На_оба_рот• 18 января 2024
В семье трое. На день рождения зовем двоих
У дочери день рождения.
Дружить с близняшками, им по 8.
Есть у них младшая сестра, которой 4
Постоянно играет с ними. В гости к нам приходят втроем.
Но моя дочь её на день рождения звать не хочет.
Нормально ли позвать только старших сестер?
В прошлом году звали и младшую , но она не была. Наказали её
Дружить с близняшками, им по 8.
Есть у них младшая сестра, которой 4
Угадайс• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
В таких випадках, я кажу мамі - що хай приходить, але мама мусить за дитиною наглядати. Ось і все. А у вас якась нездорова категоричність
То есть ещё и мама должна прийти??
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Автора. Бо до неї на свято не прийдуть
Ну тоді вже старших сестер, бо в них свята взагалі не буде. Сумніваюся, що в такому разі вони будуть звинувачувати дочку автора, скоріше сестру.
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Где вы видите «товаришують»?
То, что они в 8 лет вынуждены с собой всегда тягать хвост в виде четырехлетки, которая нахрен маме не нужна - ни разу не дружба. Это косяк родительский.
Это проблемы мам, у которых один ребенок, поиск подружек.
Проня_Прокоповна• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Это надо вам, а не маме сестер.
Если я бы узнала, что мои три дочери гуляют постоянно вместе, а младшую не пригласили, то больше бы мои дети с именинницей не гуляли, как минимум не ходили к ней домой. У меня дети друг за друга. Вам этого не понять, потому что у вас всего один ребенок.
Если бы Вы случайно узнали,что Ваша четырехлетка гуляет с сестрами,а не сама шарится по улице или сидит дома?)))))
Вы ж её и навесили на старших и теперь все друзья Ваших старших Вам должны младшую няньчить)
Пиндец просто
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ну так, мама бере свою власну дитину і може піти з нею у кафе, а потім на сусідній майданчик, а потім ще кудись, а далі там про ....може додому повернутися. Що не так? Чи мама власну дитину декілька годин розважити не може?
А ви підіть на день народження дитини куми на дитяче свято з однією своєю дитиною, а іншу залиште чоловіку, хай він кілька годин порозважає власну дитину. Що не так? Чи чоловік не може власну дитину розважить?
Ну і заодно вже пояснить чому одну дитину запрошено з мамою на дитяче свято, а іншу ні.
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
До якого віку на дні народження жо вашої дитини будуть ходити чотирирічки з мамами.
11 років це вже підліток майже.
В якому форматі свято?
Це ж не аніматори із свинкою папою
Це вже боулінг мабуть, квест, картинг?
11 років це вже підліток майже.
В якому форматі свято?
Це ж не аніматори із свинкою папою
Це вже боулінг мабуть, квест, картинг?
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Та ви далі почитайте... Там версія вже змінилася: автор не хоче ’витирати соплі і водити пісяти’ чужу малу. Оце і вся причина.
Це не версія змінилася, це також цілком нормальне бажання автора як дорослої людини, що відповідає за це свято.
Проня_Прокоповна• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Авжеж
Тому ц кажу, що це не буде проблемою
В мене троє дітей 11, 7 і 4 роки.
Тому ц кажу, що це не буде проблемою
В мене троє дітей 11, 7 і 4 роки.
Угу,детей хотели Вы с мужем,а нянчить должны старшие,их друзья и родители друзей)
Как удобно)
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Оскільки мама з ними не гуляє, то як вона заборонить.
Збирається компанія 5-10 дітей на подвірʼї
Хіба шо не випускатиме своїх.
Ну це геть треба без голови бути
Хіба шо не випускатиме своїх.
Ну це геть треба без голови бути
Ви готові?
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляУгадайс
Маша, мы не можем ее не пригласить, потому что её мама спихнула на близняшек ребенка и не хочет ей заниматься
Маша, ви всі четверо гуляєте разом, дівчатка втрьох приходять до тебе у гості. Буде вкрай неввічливо двох з них запросити, а третій сказати не приходити.
Скажи, Маша, тобі було б приємно, якби твій класний керівник сказала всім твоїм однокласникам приходити відсвяткувати останній дзвоник у ігрову кімнату, а тобі сказала не йти? Як би ти себе почувала, якби тебе одну не запросили?
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Це не версія змінилась.
Я не хочу нести відповідальність за чужу маленьку дитину на святі.
У мене там і без того клопоту.
Ніхто не зовоязний няня ти дітей, яких ви народили.
Ні ваші старші діти, ні батьки подружок ваших дітей.
У мене там і без того клопоту.
Угадайс• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Если пригласят только одного ребенка, то конечно второй останется. Или мне 15 летку тащить в детский центр к двухлетней? А шо это же сестра.
Угадайс• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
11 років це вже підліток майже.
В якому форматі свято?
Це ж не аніматори із свинкою папою
Це вже боулінг мабуть, квест, картинг?
11 років це вже підліток майже.
В якому форматі свято?
Це ж не аніматори із свинкою папою
Це вже боулінг мабуть, квест, картинг?
Всё подстраиваются под младшую, никто не бегает, не скачет, вдруг заденут
Зупка_цем• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Сподіваюся, на дні народження дітей своїх подруг ви теж без своїх дітей ходите? То ж ваші подруги, а не дитячі, та і різниця у віці дітей є. Ви ж не ’совок’, правда? Поки ви гоцаєте на дні народження ваша дитина радісно чекає маму з дитячого дня народження.
На дни рождения своих подруг - без детей. И даже без мужа, представьте. Это мое личное пространство. На дни рождения их детей ходят те, кого они приглашают. Либо только ребенок, либо мы с ребенком. Это не сложно - понять, кого приглашают.
