Сунуся в чужі справи• 17 января 2024
Як виховати дитину на ці аліменти?
Колишній платить офіційно 5-7 тис. грн. щомісяця. Київ.
лаМпочка• 17 января 2024
Ответ дляАноним_
Пособие по утрате кормильца?
Вже дорослі діти,були борги,спився,там нема про кого говорити.Добре,з одного боку,що ми його не знали і не чули.
лаМпочка• 17 января 2024
Ответ дляОксана_12
Ну в безкоштовний нас не взяли, ми без пільг - мєстов нєтуті. Щоб робити і заробляти треба дитину десь діти. Так що так, 12 лише садок. Не всі влізуть в 10-14, навіть би сильно хотіли.
Ви платите 12 т в міс і не змогли домовитися з зав про місце?Я в ті далекі часи домовлялася за садочок біля будинку.Пільг теж ніяких.
Весела пiсенька• 17 января 2024
Ответ дляМексиканочка
А комусь платять 1800. І нічого, ніхто не ниє.
Это печально, что есть такие козлы, которые платят 1800 и считают, что это они ’платят’. Дай бог им самим жить на 1800
Хочу барабульки• 17 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Ну да. Можно отцу отдать. Он такой же отец. И пусть выкручивается с ребёнком на руках на 7к. Параллельно ещё пытается работать, лечить малого и так далее. Быстро переосмыслит ситуацию и вернёт назад с алиментам в двойном размере
А хто автору заважає це зробити? Хай і віддасть, може батько тільки за. Ми цього не знаємо, а від автора правди не буде. Чого одна шукає роботу онлайн, що б дитина нормально жила, а друга лапки складе і чоловік винен.
Хочу барабульки• 17 января 2024
Ответ дляБутербродница
А если не вернёт что делать будете?
Аліментів 7 тис платити)))
Весела пiсенька• 17 января 2024
Автор, тут как почитаешь некоторых, то 5-7 тыс это ещё нормальная сумма алиментов
Мексиканочка• 17 января 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Мої платить за двох дітей 0 😇
Указка• 17 января 2024
Меня когда накрывает, что мало алиментов, я думаю- ну можно ребенка отдать отцу на воспитание и платить алименты ему. И меня попускает
Не гневите Бога, у вас нормальные еще алименты
Мексиканочка• 17 января 2024
Ответ дляОксана_12
А у мене садок 12
А на садок тільки чоловік повинен заробити?
Ви як? Просто красива
Хочу барабульки• 17 января 2024
Ответ дляОксана_12
А у мене садок 12
А в мене школа 24, то що? До чого це? Аліментів вистачає вам на садок, раз ходите.
Весела пiсенька• 17 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Мої платить за двох дітей 0 😇
Вас, наверное, обидело, что 1800 это ненормально, что вы дизлайков наставили. Но ноль, это ещё хуже. Тут гордиться нечем. А долг копится? Рано или поздно все равно придётся выплатить, серьёзно. Знаю лично случаи, когда заграницу пришлось срочно выехать-пришлось выплатить/мобилизовали - сняли весь долг из боевых
Оскорбляю всячески• 17 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
)))а если не вернёт, я лично знаю троих пап которые прекрасно справились с этим делом, к одному дети сами захотели , при разводе выбрали жить с папой, правда там у папы был такой зароботок, что ему эти 7000.
Оскорбляю всячески• 17 января 2024
Ответ дляОксана_12
Если на руках только 10-14 то аж бегом влезуть, все з зависть от наличных в кошельке, а не от ценников, ну и при зп в 7000 -10 садик за 12 это цирк, имеет смысл работать когда плюс в деньгах от работы))
Ответ дляОскорбляю всячески
Ми обговорюємо аліменти 5-7, а не 10-14. Для того щоб мати 10-14 на дитину треба мамі докласти 5-7. А для цього треба працювати. Щоб працювати треба лише за садок віддати 12. Або жити вдвох на 5-7. Цікава у вас арифметика. Батько дає 5-7, а витратити треба 10-14. Тож звідкіля мають взятись гроші, яких немвє?
Ответ дляХочу барабульки
Я не розлучена. чисто теоретично дивуюсь панянкам, які при реальних аліментах 5-7 говорять про міфічні 10-14, які мама десь з дерева повинна зібрати. Бо щоб вийти на роботу і докласти ту половину, треба ще дитину десь подіти. А це вже 12+
Латексне альтер ЕГО• 17 января 2024
Ха, в мене зараз взагалі вже більше 3,5 років не платить а по началу платив 1200 і вважав що я собі ні в чому не відмовляю). Мало того якось в рахунок аліментів типу не платив пару місяців а потім привіз велосипед який потолок стояв 1700грн і телефон свій б/у що навіть заряд не тримав. А потім через місяць ще приїхав не заходячи до дитини визвав копів і вони приходили забирати той телефон з його претензією ніби я його забрала))) і з тих пір більше ні копійки вже напевно навіть не 3,5 а більше 4 років)))
А, забула, ще кредитів через років 2 набрався і мій номер туди писав як ніби я поручитель і дзвонили колектори аж поки номер поміняла
Бринзолетта• 17 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Мой платит 2000. Сыну 14. Так что автор, как видите))
Наш теж. Ще й до Верховного Суду оскаржував,бо багато))
Платить іноді,з дитиною не спілкується. За житло бігає по судам вже 7й рік.
Бринзолетта• 17 января 2024
Ответ дляТворог для розжига
Вони народжуються козлами!
Мами синів будуть не згодні)
СкиниУскачи!• 17 января 2024
Ответ дляБринзолетта
Наш теж не спілкується. Навіть не хочеться погані слова на них витрачати 😃
Бринзолетта• 17 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Та да, я ’ забила’. Тільки дитину шкода,бо йому болить
Мексиканочка• 17 января 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Я навіть не подавала, бо не має сенсу
Ніякі дизлайки не ставлю і навіть не розумію про що ви.
Завжди розраховувала на себе
Бринзолетта• 17 января 2024
Ответ дляОксана_12
Згодні. Дивлюсь на свого. - невістку вже шкода. А йому три
Не наговорюйте на дитину))