19 января в 13:37

Вера в победу!

все предельно просто :
Результат:
вже голосів: 343
174 (50.73%) Да
169 (49.27%) Нет
Tatiana1512 19 января в 13:41
тільки в ПЕРЕМОГУ !
иркин 19 января в 13:45
Провокація і тільки.
6 29 1
КраснаяЗвездаМалыш 19 января в 13:47
В ’пабєду’ ні
Бася Фельдман 19 января в 13:47
Ом мани падме хум...
3 14 2
lady.dziu2011 19 января в 13:48
Можливо краще було б написати «Віра в перемогу». А то якось не зрозуміло в яку і чию «Пабеду»
37 4 6
автор ДокторТ 19 января в 13:52
Те, кто не поймет, пройдут мимо опроса.
diamond_shop 19 января в 13:55
Ответ дляДокторТ
Те, кто не поймет, пройдут мимо опроса.
враховуючи ваш нульовий консервний рейтинг, я теж не розумію, скарга на тему!
Teonaa 19 января в 13:58
Ответ дляdiamond_shop
враховуючи ваш нульовий консервний рейтинг, я теж не розумію, скарга на тему!
Ви взагалі розумієте від чого залежить рейтинг? Та яке він має відношення до обговорення в темах?
Ніяке.
2 21 1
Семицветка 19 января в 14:01
Ответ дляdiamond_shop
враховуючи ваш нульовий консервний рейтинг, я теж не розумію, скарга на тему!
Разве вы не знаете, что многие имеют отдельный аккаунт для советчицы? А покупки делают с другого акка.
1 8
Rocka Rolla 19 января в 14:04
Так🇺🇦
2 2 1
мульти1 19 января в 14:10
ЛЮДИИИ ПЕРЕМОГА БУДЕ
10 18
мульти1 19 января в 14:10
У ТРАВНІІІІІ
13 10
Valentina shop2020 19 января в 14:11
Ответ длямульти1
У ТРАВНІІІІІ
Какого года,уточните
4 12
Falcon82 19 января в 14:12
Бутусов пише, що росіяни зайшли в Авдіївку, бо немає підсилення і банально не вистачає людей...
Критична ситуація в Авдіївці.

Ворог зумів зачепитись за кілька будинків на околиці Авдіївки. Українське керівництво має негайно надати посилення (не накази триматись та крики, а реальне посилення).

Зайшли кілька груп росіян без якихось масштабних штурмів - а просто зайшли, бо у тому місці просто не вистачає людей та технічних засобів для контролю усіх посадок та підходів.

Я багато писав про необхідність посилення Авдіївки людьми та озброєнням, і усім казав саме про такий сценарій. При тому рівні комплектності, який на тому напрямку є, дива не трапиться, і у ворога виникають шляхи проникнення скрізь бойові порядки.

Верховний головнокомандувач Зеленський приїжджав і пообіцяв на зустрічі з солдатами вирішити проблеми та надати посилення. На жаль, навіть необхідний мінімум посилення не був виконаний.

Саме зараз в Авдіївку потрібні боєздатні резерви, які ліквідують прорив та в цілому посилять щильність оборони. Якщо це не зробити зараз, і росіяни зможуть справді серйозно зачепитись за міську забудову, то доведеться потім як в Бахмуті кидати у бій в десять разів більше сил, щоб якомога довше вести спротив у місті - але тоді втрати зростуть на порядок і буде вже пізно, занадто пізно.

І відповідальність за провал в Авдіївці буде повністю на Зеленському, який відвідав місто і гарантував спрямувати туди додаткові сили.
5 7 5
Falcon82 19 января в 14:15
Ответ длямульти1
ЛЮДИИИ ПЕРЕМОГА БУДЕ
Дивлячись, що вважати перемогою. Україна вже виграла, бо відстояла свою державність. Час зберегти українців - бо люди, це і є Україна
4 2 21
sunholder 19 января в 14:16
Ответ длямульти1
У ТРАВНІІІІІ
скріню, дивіться мені
2 1 1
мульти1 19 января в 14:16
Ответ дляValentina shop2020
Какого года,уточните
5 5
Татьяна_М5 19 января в 14:19
Ответ длямульти1
У ТРАВНІІІІІ
Шашлыки
4 2 5 1
Innag 19 января в 14:20
Ответ дляFalcon82
Бутусов пише, що росіяни зайшли в Авдіївку, бо немає підсилення і банально не вистачає людей...
Критична ситуація в Авдіївці.

