На_оба_рот• 18 января 2024
В семье трое. На день рождения зовем двоих
У дочери день рождения.
Дружить с близняшками, им по 8.
Есть у них младшая сестра, которой 4
Постоянно играет с ними. В гости к нам приходят втроем.
Но моя дочь её на день рождения звать не хочет.
Нормально ли позвать только старших сестер?
В прошлом году звали и младшую , но она не была. Наказали её
Дружить с близняшками, им по 8.
Есть у них младшая сестра, которой 4
Шкала Радощів• 18 января 2024
Ответ дляРедисочка
Нормально. Тем более у детей така разница в возрасте.
Власне. Ті дівчатка навіть побавитись нормально не зможуть, бо маля буде заважати
На_оба_рот
• 18 января 2024
Ответ дляШкала Радощів
Они всегда гуляют только с ней. Она им прицепом.
Малышка своенравная и с характером.
Гуляют без взрослых.
Малышка своенравная и с характером.
Гуляют без взрослых.
Помогалочка• 18 января 2024
Так. Це ж дитячий дн без дорослих?
Не бачу проблеми, менша лишиться з мамою.
ГороховаЯ• 18 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Малышка своенравная и с характером.
Гуляют без взрослых.
Малышка своенравная и с характером.
Гуляют без взрослых.
Бідні діти( В такому віці ще за ними нагляд потрібен, а вони вже самі няньки.
Капуста Маша• 18 января 2024
Краще позвати всіх,і не буде подальші ніякий проблем.Вони ж разом часто грають
На_оба_рот
• 18 января 2024
Ответ дляПомогалочка
Так. Це ж дитячий дн без дорослих?
Без дорослих.
Я нікого не виганяю, але день народження дитячий.
Угадайс• 18 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
Именинница не хочет
Шкала Радощів• 18 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Малышка своенравная и с характером.
Гуляют без взрослых.
Малышка своенравная и с характером.
Гуляют без взрослых.
Я так і зрозуміла, авторе. Бо сама весь час вешталася з братом на шиї....Настільки спротивіло, що зараз дорослі і не спілкуємося.
Тому й хочеться щоб діти відпочили)
На_оба_рот
• 18 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
Грають бо живуть поруч.
Мала противна і достає.
Але це в силу віку.
Мала противна і достає.
Але це в силу віку.
Шкала Радощів• 18 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
Ви дивна. ДН у 8-річної дитини, по вашому вона дружить з малою, якій 4? От для чого вона їй на святі?
На_оба_рот
• 18 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
Мені і малу шкода, бо того року ревла, що її не пустили.
Але своя ж мені ближче.
Пацан к успеху шел• 18 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Але своя ж мені ближче.
А багато дітей буде ? Дн дома ?пам’ятаю так само до дочки приходили однокласниці і одна приходила з такою ж сестрою.Плн мама вважала що це норм.Теж заважала менша.
Якби це просто вихідні посиденьки ,а дн різні смаки по віку.
хутряна володарка• 18 января 2024
Нормально. Но маме девочек придется четко донести, что младшую не приглашают.
Чаще всего рассказывают про результаты такого приглашения - все равно привели всех и я смирилась или не привели никого, теперь не общаемся.
Швидкоруч• 18 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Але своя ж мені ближче.
Вот и вспоминайте почаще чей др: вашей дочери или той девочки.
Всех анонимов аноним• 18 января 2024
А у вас скільки дітей?
Якби мені треба було завозити і чекати, що я роблю з молодшою дитиною, я би старших не пустила, бо не можу розірватись. Чоловік працює
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А у вас скільки дітей?
Минулого разу вони навіть не привозили.
Забирала я дівчат.
Тато після свята їх тільки забрав.
Так що там під дверима ніхто не чекатиме.
Ну і дивне у вас ставлення.
Через молодшу без свята старші.
Зводіть молодшу в кафе, поки діти на святі. Чи поїдьте до дому. Бо свято триває години 3, може більше
Забирала я дівчат.
Тато після свята їх тільки забрав.
Ну і дивне у вас ставлення.
Через молодшу без свята старші.
Пацан к успеху шел• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А у вас скільки дітей?
Ну ви не праві,реально.Ви наказуєте старших що не йдуть на дн бо не можете побути з меншою.Ви рожали меншу для старших дітей ?
Мені 48 в я не пам’ятаю щоб брала сестру з собою ,правда різниця 9 років.
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А у вас скільки дітей?
Ні, якщо мені в зливу треба привезти старших на інший кінець міста, а з меншою декілька годин вештатись вулицею, то ніхто нікуди не піде. Але якщо обтяжливих обставин нема, то що заважає, наприклад, просто погуляти у незвичному для вас місці?
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Тобто запрошуюча сторона має враховувати не бажання своєї дитини у якої день народження, а ваші особисті обставини, робочий графік вашого чоловіка , чи дощ чи сніг і як ви бідненька вештатися будете і раду собі не дасте з дитиною.
Copy-Paste• 19 января 2024
Ну я б неловко себя чувствовала, если б не позвала младшую сестру. У меня сын дружит с 7 летним например и у него брат 4 года, всегда зовём всех.
Проня_Прокоповна• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
А что там несколько годин вештатись? В тц попить кофе,лимонад и покушать блинчик или пироженко.
Чи не проблема чтобы остальных лишать др друзей
Потом удивляются,что старшие младших не любят
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Ви не зрозуміли допис. Перечитайте уважніше і з прив´язкою до коментаря, на який я його написала.
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляCopy-Paste
Да вот и мне неловко.
Но склоняюсь действовать в интересах дочери
Проня_Прокоповна• 19 января 2024
Ответ дляCopy-Paste
А к Вам на ДР коллеги с братьями и сестрами приходят или друзья тоже братьев тянут?
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Зараз зима, вертатись пів дня з малою дитиною деінде я не буду, а їздити декілька раз не варіант. В кафе 4 річна дитина сидіти не буде декілька годин. Тому так, ви праві, багато залежить від місця проведення. Але возити старших, якщо меншій буде важко цей час я точно не буду. Скоріше перестану з тими людьми спілкуватись.
Я зазвичай запрошую всіх, наприклад якщо це квест кімната то сестричок братиків і не помітно у натовпі дітей, і з батьками, які не пішли спілкуюсь. Але кожному своє
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Досить цікаве питання
Copy-Paste• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Да вот и мне неловко.
Даже страшно представить, как бы подруга расстроилась. Но мой сын реально добрый и любит обоих братьев. Такого никогда не говорил, что не хочу видеть младшего.