интайм_не_предлагать• 18 января 2024
Що вдягти хрещеній?
Є серед порадниць хрещені мами? Дівчата, треба ваша порада. Що ви вдягали на хрещення? Обов’язково сукню вдягати чи можна спідницю довгу та светр?
Зам. зав. Анонима• 18 января 2024
Будь що. В мене 7 похресників і ніколи не було вимоги щодо одягу
Я-ваш шанс• 18 января 2024
Якщо грошей обмаль, то не перейматеся. Йдіть у чому ходите. Якщо є гроші і бажання, то щось красиве і світле. Сукня чи спідниця не міні.
ЖаннаНеАгузарова• 18 января 2024
Вдягайте будь що. Але можливо буде фотосесія чи відео... То хотілось би щоб було красиво...