19 января в 13:37

Вера в победу!

все предельно просто :
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 343
174 (50.73%) Да
169 (49.27%) Нет
Innag 19 января в 14:38
Ответ дляFalcon82
Як ’мило’ треба десь взяти. Може ваша родина кілька дасть?
Моя дала. То як там Авдіївку захищати, якщо в бригадах там десь половина потрібних військових? Ви ніяких логічних проблем не бачите? У тому що треба посилити, але при цьому щоб ніхто в армію більше не відправлявся? Тоді зрозуміло чому вам Бутусов заходить
6 1
Falcon82 19 января в 14:40
Ответ дляInnag
Моя дала. То як там Авдіївку захищати, якщо в бригадах там десь половина потрібних військових? Ви ніяких логічних проблем не бачите? У тому що треба посилити, але при цьому щоб ніхто в армію більше не відправлявся? Тоді зрозуміло чому вам Бутусов заходить
Зеленський відвідав особисто Авдіївку кулька тижнів тому і пообіцяв підсилення. Де воно? Він же верховний головнокомандуючий, який особисто прибув для уточнення ситуації. І ...нічого. Саме це Бутусов питання піднімає.
Чому не можна відправляти поліцію, СБУ та військових пенсіонерів? Можна. Було б бажання. Навчені вже люди
9 1
kh0110 19 января в 14:42
Ответ дляdiamond_shop
враховуючи ваш нульовий консервний рейтинг, я теж не розумію, скарга на тему!
На советчице есть рейтинг?
2 7 1
Jave 19 января в 14:43
Ответ дляInnag
Либерові роблять теж саме, але чомусь не пишуть військову стратегію. Він веде боротьбу з Єрмаком, хай продовжує.
Такі як Бутусов, Ліберови (від вас перший раз почула про них) Лачен, Стерненко всі вони роблять величезний внесок.. і я назавжди запам´ятаю як Бутусов кричав боневтіку про зрадників на прес конференції а він проігнорив це питання і це коштує нам дуже багато
1 6 2
Falcon82 19 января в 14:45
Ответ дляJave
Такі як Бутусов, Ліберови (від вас перший раз почула про них) Лачен, Стерненко всі вони роблять величезний внесок.. і я назавжди запам´ятаю як Бутусов кричав боневтіку про зрадників на прес конференції а він проігнорив це питання і це коштує нам дуже багато
А на останню прес конференцію Бутусова взагалі не акредитували. Бо він не зручний
moonkitty 19 января в 14:49
Только у советчиц скоро ’Пабеда’ , а в ТГ пишут:
❗️Россия, вероятно, планирует на лето новое крупномасштабное наступление по всей линии фронта, и, возможно, под Киевом, — Financial Times
9 2 2
Falcon82 19 января в 14:50
Ответ дляmoonkitty
Только у советчиц скоро ’Пабеда’ , а в ТГ пишут:
❗️Россия, вероятно, планирует на лето новое крупномасштабное наступление по всей линии фронта, и, возможно, под Киевом, — Financial Times
Ніхто не знає, що буде. Це періодично пише всі, кому не лінь
СвітланкаОК 19 января в 14:54
Ответ дляInnag
От якраз за дрони - при всьому неоднозначному відношенні до неї, але важливий вплив зробила Берлінська. Яка ще і постачає ці дрони. І з´їздити у найгарячішу точку це не сидіти пів року в окопі. Абсолютно різні речі. Мене дивує, чому журналіст робить висновки і видає їх як єдину вірну крапку зору - про тактику і стратегію війни. Вибачте. Поваги і довіри до нього нуль. Авдіївка - це про істерику і на слуху. Знаєте - я не Бутусов, але теж можу сказати клікабельний заголовок. Критична недостатність війсьткових на всіх напрямках. Абсолютно. Про те, що людей від потреби 40-60 відсотків. Якщо що отут інфа не від журналіста а від військового офіцера
Єдина вірна крапка зору 🤣🤣🤣🤣

Пекельні борошна?
2 5 1
sheerlee 19 января в 15:14
Ответ длямульти1
Это когда яблони в цвету будут ?
А они разве не в апреле ?)
Соната любви 19 января в 15:34
Ответ дляFalcon82
Зеленський відвідав особисто Авдіївку кулька тижнів тому і пообіцяв підсилення. Де воно? Він же верховний головнокомандуючий, який особисто прибув для уточнення ситуації. І ...нічого. Саме це Бутусов питання піднімає.
Чому не можна відправляти поліцію, СБУ та військових пенсіонерів? Можна. Було б бажання. Навчені вже люди
ситуацию в Авдеевке уже не изменить, это вам скажет любой не проплаченный военный эксперт.

поэтому, сбу, военные пенсионеры, полиция ничего кардинально не изменят.

мое мнение , из Авдеевки выводить военных, если есть еще такая возможность, чтобы сохранить жизни.

а не ждать, когда капкан закроется и число погибших увеличится.
1 2
Соната любви 19 января в 15:38
Ответ дляInnag
От якраз за дрони - при всьому неоднозначному відношенні до неї, але важливий вплив зробила Берлінська. Яка ще і постачає ці дрони. І з´їздити у найгарячішу точку це не сидіти пів року в окопі. Абсолютно різні речі. Мене дивує, чому журналіст робить висновки і видає їх як єдину вірну крапку зору - про тактику і стратегію війни. Вибачте. Поваги і довіри до нього нуль. Авдіївка - це про істерику і на слуху. Знаєте - я не Бутусов, але теж можу сказати клікабельний заголовок. Критична недостатність війсьткових на всіх напрямках. Абсолютно. Про те, що людей від потреби 40-60 відсотків. Якщо що отут інфа не від журналіста а від військового офіцера
берлинская отрабатывает гранты.
проект.
и смерть людей на руках берлинской, не отмоется она никогда.
так как по ее вине погибли люди, дети.
а вот с какой целью она организовала выставку это еще вопрос, ее вообще судить нужно.