Заказала ученический онлайн. Застопорилось на моменте проверки после добавления фото ребенка. Написано "знаходиться на перевірці". Сколько должна быть эта проверка? Я просто не пойму, может зависло что-то?
Ласунка• 20 января 2024
Я взагалі не можу дитину додати...
Вірніше, є в кабінеті, я вже замовляла раніше. Але син в іншій школі вже, хотіла зробити новий - пише не знайдено.
Адміністрація школи каже, що всі дані внесені.
Дама с заначкой• 20 января 2024
Ответ дляЛасунка
Я взагалі не можу дитину додати...
Зателефонуйте їм на горячу лінію
Дама с заначкой• 20 января 2024
Я нещодавно замовляла новий учнівський, після оплати було написано ’в обробці’
Дама с заначкой• 20 января 2024
Ответ дляДокладальниця
А готовый билет в школу приходит или где-то надо забирать?
Приходить в школу
Дама с заначкой• 20 января 2024
Ответ дляfialka123
Так у меня дело до оплаты не доходит
Тоді спробуйте на гарячу лінію. Мою дитину в базі не знаходило, хоча я вже на ню отримувала учнівський. Дзвонила на гарячу лінію, мені перетелеіонували, уточнили данні, відкоригували і я змогла замовити. Попередній дитина загубила
Заместитель Анонима• 20 января 2024
Я вечером делала. Тоже долго висела проверка, я вышла и зашла утром по-моему, тогда и оплатила. Сколько вы ждёте?
Заместитель Анонима• 20 января 2024
Ответ дляfialka123
Вчера вечером
Я бы подождала до понедельника.
Не їм після шостої• 20 января 2024
Ой, біда якась з тим учнівським ...
Замовили минулого травня, ось позавчора сину віддали ...
Спочатку не могли зробити, потім їхав
А потім по школі три місяці шукали, знайти не могли
Спочатку не могли зробити, потім їхав
Липка-прилипка• 20 января 2024
В конце декабря смог ребенок получить. Месяц школа данные правила, проверки- процессы изготовление.