Teonaa• 19 января 2024

Хочу порадитися. Колишня (?) подруга та похорони

Отже. Це моя любима подруга дитинства. Все життя дружили. За років 5-7 до цього моменту почалися непорозуміння. Я відчула якусь незацікавленість іі. Напоиклад вона ніяк не змогла за кілька років приїхати до мене (переїхала після одркження), хоча коли переїзжала вона, і у неї була дитина, я їздила регулярно, ну бо як вона з дитиною поїде і нашо, якщо мені неважко. (Чому так «сложно» приїхать, бо з дитинства ми - сусідки). Но то таке.

На момент 2022 ми (я) зідзвонилися в обід 24.02, я вияснила що вона їде в європи. Ок -ок. Там польша, потім нідерланди до рідної сестри.
А я лишаюся.

Отже трохи посидів вдома, біля Бучі власне, ми також поїхали, але на ЗУ. Я вагітна (вона не знала, я нікому крім чол. не казала), і я знову іі набрала, сказала шо і як я, вона розповіла як вона.

Вона сказала що набере на вьіх., бо працює, миє посуд в ресторані, незручно.

Ну і так і не передзвонила. Пройшло 8 міс. Я також🤷‍♀️
Коли дитині вже було 3-4 міс, я вперше іі іото видожила. Моя подруга і тоді не зателефонувала. Але написала прям в інсту мені щось типу вау😍, вітаю. Ну так, не надто.
І от тоді я нічого не відповіла, лайкнула може хіба що.

Пройшло ще роки під півтора (доходжу до суті😊), і от я бачу в інсті що помер її батько і сторіси дороги до дому на ці похорони.
Отже, їде.
Я написала, спитала що сталося, чи їде вона на похорони ітд
Вона мені відповіла що вже тут, похорони там-то, тоді-то, в такий-то час.
Тобто якось дуже докладно. Чи це означає, що я якби було б непогано, щоб прийшла підтримати, побачитись? Чи нічо це не значить?
Ви ж бачете, що вона особо дійсно незацікавлена, що жодного разу не спитала навіть чи живі ми, адже про Бучу вона і в європах почула ж.
автор Teonaa • 19 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Не потрібно Вам намагатися повернути ті відносини, які пов´язували Вас з Вашою, мабуть вже колишньою подругою раніше. Вона сама по собі, Ви сама по собі. Але якщо в майбутньому буде її бажання почати спілкуватися, відповідайте їй коротко, не вдаючись в подробиці ні про що.
Адже вона сама вирішила дистанціюватися від Вас, а не Ви.
Дякую
Блін, мені обідно
Дарма написала(

автор Teonaa • 19 января 2024
Ответ дляКалинові вуста
О, знакомо.
Я ребенка потеряла, а самая близкая подруга даже не поинтересовалась. Она выбрала жить свою жизнь, я свою. Без проблем.

