Атятя_тётя• 17 января 2024

Назвіть принаймі 5 книг, які треба прочитати кожному. Я шукаю якусь класику так

Би мовити)
А_я_ЛОЖУ!• 17 января 2024
Ответ дляcandy07
Кожному своє...
Я наприклад айфон не купую, хоча можу і волосся не фарбую
В мене мама в книжковій крамниці працювала. Я з дитинства багато читаю
А який зв´язок? В мене ніколи айфона не було, а телефону вже 9 років немає ніякого. Волосся теж ніколи не фарбувала і манікюр не роблю, як і все інше.
Дуняша• 17 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Господи, как, ну как вы запоминаете все эти названия и авторов?) У меня отличная память, но названия фильмов и актеров, а также названия книг и авторов не запоминаю, хоть тресни..... За исключением такой классики, которая уже совсем классика)
Я могу сотни прочитанных авторов назвать. Как то оно запоминается без особых усилий.
Пишу каліграфічно• 17 января 2024
Ответ дляДуняша
Это уникально, правда!)
ВсеПроВсехЗнаю• 17 января 2024
Маленький принц, Трое в лодке, не считая собаки - дуже багато цитую звідти, вважаю, що кожен повинен їх прочитати.
Сага о Форсайтах, Замок Броуди, Американская трагедия
МЧСница• 17 января 2024
Могу посоветовать из последнего что читала , но совсем не классика, но прям очень понравилось :
1. Невыдуманные истории выдуманных людей
2 Безмолвный пациент
3 the one ( единственный)
4 пассажиры
5 Санаторий ( сейчас читаю - кайф )
Но это все +- детектив драма триллер
Все возможно• 18 января 2024
Ответ дляМЧСница
2 Безмолвный пациент
3 the one ( единственный)
4 пассажиры
5 Санаторий ( сейчас читаю - кайф )
Но это все +- детектив драма триллер
Санаторій- це про лікування багатих людей по типу паразитами? Ще фільм чудовий зняли Ліки від щастя, атмосферний.
МЧСница• 18 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Це про те що з санаторію з туберкульозно хворих , який функціонував в 20-30 роках минулого століття в Швейцарських горах зробили в наш час люксовий гірсько лижний готель , в якому починають відбуватися моторошні події ( без спойлерів )))) я поки за вчора прочитала 100 сторінок з 500 , я ще в процесі
Гигиенишвили• 18 января 2024
Ой дівчата, кожен радить на свій смак. Я останні два роки ховаюсь від нашого сьогодення у жанрі наукової фантастики. Такий собі ескапізм перед сном. Допомагає. А ще українська класика - Лісова пісня, Тіні забутих предків - це просто кайф. Днями читала дитині Маленького принца - шедевр, якого я абсолютно не зрозуміла у дитинстві
Куратор дебошей• 18 января 2024
Науку и историю лучше, а не классику, чтоб не крестились перед смертью, а до оценивали риски непопадания в такую ситуацию, условно. Ну и юридическа и бух литра, чтоб знали, куда и сколько налогов уходит и тп, а не стадом ходили, когда марафон вещает вечером.
Котики-муркотики• 18 января 2024
Ответ дляcandy07
Вам із нових?

Місто дівчат
Там де співають раки
Пів яблука
Молоко з кровью
Хіба ревуть воли
Кайдашева сімя
Соло для Соломії
Марія
Це те що зайшло із прочитаного мною за грудень- січень

Воли, Кайдаші- класика української літератури
Марія- тяжкий але потрібний для ознайомлення твір про голодомор

О Господи...ну у кого там рука- лице? Що вже не так?
Волы и Кайдашеву в школе все читали, укр.лит - одна тоска сплошная, кто-то родил ребенка в стопе сена, он умер, другой на панщине,третьих казнили....
Библиотекарь• 18 января 2024
Мені з укр.літ . сподобалася Зінаїда Тулуб ’Людолови’ та М. Стельмах ’Чотири броди’, Г. Тютюнник ’ Вир’
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 января 2024
Ответ дляJannyMoney
тяжелая книга
Интересно кто ставит антилайки. Ведь книга очень тяжёлая и гнетущая.
Престидижитатор• 18 января 2024
Ответ дляКолупалочка
Оруел 1984
Сьогодні купила собі цю книгу.
Давно хотіла.
Престидижитатор• 18 января 2024
Ответ дляДуняша
Я веду читацький щоденник.
Престидижитатор• 18 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Читається теж важко? Чи морально важко?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 января 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Читається теж важко? Чи морально важко?
Морально важко.
Ларчик78• 18 января 2024
Ответ длябибизяна
Американскую трагедию читали?
Не читала.Спасибо,почитаю.
Дуняша• 18 января 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Я веду читацький щоденник.
Я теж веду, але пам´ятаю все прочитане і без нього.
JannyMoney• 21 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
да. и конец совсем не оптимистичный. я неделю отходила.
До последнего надеялась, что будет иначе. Но случилось как в жизни.

Мало кто может сопротивляться бесконечно.
Сижу_и_плачу• 27 января 2024
Ответ дляКто крайний?
Зараз інтелігенція підтягнеться і нарадить дребедєні.
Чекаю на Поліанну і Тріумфальну арку.
А що не так з цими книгами?
Сижу_и_плачу• 27 января 2024
Ответ дляКто крайний?
Ще одна прогульщиця укр.літератури.
10-11 клас.
Що ви несете? По-перше, якщо ці книг в шкільній програмі, то це не означає що вони поганками їх не можна перечитувати. І не всі ходили в 10-11 класи