Наразі все більше інформації, що в Україні копіюють дії росії. Навіть в питанні мобілізації засуджених.
Вже і про інвалідів, і про онкохворих, з туберкульозом та ВІЛ інфікованих в лавах ЗСУ писали. А тепер дійшли і до засуджених.
Як далеко наша ВР піде в цьому питанні? Хто наступні? Жінки? Підлітки? Пенсіонери?
Хтось напише: а як інакше? Які є пропозиції? Так у нас є "наймані працівники" щоб приймати рішення та надавати пропозиції, але щось вони роблять геть не те. Чому професійні військові в тилу? Яка місія їм відводиться на сьогодні? Чому простий водій, сантехнік, комбайнер, ліфтер, двірник, програміст, менеджер ідуть воювати, а професійний військовий ні? Чому все більше приймається можновладцями "не зрозумілих рішень" для "затягування поясів" та обмеження прав простого населення?
А ще - про податки на розкіш... ЗП від 20тис це розкіш, і податок тому збільшити від 1.5% до 3%. А куди ж пішли кошти, починаючи з 2014 року, які називаються "військовий збір"? Якщо за цей час нічого не зроблено для зміцнення армії?
Ответ дляOlenka_bum
Думаю, скоро все изменится
Пока их не очень хотят видеть сами командиры частей и военные. Осужденным не доверяют оружие
Не хотят и не надо .
Родственник освободился в июле этого года будет 20 лет . Но все равно для государства он какой то не такой . Все это время работал , больше закон не нарушал . Жалеет что тогда так получилось .
А вообще могли бы что то придумать ,какие то отдельные части для таких людей например
L-i-s-a-92af• 20 января 2024
Ответ дляOlenka_bum
Можливо, але скільки потрібно мовчати? З кожним місяцем все жорсткіше стає. Таке враження, що живемо в якійсь матриці
Удалено администрацией...
Ответ дляSalsa-24da
ВІЛ інфіковані, якщо вони приймають терапію живуть цілком нормальним і повноцінним життям, як ми з вами.
Вони не небезпечні для суспільства.
А как вы себе представляете антиретровирусную терапию в условиях военного полигона.. не смогут они вовремя пить лекарства, соответственно будут заразны для окружающих.
Salsa-24da• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Ну то хіба це міняє канали передачі вірусу?
Людина перестає бути заразною.
Навіть для свого статевого партнера.
І для лікаря в лікарні
Навіть для свого статевого партнера.
І для лікаря в лікарні