Отже. Це моя любима подруга дитинства. Все життя дружили. За років 5-7 до цього моменту почалися непорозуміння. Я відчула якусь незацікавленість іі. Напоиклад вона ніяк не змогла за кілька років приїхати до мене (переїхала після одркження), хоча коли переїзжала вона, і у неї була дитина, я їздила регулярно, ну бо як вона з дитиною поїде і нашо, якщо мені неважко. (Чому так «сложно» приїхать, бо з дитинства ми - сусідки). Но то таке.
На момент 2022 ми (я) зідзвонилися в обід 24.02, я вияснила що вона їде в європи. Ок -ок. Там польша, потім нідерланди до рідної сестри.
А я лишаюся.
Отже трохи посидів вдома, біля Бучі власне, ми також поїхали, але на ЗУ. Я вагітна (вона не знала, я нікому крім чол. не казала), і я знову іі набрала, сказала шо і як я, вона розповіла як вона.
Вона сказала що набере на вьіх., бо працює, миє посуд в ресторані, незручно.
Ну і так і не передзвонила. Пройшло 8 міс. Я також🤷♀️
Коли дитині вже було 3-4 міс, я вперше іі іото видожила. Моя подруга і тоді не зателефонувала. Але написала прям в інсту мені щось типу вау😍, вітаю. Ну так, не надто.
І от тоді я нічого не відповіла, лайкнула може хіба що.
Пройшло ще роки під півтора (доходжу до суті😊), і от я бачу в інсті що помер її батько і сторіси дороги до дому на ці похорони.
Отже, їде.
Я написала, спитала що сталося, чи їде вона на похорони ітд
Вона мені відповіла що вже тут, похорони там-то, тоді-то, в такий-то час.
Тобто якось дуже докладно. Чи це означає, що я якби було б непогано, щоб прийшла підтримати, побачитись? Чи нічо це не значить?
Ви ж бачете, що вона особо дійсно незацікавлена, що жодного разу не спитала навіть чи живі ми, адже про Бучу вона і в європах почула ж.
А я лишаюся.
Отже, їде.
Парова машина• 19 января 2024
Ви спитали про похорон - людина вирішила, що хочете прийти. Тому надала інформацію. Мабуть, не тільки ви звернулись, тому й без зайвих питань до вас.
Шукаю стакан• 19 января 2024
Ответ дляЗубная фея
Вона вам не подруга. Їхати нікуди не треба.
І автор також їй не подруга
КликОЛЬКА• 19 января 2024
Якщо прямих образ не було і є бажання, можна спробувати відновити стосунки.
Їхати в інше місто з дитиною складніше, ніж без неї
Miss Lisi4ka• 19 января 2024
Если вы были близки с её отцом и хотите попрощаться - идите, если нет - забейте. Вы не ссорились с подругой, просто ваши жизни тихонечко разошлись разными путями, так бывает.
Мир Мир Мир!• 19 января 2024
Що за мода причепитись до людини і потім півжиття виясняти чому людина до вас так не причепилась як ви до неї?
Бандитка Сью• 19 января 2024
Я думаю, що дорослій людині можна прямо сказати другій дорослій людині: приходь попрощатися (це якщо ви знали її батька), пом´янути батька. А так...
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляTeonaa
І взагалі - ініціювати зустріч? Чи достатньо що я от вилізла з підпілля (написала), та й буде з мене?
Ми не спілкувалися НІДЕ. З весни2022
Я б не ходила. Яка то подруга. Що у вас спільного?
Содзвони раз на 1,5 року
У кожної своє життя в різних країнах, різні інтереси.
Содзвони раз на 1,5 року
Ответ дляПарова машина
Дослівно (з смс)
- а на похорони приїдете? Ви ж там усі…
(усі це три сестри і мама*)
- ми всі уже приїхали. Похорони хх:хх:хх у нас в церкві
(Ну тобто панихіда в церкві що під домом у нас де ми були сусідками)
- а на похорони приїдете? Ви ж там усі…
(усі це три сестри і мама*)
КликОЛЬКА• 19 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Содзвони раз на 1,5 року
В мене є подруга, що пропадає надовго, в неї є психологічні проблеми. Я не вважаю такі відносини поганими. Людина може бути зайнята своїми проблемами, наприклад, якщо хтось в сім´ї хворіє, і хотіти дружнього спілкування, але не мати на це часу/енергії
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
В Мене теж таке була.
Відносини звісно не погані.
Їх просто нема.
Відносини звісно не погані.
Їх просто нема.
