Сосиска_Втесте• 19 января 2024

Підборіддя філлерами хто робив?

Підскажіть на скільки вистачає ефекту від процедури? І скільки мл в середньому потрібно
Відкушу все що стирчить• 19 января 2024
Вам витягнути (змінити форму) чи просто ’підтягти’ овал обличчя.
Просто не зрозуміло якого ефекту Ви очікуєте

автор Сосиска_Втесте • 19 января 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Трохи витягнути бо квадратне обличчя, косметолог рекомендував цю процедуру
Відкушу все що стирчить• 19 января 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
ну може б в неї і запитали.
P.S. мені вчора косметолог дуже не радила колоти філер, каже його рідко кому дійсно треба, зараз вже відходять від цього
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
ну може б в неї і запитали.
Давно це було вона виїхала і не працює, буду робити в іншого майстра, хочеться дізнатися скільки воно носиться бо за ботокс казали раніше 1 рік -9 міс, а на ділі 4 міс.
Відкушу все що стирчить• 19 января 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
то може Ви баню полюбляєте, спортзал і масаж обличчя робите, хоча і без цього ботокс тримає 5-6 місяців
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так масаж роблю, але і до масажу так тримався( мабуть я з тих людей в кого надовго
Мэри Попкинс• 19 января 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
в подбородке держится долго, т.к вводят глубоко. здесь вопрос не в єтом.вопрос насколько будет оно гармонично
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Сестра зробила з моїми рисами обличчя дуже гарно, для квадратної форми дуже міняє і робить більш жіночним
Yuliia-5161• 19 января 2024
У меня через 4 месяца все стало исчезать и ассиметрия лица вернулась ) а вначале да, классно, красиво ) больше не делала

автор Сосиска_Втесте • 19 января 2024
Ответ дляYuliia-5161
Дякую)
Алгонавт• 19 января 2024
Колят 1 мл, хватает на 1, 5 - 2 года. Мне нравится, лицо становится более изящным
забиякина• 19 января 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Недовго це в мене - місяць