Поэтому, не мучайте себя. Напишите соболезнования и забудьте.
У человека уже давно новый мир с его хлопотами и вас в нём нет.
Примите это и ищите радость в действительно близких вам людях.
Дякую
автор Teonaa • 19 января 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Авторе, з вашої розповіді, ви навязуєтесь. Ви живете минулими спогадами і не хочете змиритись, що шляхи розійшлися. Це може через те, що ви не знаєте причину, чому виникла дистанція.
Щодо похорон, я б на вашому місці і не писала, це недоречно, ви ніхто один одному вже.
Дякую
автор Teonaa • 19 января 2024
Ответ дляНе гоню
она могла вам в той же инсте в личку написать, если подруга.
Блін
В лічку, да
В лічку в інсті, у мене досі є
Там доречі 9 смс. Вау, блін, я пропустила, аааа, оооо
Ози вздохи
Я промовчала
Бо приспічило щоб подзвонила
Не гоню• 19 января 2024
Ответ дляTeonaa
Блін
В лічку, да
В лічку в інсті, у мене досі є
Ози вздохи
Я промовчала
Бо приспічило щоб подзвонила
аа) ну тогда вы перегнули гормонах))
Фоточки нема• 19 января 2024
Ответ дляTeonaa
Дякую
Блін, мені обідно
Дарма написала(
Ні, не дарма, Ви майже допомогли собі вирішити, як бути далі.
Я б Вам порадила, все ж таки сходити на поховання в знак поваги, а далі вже, як буде, так і буде, головне не сприймайте все близько до серця.
Приму в дар• 19 января 2024
Ответ дляTeonaa
Я не знаю якщо чесно ЩО було
Раз, і якось я стала просто знайомою
У каждого своя жизнь и свои проблемы.
Не гоню• 19 января 2024
Но как по мне, то что человек не интересовался как вы, в Ирпене-то, похлеще чем позвонила или нет после родов. Но это кому что важней)
автор Teonaa • 19 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Вважаю що Вам обом потрібно це з часом вирішити, якщо у Вас є бажання, то можете сходити на поховання. Це не забороняється, а навпаки знак поваги, тим паче Ви були знайомі з її батьком, але не спілкувалися, щоб аж занадто. Далі будете дивитися за обставинами, вийде поспілкуватися, чи не вийде.
Головне пам´ятайте, не потрібно наполягати на відвертість, це не той час і мить, щоб про таке спілкуватися.
Розумієте
Мене стісняє той факт, що:
А) я не знаю нічого про порядки на похоронах
Б) я взагалі не знаю в якому вона стані, чи вона взагалі здатна якось комуніцирувать
В) я не знаю чи вона очікуж такого що я там з‘явлюся і доя чого
Г) з батьком у них все життя погані стосунки. Розлучені з матір‘ю, жили багааато років окремо - тобто років 10 особисто я його і не бачила
Тобто о‘бєктивно він мені ніхто

Саме віддати останню шану йому я наміру не маю. Маю намір підтримати іі і сестер і брата іі, бо у мене таке внутрішнє відчуття що я маю це зробити; що моя подруга ця якось очікуж це від мене. Іншими словами буде думать потім - блін, я ж все сказала , могла б і прийти, диве тут в 15 хв їзди, два роки не бачилися-невідомо коли побачимся ще, а вона даже не прийшла

автор Teonaa • 19 января 2024
Ответ дляОйЙой
При чому тут ваша дитина, якшо вона ще задовго до цього від вас конкретно відморозилася? Ви їй вже давно не цікава, а ви все в голові собі шось крутите -а може то, а може сьо. А може всьо?
Ну хіба що якщо давно
Ну а уе показник - що в гості до мене не їде?
Відверто кажучи, мені було ок і у неї. Я до мами, потім до неї. Вже доросла, працювала, чоловік. Тобто щоденні зустрічі прям і непотрібні були, як раніше.
автор Teonaa • 19 января 2024
Ответ дляФедорино Горе
Ооо в мене трохи схожа історія, на початку війни я опинилася в Ірпені мама хворіла, списалися з подругою 23 вона з Тернополя. І все як відрізало. Написали їй вже в травні але вона навіть не відповіла, хоча з бачу що прочитала. Потім смерть мами і інсульт в батька. В листопаді я повернулась в Мадрид, ми там жили ще до війни, і на роботі фоткалися я виклала. І тут бац відпис ’ой ти вже повернулась, бла-бла як їй тяжко в Чехії і вона хоче погрітися до моря. В мене навіть слова скінчилися.. то і пішла вона в чс.
Автор забийте ви правильно поступили що виразили співчуття на тому і все.
Спасибі
автор Teonaa • 19 января 2024
Ответ дляФокус-Покус
Поспівчувпйте втраті по системи і відпустіть її. Ваші дороги розійшлися.
По системи?) як це
yanhikmarmelanhik• 19 января 2024
Автор, вы мне напомнили мою подругу. Оккупация Мариуполя , после пережитого она не хочет выходить на связь со мной , так и не знаю почему . Писала, звонила несколько раз, муж мой ей писал типо,, почему не отвечаешь ,, она ,,я перезвоню,, и все. Я отпустила, не хочет это ее выбор , но тяжело мне, вспоминаю ее часто , не хватает ее очень.
автор Teonaa • 20 января 2024
Ответ дляМаксХмара
А вы до сих пор на Западной? Еще и с маленьким ребенком на руках?
Еще и зимой в мороз? Нет, я бы не поехала...
Ні) я березень-квіт-трав. там пробула, а в червні вже вернулася
15 хв до неї
Завтра я там буду , бо ще тиждень назад запланувала до мами їхати
Ми навіть можемо чисто випадково зустрітися. Похоронив ранці, і ми вранці до мами
Отаке співпадіння
Natal_ka91• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Та ні, звісно
Просто я вже якось змирилася, а тепер я якось от знов..
Бо у мене особисто такого не буває «розійшлися путі», я не розумію як це.
Мені не важко було б і в іншу країну раз в рік-два щоб побачити людину. Того я не розумію як це у інших от. Виросли разом, молодували разом, зрілі - разом. І тут на блін.
Ви не розумієте, а от проблема і тому що таких людей більшість - забули і забили на всіх, окрім себе. І не знаю чому, але у хорошого % чомусь спаршивлюється характер за кордоном
Carin• 20 января 2024
Автор, если Вы ее папу при жизни уважали и любили - то придите с НИМ попрощаться. А если просто ради нее - выразите соболезнования и все. А так смотрите сами, конечно. Такая себе она подруга, простите
мадам Везувий• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Дослівно (з смс)
- а на похорони приїдете? Ви ж там усі…
(усі це три сестри і мама*)

