Не пью, не курю• 20 января 2024

Чоловік сказав, що повна чухня дарувати щось жінці на народження дитини

Мов,це що оплата за дитину така!?
автор Не пью, не курю • 20 января 2024
Ответ дляГолова колгоспу
А говорили во врем беременности о подарках или традициях в вашей семье?
Думала він сам буде дарувати без нагадування
автор Не пью, не курю • 20 января 2024
Ответ дляМаю сечі
А ви ще маєте сумніви?
Так
Сіґеле-міґеле• 20 января 2024
Ответ дляРассказница
Удалено администрацией...
Ламборджини• 20 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Статистика за розлучення в будь-якій країні-це через зради 100% ,не дякуйте!
Так а зради через що? Бо чоловіки не хочуть сидіти біля сімейного вогнища і час від часу міняти памперси. Вони йдуть гуляти, бо хочуть бути вільними.
AmazingLady• 20 января 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Вот именно. Может, поэтому и подарок в данном случае не ему ?
Так а без него ребенок будет?
AmazingLady• 20 января 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Какая правда?)) Что любому мужику стоит очередь родить?)))
Он тема вечерняя , где жена хочет второго. А тут опа- муж не хочет. А шо ж такое
автор Не пью, не курю • 20 января 2024
Ответ дляЛамборджини
Ви ще скажіть ,що жінки у цьому винні
автор Не пью, не курю • 20 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Так а без него ребенок будет?
Буде,в банку сперми є великий вибір і не дорого)
автор Не пью, не курю • 20 января 2024
Ответ дляAmazingLady
По одній робити статистику?
AmazingLady• 20 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Да не за что дякувать
Маю сечі• 20 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Так
Ну то не майте, в вас ще багато неприємних сюрпризів попереду.
AmazingLady• 20 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
А типа женщины хотят от донора спермы, правда? Чё ж вы от банка не родили?
AmazingLady• 20 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
По одній робити статистику?
Таких тем не одна, в них отписываться и другие
З родзинкою• 20 января 2024
Автор, Вам реально не тот муж попался. И не вздумайте рожать ему еще раз. Дело не в подарке за рождение ребенка. А то что он все это обесценивает и дальше Ваши усилия связанные с ребенком и прочим обесценивать будет. Из серии’ раньше в поле рожали и ничего’ , ’это и ее ребенок тоже, почему я должен’
Силиконочка• 20 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Ні, потрібно просто бути вдячним,та балувати свою дівчину не тільки фізично,але і матеріально
Сподіваюсь, ви його теж балуєте фізично і матеріально?
Пенек Возмездия• 20 января 2024
ого, какие тут прынцессы (это я об авторе), я и не знала, что так можно
OLVIK13• 20 января 2024
Муж жлоб,дальше будет больше..
Я такая - жду трамвая• 20 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
А що дарувати ? Мій мені букет і кульки дарував і все))
Брат жене машину купил. Не новую, но вполне хорошую, не шкарабанку.
Ламборджини• 20 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Ви ще скажіть ,що жінки у цьому винні
Ні, не винні. Жінки хочуть родину і якомога швидше народити. А чоловіки хочуть волі і не готові до дітей дуже довго, навіть якщо вони вже є. Десь читала якісь наукові дослідження, які доказали, що чоловіки психологічно готові до дітей та хочуть їх не раніше 45 років
Додаю напруги• 20 января 2024
взагалі подарунки дарують коли хочуть зробити приємно і висловити вдячність. це від серця йде...а навіть розмови за такі речі вести..то вже зрозуміло все...стосунки там не з найкращих(
Форс мажор• 20 января 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ну какого незнания ему просто перед другом было стыдно показать, какой он жмот. Не для вас были те цветы, а для друга. Вам, был уверен, и так сойдет.
Ну вам виднее конечно.
автор Не пью, не курю • 20 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Он як
автор Не пью, не курю • 20 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Бо він мене чоловік захотів саме
автор Не пью, не курю • 20 января 2024
Ответ дляСиликоночка
Матеріально не зобов´язана,а от фізично то так
Гарний мінет та масаж
дожену і ощасливлю• 20 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Странно, а почему не вы ему подарок за ребенка?
Ну может потому, что вынашивала и рожала она а не он?
автор Не пью, не курю • 20 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Це точно
дожену і ощасливлю• 20 января 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Пусть 9 месяцев походит с животом, испытает все прелести токсикоза и 12 часов родов. Затем я ему подарю подарок. А ахаться и я умею…
Ещё покормит ребенка, посцеживает молоко, растянет грудь, поправится на 20 кг и заимеет растяжки на всех частях тела)
Залатавая• 20 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
У кожного свої приорітети.
Конечно, я привыкла, что меня ценят и мою ценность выражают не только заботой, но и подарками )
Я_не_аноним_100%• 20 января 2024
Цікаво. А про ’що ви йому’ теж пишуть жінки? Який дивний світ...
Я_не_аноним_100%• 20 января 2024
Ответ дляСиликоночка
А я не розумію цих приколів з подарунками.
Ми дитину разом планували, разом народжували, чоловік пройшов зі мною всі нюанси важких пологів і відновлення, бігав до дитини в палату, поки мене не пускали вставати, з першого дня доньку купав, забавляв, носив на руках - не гірше за мене. Побут взяв на себе, поки я відлежувалась зі своїми швами.
Які подарунки мають бути? Дитина - спільний проект, а не ’йому’ народжена.
Але ж носила і народжувала жінка. Це коштує здоров´я і сил. А не просто ’проект’. Чому ь і не віддячити і зробити приємне коханій людині?