Педиатор_я• 20 января 2024
Стара діва у 30 років у Європі та США, як це розуміти
Подивилася низку сучасних закордонних фільмів, де неодружені дівчата у 30 років вважаються у Європі та США старими дівами. Як так?
Наприклад, у фільмі Ненавиджу Різдво,2022 р. молоду італійку цкують рідні за те, що без пари та дітей, коли, навіть її молодший брат вже має сім´ю.
У фільмі Пара на свята, 2020р. США- теж саме, 30 річну американку хейтять рідні, чому сама, коли її молодший брат заручений.
А як же те, що нам казали, що на заході тільки з 30 років починають одружуватися, що це не критичний вік, а тільки початок для одруження?
Хто довго живе у США, Європі, Канаді...невже там такі стереотипи до дівчат та вони вже у 30 років старі діви?
Укр_жіночка• 20 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
У всех есть деньги на сур мам, во всех странах разрешено пользоваться услугами сур матерей? Да и вообще это дно полное использовать женщину ради таких целей, словно живой инкубатор.
Сами бы стали таким зарабатывать?
А сур маму заставляют? У нас есть международное рабское сообщество сурмам, где женщин без их одобрения и бесплатно заставляют рожать нонстоп?
Бурундучиха• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Не сидят) геям рожают сур мамы, лесбиянки сами успешно рожают. Вы в каком веке живёте?
В нормальном.
Где геям и лесби места нет.
Они поголовно усыновляют. Я бы это запретила.
Где геям и лесби места нет.
Майская киска• 20 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Сейчас вам будут натягивать сову на глобус и рассказывать, как 40летняя невеста лучше 30 или 20 летней).
И как машина с пробегом в 300 тыс лучше новой)
а 40летний жених лучше 30 или 20 летних?
Укр_жіночка• 20 января 2024
Ответ дляБурундучиха
В нормальном.
Где геям и лесби места нет.
Почему?
Ms. Iphone• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Так вот непонятно, что адекватную женщину заставить зарабатывать таким образом, только совсем отчаявшуюся. Так что да, совесть моя бы лично не спала в таком случае.
Педиатор_я
• 20 января 2024
Ответ дляЯ в дамках
В фільмах не все правда. Італійці дуже не поспішають одружуватися, особливо чоловіки. В німецьких фільмах жінки доглянуті і гарно одягнені, але це не так
Я теж так вважала, але ж то є відображення відношення суспільства до жінок. Маю декілька знайомих у Канаді, Німеечині, Іспанії. Здивована, що їх дочки рано, на мій погляд, для заходу, одружилися. вік 21-23 роки...Гадала, то виняток. Подивилася не один фільм, а там отакий менталітет..я дуже здивована...
Педиатор_я
• 20 января 2024
Ответ дляМайская киска
Оце й несправедливо, чому такі терміни є для жінок, навіть на заході, а для чоловіків немає образливих термінів, типу старого парубка чи старого пердуна)
волосатое стекло• 20 января 2024
Это у поколения Х да миллениалов было принято шароёб**ься подольше. Зумеры по миру уже намного серьезнее относятся к этому всему, моя дочка из универа только выпустилась (КНУ, между прочим), так половина уже замужем/женаты, у некоторых есть дети, многие собираются жениться, и в среднем такая же стата по её одноклассникам и друзьям-знакомым.
Хи хи, ну ну• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Ну? Все равно не вижу связи. У моего коллеги сын гей, женат давно, есть два ребёнка. Родители изначально нормально относились. Камингаутнулся ещё в подростковом возрасте. Ещё раз повторюсь, какая связь между внуками и ориентацией?
Связь пряма, всі хочуть своїх внуків, свою кров а не прийомних чи з пробірки
Укр_жіночка• 20 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Хз, сур мамы молодцы. Столько семей не могут иметь детей, они им помогают
Айпишница• 20 января 2024
Є така штука, з придиханням вимовляти ’а от в Європі... не те що у нас’. Як на мене, з початком війни цього стало менше, бо багато хто дійсно доторкнувся до порядків у цій самій Європі і зрозумів, що там зовсім не рай земний (чого лише варті обговорення їх медицини або банківської системи).
Щодо віку і відсутності сім´ї - так в тому і справа, що в фільмі про пару на свята (першого не бачила, не можу коментувати) героїні ок, вона не почуває себе неповноцінною чи обділеною без стосунків, це її сім´ї хочеться ’пристроїти’ доньку. Старше покоління завжди консервативніше і тяжіє до норм, які були колись за часів їх молодості. Тут ключове що самій жінці комфортно, і серед потенційних партнерів (її ровесників) до неї нема ставлення в стилі ’третій сорт - не брак’.