- ми всі уже приїхали. Похорони хх:хх:хх у нас в церкві

(Ну тобто панихіда в церкві що під домом у нас де ми були сусідками)
она вас не приглашала, с чего ехать
Мадам Подлинник• 20 января 2024
выразите соболезнования, ребенка не с кем оставить скажите и не едьте на похороны. зачем. вы ей давно не нужны
автор Teonaa • 20 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Ще цікаво те, що завтра я з донької до мами своєї іду. Кожну суботу ізжу.
Приїдемо в 9:30-10:30
Похорони в 10 в церкві
Ми тупо можемо зіштовхнутися під під‘їздом
А там мама іі, з мамою я гарно, прекрасно спілкувалася завжди. Сказать здрастє - не вийде

автор Teonaa • 20 января 2024
Ответ дляyanhikmarmelanhik
На душі не то щось видно
А в душу не залізеш
автор Teonaa • 20 января 2024
Ответ дляCarin
Щодо батька, ні. Нвчого такого
Та й у неї самої з ним, якщо чесно, не дуже
От якби мама іі, то я б пішла спокійно. Бо є до кого.
І це було б доречно.
А так..це більше заради неї. Не батька самого
Леди Репях• 20 января 2024
Моё личное мнение - ей не нужно общение с Вами ни тогда, ни сейчас.
Но я могу ошибаться.
автор Teonaa • 20 января 2024
Ответ длямадам Везувий
она вас не приглашала, с чего ехать
Ну бо на них і не запрошують. Начебто
автор Teonaa • 20 января 2024
Ответ дляЛеди Репях
Но я могу ошибаться.
Завтра я до мами
Десь як раз в той час
Зіткнемося під парадним як пить дать
мадам Везувий• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Ну бо на них і не запрошують. Начебто
могла бы написать, что если получится приехать, то была бы рада, к примеру. а так... пофиг ей на вас
автор Teonaa • 20 января 2024
Ответ длямадам Везувий
Тобто тут виключено таке, що вона типу і гляне, зробить висновки, важлива вона доя мене чи ні? Просто пофіг?
Фоточки нема• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Розумієте
Мене стісняє той факт, що:
Тобто о‘бєктивно він мені ніхто

Заспокойся, якщо ваше серце відчуває, що Вам потрібно зустрітися, не ігноруйте ці відчуття.
А порядки на похоронах не складні, адже це не день народження, головне не одягатися в білі та рожеві кольори, та мати при собі хоча б невеличку суму грошей, про всяк випадок.
мадам Везувий• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Приїдемо в 9:30-10:30
Похорони в 10 в церкві
езжайте к маме позже
Леди Репях• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Завтра я до мами
Десь як раз в той час
Зіткнемося під парадним як пить дать
Автор, Вы пугаете, честно)
Вам уже 20 человек написали, что Вы навязываетесь, что подруге это не нужно.

Ну столкнётесь ’привет, соболезную’ и дальше пошли. Зачем Вы её преследуете?😶
из желе я• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Розумієте
Мене стісняє той факт, що:
Тобто о‘бєктивно він мені ніхто

Автор , ви майже не спілкувались два роки....Про що мова. Забудьте просто. Прийміть факт, що вам не дзвонять і ви не цікава їй. Я пройшла цей шлях. Вам не показалось!