Налогообложу• 19 января 2024
Чи можна збільшити дозу Вентоліну та Пульмікорту?
На вихідних немає змоги звернутись до лікаря. В дитини астма. Зараз захворів, частий кашель. Робимо інгаляції за схемою, яку призначав пульмонолог минулого разу. Але тоді Вентолін був двічі на день по 1 мл+1 мл фіз розчину, через 20 хвилин 2 мл Пульмікорт - вранці та увечері.
Якщо я на вихідних зроблю Вентолін 2 мл+2 мл плюс Пульмікорт тричі на день - це не буде перевищенням норми ?
Робили 1 мл+1 мл - дитині краще не стає. А зазвичай вже після першої інгаляції ставало легше
Відкушу все що стирчить• 19 января 2024
Точно не скажу. А давайте мы вам здесь всем сайтом операцию зделаем. Промоем, почистим. Хотя .... делать будете Вы сами себе, а мы советовать, как с нашей точки зрения это будет лучше. Готовы?? Прокипятите какие нибудь инструменты...
Olivka-Misha• 19 января 2024
Нужно 1 небулу, а это 2.5 мл + физ раствор 1.5 мл при сильном кашле и обострение, то у вас доза была наверное профилактическая, поддерживающая
булоТАЙминуло• 19 января 2024
Автор, вам потрібно проконсультуватися з лікарем. Діток з астмою, зазвичай хтось веде. Самостійно не рекомендую додавати дози. Можливо у вас слабке дозування пульмікорту. Який термін виготовлення? Не лежало на сонці? Треба гормон обов’язково струшувати, щоб працював. Вентолін для астматиків, слабкуватий буває. Купа величезна є питань, а ви на форумі хочете астматика лікувати. Не можна так. Треба обов’язково послухати дитину, та ще й вік не пишите.
Налогообложу
• 19 января 2024
Ответ дляДокторТ
Сколько лет вашему ребенку и какая дозировка Пульмиеорт. Он есть 0.25 и 0.5.
Моему ребенку 10 лет. Недавно болел пневмонией. Врач сказала дозировку 0,25 не разводить водой. И ингалироваться по 7-10 минут.
Моєму також 10. Вентолін не призначали ?
Налогообложу
• 19 января 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Дякую за пораду. Так, я це все розумію. В понеділок підемо на огляд. Дитині 10 років