No problems• 17 января 2024
Досі не можу оговтатись післ співбесіди..так гидко
Прийшла на співбесіду. На жаль, одним із попередніх місць роботи був конкурент компанії, на чию співбесіду я прийшла.
Хоч я там і не працюю вже 1,5 роки, і була інша робота, у мене все запитували тільки про ту компанію, ніби у дурочки. Все-все-все що їх цікавило - тільки та компанія.
Я їм підходжу і одразу сказали, що в п‘ятницю можу приходити з документами на оформлення, але у мене відчуття, що мене беруть лише для того щоб побільше випитати про конкурентів. Таке може бути, чи я накрутила?
No problems
• 18 января 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Якого договору?
Це ж ясно, якщо ви вже працювали в схожій фірмі, то і досвід є, а більше й нічого не треба.
Не важливо переманювали чи ні. Якби на вільну посаду прийшли б 10 людей, а один колись працював на конкурента, у нас би взяли саме його
І що це вам дасть? Ви якось виманювали інформацію?
Мию вікна у мороз• 18 января 2024
Ответ дляNo problems
А яке має відношення зарплата до того, що я пишу? 🤦♀️
Удалено администрацией...
Оля_с_киркою• 18 января 2024
Автор, накрутили себе. Ідіть спокійно, не думаю, що вас хочуть використати і викинути. Я працюю на всім відому міжнародну компанію. Мене теж іноді хочуть переманити. І деталі внутрішньої кухні всіх цікавлять. Ну побічний ефект роботи у відомій компанії.
Почемучечка• 18 января 2024
Ответ дляNo problems
Але мене не переманювали
Я працювала і звільнилась
Потім в ще одній компанії
У мене за порушення договору стоїть відповідальність в розмірі 100 тис грн або тюремного строку
Дуже подобається нова компанія, але я терзаюсь…
Я працювала і звільнилась
Потім в ще одній компанії
Такий договір скоріше за все намагання злякати голою сракою їжака. Суперечить нормам законодавства.
No problems
• 18 января 2024
Ответ дляПочемучечка
Ви мій кумир
Хома з пастою• 18 января 2024
Не рассказывайте ничего. Особенно ,,друзьям,, которые сразу у вас появятся в новом коллективе.
Меня много• 18 января 2024
Может быть ещё и как. Я пришла на собеседование и меня директор начал расспрашивать из какой я фирмы, чем мы занимаемся, просил чтобы я принесла ему базу клиентов с контактами и поставщиков. Говорит мы тоже будем этим торговать 😡 И есть же такие кто соглашается..
Руда ліса• 18 января 2024
Ответ дляГоворю відверто
Вы в сбу пошли штоле?
А у них есть конкурент? 😂
Чижик Пижик• 18 января 2024
Ответ дляКастрюлька
А що ви на позиції сисадміна такого неймовірного робили в тій першій компанії, про що можна розпитувати? ) Вибачте мене за мою необізнаність - але ж це сапорт - вірно? Видати ноут, завести у внутрішніх базах нового юзера, слідкувати, щоб wifi працював? Чи я щось пропустила?
Ну в нашій компанії за 7 років що ч працюю вже було 3 атаки, вірус пєтя, навернувся головний сервер. Кілька раз адміни вночі працювали, тобто цілодобово
Чижик Пижик• 18 января 2024
Я працювала в 2 компаніях-конкур., 2 топа в своїй сфері.
Коли ходила на співбесіди то також запрошували конкуренти попроще, в мене склалося враження що для з´ясування чого це з тої компанії йдуть люди, один боявся що б я навпаки не розказувала на стару роботу інфо.
Але взяла мене компания-конкурен-найтоп у цьому бізнесі. Поверхнево звісно розпитували , але найцікавішу інфо вони знали краще і більше за мене.
Повелитель бітка• 18 января 2024
Ответ дляNo problems
Справа в тому, що я працювала як фоп
ФОПу нельзя запретить работать с кем-то, это юридически нелогично. Предприниматель на то и предприниматель. Может быть разве что пункт о неразглашении коммерческой тайны, но вы же не будете выдавать секреты уникального разработанного самой компаний программного обеспечения или перечень клиентов.