Ворог зумів зачепитись за кілька будинків на околиці Авдіївки. Українське керівництво має негайно надати посилення (не накази триматись та крики, а реальне посилення).

Зайшли кілька груп росіян без якихось масштабних штурмів - а просто зайшли, бо у тому місці просто не вистачає людей та технічних засобів для контролю усіх посадок та підходів.

Я багато писав про необхідність посилення Авдіївки людьми та озброєнням, і усім казав саме про такий сценарій. При тому рівні комплектності, який на тому напрямку є, дива не трапиться, і у ворога виникають шляхи проникнення скрізь бойові порядки.

Верховний головнокомандувач Зеленський приїжджав і пообіцяв на зустрічі з солдатами вирішити проблеми та надати посилення. На жаль, навіть необхідний мінімум посилення не був виконаний.

Саме зараз в Авдіївку потрібні боєздатні резерви, які ліквідують прорив та в цілому посилять щильність оборони. Якщо це не зробити зараз, і росіяни зможуть справді серйозно зачепитись за міську забудову, то доведеться потім як в Бахмуті кидати у бій в десять разів більше сил, щоб якомога довше вести спротив у місті - але тоді втрати зростуть на порядок і буде вже пізно, занадто пізно.

І відповідальність за провал в Авдіївці буде повністю на Зеленському, який відвідав місто і гарантував спрямувати туди додаткові сили.
Бутусов у нас новий головнокомандуючий? В Авдіївці вже давно бої, а бутусову пора перестати робити піар на війні. А ще краще - нехай сходить в ТЦК та мобілізується. А то те що підсилення треба він в курсі, а те що треба люди для нього - ні
1 11 7
автор ДокторТ 19 января в 14:21
Ответ дляFalcon82
Дивлячись, що вважати перемогою. Україна вже виграла, бо відстояла свою державність. Час зберегти українців - бо люди, це і є Україна
Полностью согласна.
Falcon82 19 января в 14:23
Ответ дляInnag
Бутусов у нас новий головнокомандуючий? В Авдіївці вже давно бої, а бутусову пора перестати робити піар на війні. А ще краще - нехай сходить в ТЦК та мобілізується. А то те що підсилення треба він в курсі, а те що треба люди для нього - ні
Він в окопах в найгарячіших точках із початку повномасштабного. Якби не його розголоси, то, наприклад, забезпечення дронами було б куди меншим. Завдяки йому ’шевеляться’ багато посадовців.
Innag 19 января в 14:26
Ответ дляFalcon82
Він в окопах в найгарячіших точках із початку повномасштабного. Якби не його розголоси, то, наприклад, забезпечення дронами було б куди меншим. Завдяки йому ’шевеляться’ багато посадовців.
От якраз за дрони - при всьому неоднозначному відношенні до неї, але важливий вплив зробила Берлінська. Яка ще і постачає ці дрони. І з´їздити у найгарячішу точку це не сидіти пів року в окопі. Абсолютно різні речі. Мене дивує, чому журналіст робить висновки і видає їх як єдину вірну крапку зору - про тактику і стратегію війни. Вибачте. Поваги і довіри до нього нуль. Авдіївка - це про істерику і на слуху. Знаєте - я не Бутусов, але теж можу сказати клікабельний заголовок. Критична недостатність війсьткових на всіх напрямках. Абсолютно. Про те, що людей від потреби 40-60 відсотків. Якщо що отут інфа не від журналіста а від військового офіцера
3 2 10
Innag 19 января в 14:27
Тому нам просто десь треба взяти мотивованих обучених десь тисяч 500, ага. І посилити. На Купянську, біля Синьківки, на Кринках, Роботино, Часовому Яру.
3 6
Jave 19 января в 14:31
Ответ дляInnag
