Цвірінь• 18 января 2024

Туга за домом. Дівчата ВПО, як ви собі даєте раду?

Вже так хочу додому, у свою квартиру. Морально важко. Опускаються руки щось робити взагалі. Якесь життя на паузі.
Як ви з цим справляєтесь?
Ласунка• 18 января 2024
Працюю. Тісно дружу і спілкуюсь з такими ж впо. Підтримуємо один одного
Ласунка• 18 января 2024
Ваша житло в зоні бойових чи в окупації?
Мотористка• 18 января 2024
Я вас просто хочу обійняти. Була у вашому становищі коли моє місто бомбили 8 місяців(((( Також нічого мене не радувало, хоча і переїхали ми у більше місто з купою можливостей.
Не кую, не мелю• 18 января 2024
Я така ж як ви, живу та все чекаю коли поїду додому, я з Покровську
автор Цвірінь • 18 января 2024
Ответ дляЛасунка
Теж працюю але віддалено, сиджу вдома постійно. Спілкування тільки з мамою і подругами дитинства.
ТрамвайGirl• 18 января 2024
6 месяцев в каком то тяжёлом сне. Вроде не сидели, работали, жили, но когда вернулись домой поняли, что это ужас был , а не жизнь. Совсем все по другому дома! Желаю вам скорее вернуться.
Ласунка• 18 января 2024
Ответ дляЦвірінь
Вилазьте зі своєї норки. Зараз багато групп по інтересам впо. І жіночі клуби, і якісь майстер-класи.
Все це займе ваш мозок
Просто красавица• 18 января 2024
Нема якось часу на тугу
Вдень на роботі
А як вихідні то завжди десь їдемо на екскурсії чи в театри чи на концерти
Так швидко життя летить пролітає
Просто красавица• 18 января 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Моя сестра і не виїздила з Покровська
Працює , дитину возить весь час по змаганням
Добро с Кулаками• 18 января 2024
С 2014 г ВПО. Пропустило где-то через три года, когда забрезжила неясная перспектива накопить на новое жилье.
До этого в голове был какой-то туман. Не знаю, депрессия ли то была или просто такая защита включилась.
Чарівна патика• 18 января 2024
Шукаю плюси там, де живу нині.
Сама лише можливість гуляти лісом/парком - вже великий плюс.
Зараз, взимку, не вистачає сонця і позитиву, найдепресивніші дні року. Доживемо до весни - полегшає.
Не кую, не мелю• 18 января 2024
Ответ дляПросто красавица
Моя сестра і не виїздила з Покровська
Я була вагітна, тому ми виїхали, зараз тут в чоловіка хоч якась робота, тому він і не хоче додому, та й останнім часом там не тихо було
Санта Барбара• 18 января 2024
В мене з 2014 не проходить, і ще мрію повернутися додому, в нас там лишилися батьки, будиночок, спогади дитинства. На житло нове тільки накопили перед повномасштабним вторгненням, за пів року купили новобудову но навіть там не жили, виїхали закордон, пів життя на валізах як бомжи маючи власне житло
Распутница• 18 января 2024
Привыкла, обустроилась, работаю, живу и это уже новый дом - ВПО 9+ лет
Пампушечка• 18 января 2024
Немає вже куди повертатись. Важко тільки тому, що не тягну оренду сама. А з наступного місяця ще виплат не буде, то і платити нічим((
Зубожиння• 18 января 2024
дуже важко, місто з першого дня в зоні бойових дій, вже майже знищено, втратили все, ще й родичі всі з одного міста, ми, батьки, свекри, брати… всі тепер бомжі
Lydmila408• 19 января 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Я Ваша сусідка ..
Мене зовсім не тягне додому.
Вам пощастило з чоловіком,що він мудра людина і не хоче туди,де Вам з маленькою дитиною буде небезпечно.
Нічого там робити..
Fashion4• 20 января 2024
А я не хочу домой. Мне нравится в Киеве, мне кажется в моем регионе ничего хорошего не будет. Рядом днр лнр и много разбитых городов. Какой то мертвый регион