Педиатор_я
• 20 января 2024
Ответ дляволосатое стекло
Я у шоці, бо маю дочку 12 років та розповідаю їй. що заміж, то після 30 треба, особливо на заході так роблять. А потім чую, як у знайомої дочка в Германіі у 20 років вже вийшла заміж та народила. Це при тому, що вона там з 3-х рочків жила,а потім бачу низку фільмів з такою тенденцією.....
Укр_жіночка• 20 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
То есть, по вашему, если семья не может иметь детей, и обращается к сур маме или усыновляет, то это бракованная семья, и таких внуков никто не хочет?
вкрации• 20 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Сами бы стали таким зарабатывать?
Я ні, але спокійно відношуся до жінок, які стають сурмами. Все відбувається по добровільній згоді, без примуса. Тільки б законодавство трохи змінити щодо оплати, а так все нормально.
Моїм дуже хорошим знайомим виношують дитину. Все нормально, про жінку піклуються, допомогають більше, ніж прописано, не забувають. Робить добре діло для сім´ї, яка хоче дитину. Жінка що виношує не маргіналка, як деякі уявляють. Все нормально.
Не їм після шостої• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Вы считаете всех сур мам маргиналками?
Да, в нормальных странах данное действие - продавать детей запрещено. Голожопые маргиналки - а кто ещё?
Не їм після шостої• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
У евс законом запрещено мужчинам выезжать заграницу. Закон - это ещё не значит норма
волосатое стекло• 20 января 2024
Ответ дляПедиатор_я
А во сколько вы замуж вышли? Вот как, по вашему, люди после тридцати со своими холостяцкими привычками, должны сойтись и прожить остаток активной жизни вместе? Ведь ни у кого опыта сожительства нет, потому что сожительство=брак, только без бумажки и законодательных обязанностей
Нульовий сантиметр• 20 января 2024
В Європі і сша взагалі такого поняття нема,не фантазуйте.Це тільки в голова після совка в декого,хто не вимив.
Нульовий сантиметр• 20 января 2024
Ответ дляПедиатор_я
Для чого дитині в 12 років про таке розповідати?Хай живе собі,як захоче щасливо.
Шмоточницаца• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
через через окно Овертона протащили геев и лесби - то ничего хорошего в этом нет
Айпишница• 20 января 2024
Ответ дляПедиатор_я
Ви думаєте, вона слухатиме ваших порад, якщо зустріне в 20 того, з ким їй захочеться розділити життя? Це ок виходити заміж тоді, коли виникне відчуття потреби в цьому, а не орінєнтуючись на дату в паспорті. Щодо дітей так уже не сказала б, бо це таки робить жінку вразливою і краще б їй мати на той час грунт під ногами. Але заміжжя і народження дітей не тотожні речі, я знаю людей хто десятиліттями в шлюбі і без дітей.
Не нормальна протилежна історія - коли жінці вкладають в голову, що вийти заміж треба до 30, до ’дівчата - товар, що швидко псується’, а тоді якщо до 30 в неї не склалося, вона почуває себе неповноцінною невдахою і погоджується на абикого, та й чоловіки навколо теж засвоїли, що в 30 вона уже третій сорт, а вони ого-го козаки в розквіті сил.
Педиатор_я
• 20 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
То підліток вже, сама цікавиться, а деякі її знайомі дівчата 12-14 років вже починають практикувати статтеве життя, якщо що. То як не розмовляти
Нульовий сантиметр• 20 января 2024
Ответ дляПедиатор_я
Розмовляйте про статеве життя,а для чого про заміж?
Педиатор_я
• 20 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
не хочу через 5-7 років бабусею стати
Укр_жіночка• 20 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Кто и кого протащил? Они всегда были
Полюю на дрони• 20 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
А чем с пробирки отличается от своего?
Бурундучиха• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Почему?
Потому что у ребенка должны быть нормальные родители. Мама и папа. Мужчина и женщина.
Это ненормально расти в семье с однополыми родителями.
Укр_жіночка• 20 января 2024
Ответ дляБурундучиха
Расскажите это огромному количеству детей в нашей стране, которых воспитывали мама и бабушка
ПушАпница• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Внуки хз чьи тк сперму сдают оба, а там как получится, да и мать неизвестна. Поэтому вопрос внуков такой себе
ПушАпница• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Хм, а в гетеро парах тоже муж рожает? Им сур мама родила
Сур мама родила, яйцеклетки тоже хз кто дал, сперматозоиды неизвестно чьи оплодотворили, твоего сына или его партнера. Какие внуки? Это от безисходности. И я приму, ясен пень, но хотелось бы традиционно)))