла дружина, тато починає нових жінок заводити і починається. Ми так 10 років боремось з жінками мого дідуся (йому 88 якщо що). В подруги в тата теж кохана всі гроші витягує і подруга не знає що з тим робити.
Висновок мабуть в тому що жінка коли залишається сама, то все дітям намагається лишити. А чоловіки йдуть у всі тяжкі...
ЧукИГеки• 17 января 2024
Вам нужно избавиться от этой дамочки. Просто забрать карту и она сама исчезнет.