От якраз за дрони - при всьому неоднозначному відношенні до неї, але важливий вплив зробила Берлінська. Яка ще і постачає ці дрони. І з´їздити у найгарячішу точку це не сидіти пів року в окопі. Абсолютно різні речі. Мене дивує, чому журналіст робить висновки і видає їх як єдину вірну крапку зору - про тактику і стратегію війни. Вибачте. Поваги і довіри до нього нуль. Авдіївка - це про істерику і на слуху. Знаєте - я не Бутусов, але теж можу сказати клікабельний заголовок. Критична недостатність війсьткових на всіх напрямках. Абсолютно. Про те, що людей від потреби 40-60 відсотків. Якщо що отут інфа не від журналіста а від військового офіцера
Ви точно не Бутусов.Не Ви на свому каналі оголошуєте збори на дрони та ін обладнання для військових, і друге Бутусов приймає участь у воєнних діях. Бачила відео де він з бійцем повертається із завдання зі зброєю і демонструє трофеї..
2 2 1 5
_Olka_ 19 января в 14:32
Ответ дляdiamond_shop
враховуючи ваш нульовий консервний рейтинг, я теж не розумію, скарга на тему!
Л - логика.
Про отношение покупок/продаж к форуму
5 1
Falcon82 19 января в 14:32
Ответ дляInnag
От якраз за дрони - при всьому неоднозначному відношенні до неї, але важливий вплив зробила Берлінська. Яка ще і постачає ці дрони. І з´їздити у найгарячішу точку це не сидіти пів року в окопі. Абсолютно різні речі. Мене дивує, чому журналіст робить висновки і видає їх як єдину вірну крапку зору - про тактику і стратегію війни. Вибачте. Поваги і довіри до нього нуль. Авдіївка - це про істерику і на слуху. Знаєте - я не Бутусов, але теж можу сказати клікабельний заголовок. Критична недостатність війсьткових на всіх напрямках. Абсолютно. Про те, що людей від потреби 40-60 відсотків. Якщо що отут інфа не від журналіста а від військового офіцера
Берлінська ще за Чернігів не відповіла. До чого тут вона, якщо Бутусов виносить ці питання на рівень держави, яка має забезпечити і звітує про наявність десь на теоретичних складах? Він підіймає питання і дає їм шлях до вирішення.
2 8 1
Innag 19 января в 14:33
Ответ дляJave
Ви точно не Бутусов.Не Ви на свому каналі оголошуєте збори на дрони та ін обладнання для військових, і друге Бутусов приймає участь у воєнних діях. Бачила відео де він з бійцем повертається із завдання зі зброєю і демонструє трофеї..
Либерові роблять теж саме, але чомусь не пишуть військову стратегію. Він веде боротьбу з Єрмаком, хай продовжує.
6 1
Falcon82 19 января в 14:33
Ответ дляInnag
Тому нам просто десь треба взяти мотивованих обучених десь тисяч 500, ага. І посилити. На Купянську, біля Синьківки, на Кринках, Роботино, Часовому Яру.
Як ’мило’ треба десь взяти. Може ваша родина кілька дасть?
1 1 9
Innag 19 января в 14:34
Ответ дляJave
Ви точно не Бутусов.Не Ви на свому каналі оголошуєте збори на дрони та ін обладнання для військових, і друге Бутусов приймає участь у воєнних діях. Бачила відео де він з бійцем повертається із завдання зі зброєю і демонструє трофеї..
А, ну каналу у мене немає, але ми теж купляємо ці дрони і авто і тепловізори. Тому точно знаю що це не індульгенція
3 1
Innag 19 января в 14:36
Ответ дляFalcon82
Берлінська ще за Чернігів не відповіла. До чого тут вона, якщо Бутусов виносить ці питання на рівень держави, яка має забезпечити і звітує про наявність десь на теоретичних складах? Він підіймає питання і дає їм шлях до вирішення.
І вона теж. І це яркий взірець того - що людина може робити дуже круті речі, а її фонд це не просто про купівлю і надання. Це навчені тисячі військових. Але в інших речах робити великі, дуже великі помилки, що коштують життя людям. Сидіння в окопі - не дає стратегічного мислення, звання журналісту, військового - на різних рівнях, теж не дає повного знання.