Галя із Дарниці• 19 января 2024

Ттг повышен, это таблетки уже?

Сдала гормоны, т.к. давление повышено годами и никакие препараты не помогают, ттг 6.43, повышен, это эндокринолог таблетки уже выпишет? И может ли давление быть из за этого?
Забула що?• 19 января 2024
Можливо випише, можливо іншими способами коригуватиме
Тиск, наскільки мені відомо, саме від цього бути не повинен, це якби ттг низький був - то так, можливо. Але я не лікар і всіх причинно-наслідкових зв´язків не знаю, просто теж з гіпотеріозом живу.
пАлАвинкА• 19 января 2024
При таком 100% таблетки. Давление может быть повышено. У меня было повышенно, постоянно держалось 150/100
Неместная Я• 19 января 2024
Так, потрібно
автор Галя із Дарниці • 19 января 2024
Узи, наверное, тоже нужно сделать?
Морковна• 19 января 2024
ТТГ дійсно потрібно корегувати. Ідіть до ендокринолога, призначить додаткові обстеження тільки якщо потрібно.
3@йk@• 19 января 2024
а ви тільки ттг здавали?
чому він підвищений лікарю було нецікаво?