Выборы президента, предположим!
Результат:
вже голосів:
843 (32.7%)
Пётр Алексеевич Порошенко
447 (17.34%)
Юлия Владимировна Тимошенко
338 (13.11%)
Виктор Фёдорович Янукович
302 (11.71%)
Сергей Леонидович Тигипко
279 (10.82%)
Виталий Владимирович Кличко
83 (3.22%)
Владимир Михайлович Литвин
73 (2.83%)
Арсений Петрович Яценюк
63 (2.44%)
Пётр Николаевич Симоненко
42 (1.63%)
Олег Ярославович Тягнибок
40 (1.55%)
Инна Германовна Богословская
23 (0.89%)
Александр Александрович Мороз
20 (0.78%)
Наталия Юрьевна Королевская
17 (0.66%)
Виктор Андреевич Ющенко
8 (0.31%)
Вячеслав Анатольевич Кириленко
Анютка2212• 25 февраля 2014
Ответ дляpopovaira
Согласна, что у нормальных умных людей нет денег баллотироваться в президенты 1 000 000 грн. а попробуй спонсора найти если ты никому не известен...........
Полностью с Вами согласна. Нынче балотироваться в президенты очень дорого. Где они берут деньги? Чтобы пожертвовать больным детям, старыкам - денег нет, а для того, чтобы балотироваться, деньги находятся. Эти люди никогда не знали и не будут знать нужд и бед народу пока не будут в их шкуре.
Оскільки Прем´р міністра будут обирати депутати, а також і вершити нашу долю, то повинні бути можливості у народу (певної частини людей, які саме його обирали) відкликати такого депутата. Щоб кожен депутат розумів, що його вибрали працювати, а не примножувати (покращувати) свій матеріальний стан за рахунок невигідних для України законів. А також повинні повернути звітність кожного депутат перед своєю громадою про його діяльність за квартал (наприклад). Щоб у людей була реальна можливість виражати свою волю через своїх обранців, а також поважати вибір інших, бо інших депутатів теж вибирають і відзивають такі самі громадяни України!!!