Как нефиг делать• Изменено 18 января 2024

Продовження бронювання

Скажіть кому продовжували бронювання . Якщо бронь дійсна до 20.01 то і наступна бронь буде з 21.01? І коли до прикладу вам прийшла бронь , вчасно чи ні ?
Докладальниця• 18 января 2024
Можна чекати по півроку. Першу бронь чекали стільки, другу чекаємо з листопада. Відпишіться 21, а раптом? Буду приємно здивована.

автор Как нефиг делать • 18 января 2024
Ответ дляДокладальниця
Нам перша прийшла 26 серпня а а дійсна загалом з 20 . А коли от ця прийде хто зна
Ванна Тазиковна• 18 января 2024
Папе сказали, что по продолжению брони - пока не понятно. Заканчивается в феврале
Невидимка Майя• 18 января 2024
А в какой сфере ваш муж?
автор Как нефиг делать • 18 января 2024
Ответ дляНевидимка Майя
А в какой сфере ваш муж?
Медицина
ДаЗдраПерма• 18 января 2024
А коли подавали на бронь? Помітила, що нашим роблять десь місяць, але це ще ж свята були...
автор Как нефиг делать • 19 января 2024
Дякую всім за відповідь . Бронь прийшла сьогодні
автор Как нефиг делать • 19 января 2024
Ответ дляДокладальниця
Підписуюсь . Бронь прийшла сьогодні 19.01 а закінчується 20.01
Докладальниця• 19 января 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Круто! Сподіваюся, і нам прийде. Але в нас вже термін сплив.

автор Как нефиг делать • 19 января 2024
Ответ дляДокладальниця
Головне що військкомат не чіпає .бо чоловіка задовбали. Постійно дають повістку на наступний день закінчення броні