Да будет так• 19 января 2024

Як би ви віднеслись до фрази

Яку сказав би вчитель в класі в державній школі, що побажання дитини не мають значення так як вона прийшла по середині навчального року і пішов на поступки тій дитині яка навчається в класі довше.
Ситуація: є група дітей які балувались, їх вирішили розсадити, поміняли місцями з дівчинкою яка була подружкою дівчинки А., коли дівчинка А. прийшла в кабінет і побачила що її подружку відсадили то влаштувала кіпіш вчителю і вона щоб догодити дівчинці А повернула її на попереднє місце а замість неї посадила мою доньку. На зауваження доньки, що вона хоче сидіти там де була, кинула їй таку фразу. А ввечері мені ще й написала щоб моя донька не ображалась на зауваження вчителя..Школа державна, але так як спеціалізована то дітей мало в класі.
13чудоСВЕТА• 19 января 2024
Ответ дляБензопирен
А в чём несправедливость? Детей пересадили, это нормально! Не угодили автору? Пусть скажет об этом учителю, если действительно есть причина, ребёнок С обижает ребёнка автора, не даёт ей заниматься, и прочее, в таких случаях да, нужно говорить учителю. У автора, я так понимаю, не такой случай, ребёнку просто хочется остаться на старом месте. Как раз хорошо, что учитель пересадил, ребёнок новенький, передружится со всеми с кем будет сидеть.
Ви вирішує те, що хорошо для дитини автора? Якщо автора це обурило, то явно ж не хорошо для її дитини.

Бензопирен• 19 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Я? Делать мне больше нечего, как решать что-то за автора. Учитель пересадил, имел на это право. Как оказалось дети сидят по одному за партой. В чём проблема вообще не понятно.
автор Да будет так • 19 января 2024
Ответ дляБензопирен
Тогда вообще в чём проблема? Ребёнок сидел сам и продолжает сидеть сам. Доску будет видеть под другим углом.
Суть питання як би ви віднеслись до фрази.. вибачте, якщо для вас не зрозуміле питання я не маю бажання розжовувати вам його зміст..
І проблеми немає. Вчитель вечором написала мені щоб я поговорила з дитиною і попросила її не ображатись на зауваженнч, я у дитини вияснила що прозвучала ця фраза і це її образило, я пояснила дитині що вчитель втомилась від дітей які зривали уроки і вирвалась у неї, вчителю також написала що дитині ця фраза здалась несправедливою, але вона все розуміє .. все у нас проблеми немає. Це такі як ви тут бачать проблему
Мене єдине цікавило чи дійсно фраза недопустима, і так вона недопустима в школі..
Бензопирен• 19 января 2024
Ответ дляДа будет так
Если нет проблемы, зачем эта тема? Тем более, если учитель извинилась и вопрос этот с учителем и ребёнком решён? Просто обосрать учителя? Теперь ваш посыл понятен. Хорошего дня.
автор Да будет так • 19 января 2024
Ответ дляБензопирен
Ви розумієте різницю між проблема і ставлення до? Ні, то ми різні і нам немає про що говорити..тим паче ви спілкуєтесь як конфліктна базарна баба
Бензопирен• 19 января 2024
Ответ дляДа будет так
Учитель извинился, вам этого мало? Она должна была умолять о прощении? Сплясать? Конфликтная тут только вы, уж простите...
Брехушечка• 19 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Дитячі розбірки із дорослим? Може вам просто байдуже на проблеми дитини, або ви трус.
Наоборот, порву любого, даже если закон говорит, что не имею права воспитывать чужого ребенка.
Это было один раз, в 1 классе старшей дочери. Пацан с мамой, она кстати нормальная и вменяемая оказалась, до 11 класса ходили по другой стороне дороги. Больше моя помощь не требовалась. В мелочевке дети разбираются сами