Не гавкаю- но охраняю• 18 января 2024

Старе авто закордоном

Дівчата, потрібна колективна думка.
Я з дітьми закордоном. Приїхали на старому авто Ланос. Зараз вже потрібно вирішувати, що робити з ним, продавати чи реєструвати тут.
Звичайно, я не знаю, чи зможемо пройти технічний огляд та тест на викиди. У цілому на даний час мене авто влаштовує, бо ремонт дуже дешевий. Продати дорожче 700€ я наврядчи зможу, а купляти інше за такі ж гроші, як кота у мішку, навіть якщо я щось докладу. Я хоча б знаю за свою все і навіть трошки розбираюся у ремонті, сама замовляю деталі та маю знайомих, хто може безкоштовно поміняти фільтра, мастило.
Коротше, щоб ви зробили? Намагатися поставити її на місцеву реєстрацію чи продати і купляти на що вистачить тут?
Salsa-24da• 18 января 2024
А що? Дорого реєструвати?

Якщо дорого? То хто його купить за таких умов
Не вмію заміряти• 18 января 2024
До конца защиты авто не нужно регистрировать. Отменят этот закон ,на авто едете домой. Вопрос закрыт? Не придумывать себе проблемы там где их нет))
автор Не гавкаю- но охраняю • 18 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
А що? Дорого реєструвати?

Купують українці, котрі вертаються а Україну. Чи перекури. Є вже купа бажаючих
Ответ дляНе вмію заміряти
Сьогодні була у мрео, кажуть до 31.03 я повинна чи зареєструвати, чи відігнати додому.
Ответ дляSalsa-24da
А що? Дорого реєструвати?

Реєструвати не дорого, як і місцеву
А ось техогляд може вилитися у добру копійку, якщо її можливо тут перереєструвати (я не знаю, який еко клас, каталізатор у мене рідний, не так давно замінила, але як воно буде..)
Добра всем!• 18 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Реєструвати не дорого, як і місцеву
Нам сказали, что только в течение 12 мес растаможка бесплатно. А вот заключение тюва и налог (типа экологии) большой. Хотя у нас машина 2020 года евроавтопрома. Уже получили немецкие номера. Но мы не планируем возвращаться.
Не вмію заміряти• 18 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
В мрео? Т.е. Вы в Украине? Тогда в чем вопрос? Если имеете ввиду страну защиты ,то нет ,это действие пока не распространяется на большую часть стран ,дающих защиту ,возможно Вам предоставили условия для эмигрантов.
Николай-b526• 18 января 2024
продать на запчасти как есть....
Коко На Страже• 18 января 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Смотря в какой стране автор находится. Некоторое страны требуют растаможить в течении определённого времени, не привязанного к дате ВЗ, и дают льготную растаможку.
Ответ дляНе вмію заміряти
Ні, закордоном, в їхньому мрео
Коко На Страже• 18 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Реєструвати не дорого, як і місцеву
А у вас есть возможность сделать предварительное ТО? Чтобы вам примерно сказали, на что расчитывать во время официального ТО
Если вам не дадут эко класс, это такое, вы просто не сможете заезжать в определённые районы (это если в вашей новой стране есть этот закон). Но вопрос сколько вам насчитают эко налога. Возможно, будет действительно выгоднее продать и купить что-то местное.
Ответ дляКоко На Страже
Так, розмитнення безкоштовно.
Я думала, що в нас ще є час до літа, а там може щось вирішиться. Але кажуть, що неважливо, коли ми заїхали, зараз час до 31.03
Ответ дляКоко На Страже
Буду дізнаватися, бо якщо купувати щось інше, то вже не втрачати кошти на цю и просто скинути хоча б за щось.
Дякую, дівчата
Пузата Хата• 18 января 2024
у друга в Германии отобрали авто старое, по их законом нельзя ездить на нем.
Ответ дляПузата Хата
Ну не таке і старе, 2007 рік
Просто морально він застарілий