А вот на детский день рождения сама я никогда не хожу, неожиданно, что кому-то вообще в голову приходит такое. Вы не пропускаете возможность покушать, или откуда у вас такие картинки?
Шмоточницаца• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Якби ваша дитина не хотіла бачити малу, її ніколи не було б у вас вдома)
Мала не влаштовує лише вас. Мама тієї дівчинки взагалі ні до чого. Ви так пишите, наче троє сестер живуть у вас, а не у своїй сім´ї.
Мама не повинна розбивати своїх дітей і заспокоювати молодшу, бо вам не хочеться приділяти увагу запрошеним гостям.
А мама не хочет дать возможность старшим отдохнуть и повеселиться БЕЗ младшей?
Мама разницу в возрасте совсем не видит?
Зупка_цем• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Не заметила проблемы. 15 приглашенных.
Или вы о чем?
Проня_Прокоповна• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я можу казати за своїх, в мене схожі по віку три доньки, то вони не вважають молодшу обузою, а обожнюють її. Якщо донька автора так вважаю, то моїм було б не по дорозі з нею. Якщо вашим дітям неприємні сестри та брати, займіться вихованням своїх дітей.
Прийде час і вони будуть окремо, але у випадку описаному автором, якщо б мої гуляли на вулиці, я не розумію чого вони мали б десь лишати третю сестру, бо хтось Н хоче її бачити. Це ж не в школу ходити і там дружити. В нормі інтереси родини і родина має бути важливішою за чужих лбдей, бо це опора. І я пишу про ситуацію яку описала автор, а не про гіпотетичне - всюди мають бути разом і тд.
А подруги старших тоже должны обожать вашу младшую или имеют право без нее развлекаться?
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляУгадайс
8 и 4 это тоже разный возраст! И дочка автора не виновата, что малую прицепили к близняшкам. Она ’дружит’ с ней просто по воле случая, а не по желанию
Это все слова автора. Может это дочке автора не с кем дружить. А тем детям нормально и хорошо вместе
Угадайс• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Бред какой-то, одноклассники и это при чем?? Мероприятие школьное для детей одного возраста и эта ситуация 😆
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Ооооо не читала
Але відразу це зрозуміла
Бо нормальна мати пояснить дитині своїй чому важливо запросити всіх і прийдуть всі.
А тут саме автор не хоче
Але відразу це зрозуміла
А тут саме автор не хоче
Нормальна мати пояснить дитині, що вона має право ’всіх’ не запрошувати, що це абсолютно нормально, а жити з оглядкою на ’а що ж подумають інші’ неправильно
Проня_Прокоповна• 19 января 2024
Ответ дляУгадайс
То есть ещё и мама должна прийти??
И бабушка. Это ж одна единая семья)))))
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Вот она, травма совка.
Позволить ребенку быть отдельной личностью, со своим кругом общения, своими друзьями, своими увлечениями - нельзя. Надо напарить ей сопровождение в виде сиблинга, и доказывать, что это хорошо. И решительно не видеть разницы между людьми, которые сделали осознанный выбор и несут за него ответственность и детьми, которых просто угораздило родиться у одной непутевой мамы.
Я зараз вас травмую ще більше: у Омериці чи Європі те саме, уявляєте? Діти різного віку товаришують між собою, дні народження - це купа різновікових дітей. Мамки не хлопають без свідомості, що треба розважать запрошених гостей і не відмовляють у запрошенні, бо ’ліньки попісяти зводить’ дитину. Це називати правильне виховання і цінність людини.
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
У більшості друзів моєї дитини є менші.
Це виходить всих кликати і з мамами.
У мене тоді буде не 15 дітей, а десь під 50 дітей в дорослих)
Ви де такі свадьби гуляєте?
Це виходить всих кликати і з мамами.
Ви де такі свадьби гуляєте?
Угадайс• 19 января 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
И бабушка. Это ж одна единая семья)))))
А дедушка?
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляУгадайс
Ходят в составе, в котором пригласили
Ви ж залишите свою дитину і підете до дитини куми на її день народження, якщо кума так запросить, правда ж? Чи зі своєю дитиною нє всьо так адназначна?
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Класний керівник і особисте свято -це дещо різні речі.
З класу запрошено 4 однокласників.
То треба було всі 28 звати, за вашою «логікою»
Якщо кому образливо???
З класу запрошено 4 однокласників.
Якщо кому образливо???
Угадайс• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
У більшості друзів моєї дитини є менші.
Це виходить всих кликати і з мамами.
Ви де такі свадьби гуляєте?
Це виходить всих кликати і з мамами.
Ви де такі свадьби гуляєте?
Потом скажут эти пришли с младшими а наших младших не пригласили??
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Перестануть спілкуватися чи їм мама заборонить? Тоді ті дівчатка будуть почуватися гірше, ніж дочка автора
Не важливо. Яка вам і автору різниця до тих дівчаток. Хай їм мама заборонить, хай вона погана, або мама пояснить ставлення тої дівчини до їх сестри і вони самі не захочуть. Важливо інше, донька автора готова що ті діти не будуть з нею спілкуватись? Якщо так, то нема питань. Але автор ніби не помічає це запитання
Шмоточницаца• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Или близняшкам не с кем дружить
Зупка_цем• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Вы так пишете, словно это что-то невозможное. Да, так и было. У сына своя компания друзей, у дочери - своя. 5 лет разницы. Никогда они на одном др не у родственников не оказывались. И да, пока один гуляет, второй - с родителями. В чем вообще проблема? Вам лениво развлечь ребенка самостоятельно?