КликОЛЬКА• 19 января 2024
Ответ дляTeonaa
Я не знаю якщо чесно ЩО було
Раз, і якось я стала просто знайомою
Може в неї тоді батько захворів чи особисте життя зіпсувалось
Невгамовна• 19 января 2024
Автор, забейте на неё , она не подруга. Добавьте в чс, хотя думаю она писать не будет… я с одной своей подругой спустя 10 лет решила порвать. Думаю и начинать не нужно было… но что уже …Но по вашему описанию это игра в одни ворота…
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляTeonaa
Я не знаю якщо чесно ЩО було
Раз, і якось я стала просто знайомою
Ну так це нормально автор. У мене в житті повно таких історій.
Дружили-дружили, а тоді не сварилися, але кожна пішла своєю дорогою.
Я взагалі ні з ким не сварюсь
Ответ дляТундиринда
Я бы не шла. И вообще больше не писала бы и не звонила ей.
А я і не хотіла
Але потім на ранок ще раз про це подумала. Що така ситуація. Смерть все таки.що якщо і це проігнороти, то вже точно всьо буде
І написала. Коротко, без охів-вздохів-ужасів.
Ну і отак сухенько перекинулись парой тройкой смс
Но вона ж поховає і уїде
Я не знаю чи їй до зустрічей, та й саме в цей момент це не доречно - питать, ой, а ми зустрінемось на каву?
І в той же час хотілося б відновити зв‘язок.
Но вона ж поховає і уїде
рукиЖимолости• 19 января 2024
Автор, щось в ваших стосунках трапилося і ви перестали бути близькими. Прийміть той факт. Переставайте грати в подруги.
Кумася• 19 января 2024
Вы какая-то очень глупая, у подруги видимо отец долгое время болел, умер, а вы ее задалбываете, на похорон не приглашают, поэтому она вам просто напсиала дату и где. Но до вас не доходит вообще ничего и не дойдет.
Тундиринда• 19 января 2024
Ответ дляTeonaa
А я і не хотіла
Но вона ж поховає і уїде
А вы уверенны что вам нужна такая подруга? Которая зная даже о том, где вы находитесь, ни разу не написала и не спросила живы ли вы вообще?
Мир Мир Мир!• 19 января 2024
Ответ дляTeonaa
Давайте ви ще раз прочитаєте, і потім скажете свою думку
Бо ні я іі, ні вона мене - не зачіпає, про що написано.
Ну так ви не подруга їй. Можете не їхати якщо грошей шкода . Від вас лише : вона поїхала,вона не спілкувалася, вона не дзвонила, вона не питала. Про вас мабуть вона те саме скаже. У подруг не виникає питання їхати чи ні на похорони.
рукиЖимолости• 19 января 2024
Я так розумію, що вас лише єднає інстаграм. Якщо не він, вона б не знала про дитину, а ви про смерть батька.
Мэри Попкинс• 19 января 2024
Не дуже зрозуміла. Ви зараз живете в тому місті, де похорон буде і куди приїхала подруга? Чи на заході України?
Фоточки нема• 19 января 2024
Не потрібно Вам намагатися повернути ті відносини, які пов´язували Вас з Вашою, мабуть вже колишньою подругою раніше. Вона сама по собі, Ви сама по собі. Але якщо в майбутньому буде її бажання почати спілкуватися, відповідайте їй коротко, не вдаючись в подробиці ні про що.
Адже вона сама вирішила дистанціюватися від Вас, а не Ви.
Ответ дляКликОЛЬКА
Нюанс у тому, що можливо і я неправа.
Бо то Я очікувала що раз у мене таке свято, народилася дитина (були довго проблеми з зачаттям), то всі мають типу дзвонити, бігти жо мене. А ще й війна, як це так вона сама, перща, не телефонірує мені з європ, з безпеки. Но це ж мої очікування… а не обязаловка) і може я ій не відповіла в інсті, відітє лі на дзвінок я розрахрвувала, то і вона так само думає що Я забила болт на неї
Не знаю(
Добротная• 19 января 2024
Ответ дляTeonaa
А я і не хотіла
Но вона ж поховає і уїде
связь у вас и не прерывалась, вы же отвечаете друг другу. но вы (может и она тоже) не получаете от этой связи желаемого.
ну сходите вы на похороны, может перекинетесь парой фраз. а дальше разъедетесь и снова будете писать друг другу от случая к случаю. раз уж вы сами завели переписку по поводу похорон, я бы все же пошла на прощание, но не особо надеялась на более близкое общение