Не пью, не курю• 20 января 2024

Чоловік сказав, що повна чухня дарувати щось жінці на народження дитини

Мов,це що оплата за дитину така!?
Лялька в колисці• 20 января 2024
Удалено администрацией...
Грушки-яблочки• 20 января 2024
Жлоб натуральный)))
автор Не пью, не курю • 20 января 2024
І мені типу сказав на моє обурення,-’значить тобі не той чоловік попався’!
автор Не пью, не курю • 20 января 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Удалено администрацией...
Ні
Нічна ненажера• 20 января 2024
А що дарувати ? Мій мені букет і кульки дарував і все))
автор Не пью, не курю • 20 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Нічого!!!
Ноу коммент• 20 января 2024
А что надо, да? Двое детей уже взрослых и даже разговора не было у нас такого.
муха в кедах• 20 января 2024
Мне дарил кольца .. не знаю сейчас на них пофиг .. лучше б уе складывала
Патика-мотика• 20 января 2024
Він правий.
Злюсь до кипіння• 20 января 2024
Мій теж нічого не дарував. Я взагалі таке гімно собі вибрала, молода- дурна була, але через 1,5 роки , розлучилася. Дякую йому лише за дочку. Вже 10 років розлучена, живу для себе.
Аноним_1857• 20 января 2024
А вы ему что дарите на др ребенка?
Леплю из пластилина• 20 января 2024
Якби мені по пару годин на день подарували тоді.
Ноу коммент• 20 января 2024
Странно, а почему не вы ему подарок за ребенка?
оксюморон• 20 января 2024
Вы сейчас про розовое Феррари под роддомом с ленточкой ’спасибо за дочь’? Так это инстаграммный колхоз, не модно уже.
Единая страна!• 20 января 2024
Я не розумію цієї традиції. Але якщо комусь подобається, то нічого поганого в подарунках немає.
Леплю из пластилина• 20 января 2024
Ответ дляАноним_1857
А вы ему что дарите на др ребенка?
Дійсно,
але бажано пропорційно до ступеня участі у створенні
СКИБИДЫШь• 20 января 2024
Мені за старшого подарував золотий комплект. А за молодшого я сама сказала, що нічого не треба, бо щойно квартиру придбали, був ремонт і все таке. Але знаючи, що я кавоманка, вдома на мене чекала новенька кавомашина.
Оце так цабе• 20 января 2024
Я тоже такую обязаловку мещанством и пережитком считаю) Хочет - подарит, а нет так єто тоже нормально абсолютно.
Злюсь до кипіння• 20 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Пусть 9 месяцев походит с животом, испытает все прелести токсикоза и 12 часов родов. Затем я ему подарю подарок. А ахаться и я умею…
Силиконочка• 20 января 2024
А я не розумію цих приколів з подарунками.
Ми дитину разом планували, разом народжували, чоловік пройшов зі мною всі нюанси важких пологів і відновлення, бігав до дитини в палату, поки мене не пускали вставати, з першого дня доньку купав, забавляв, носив на руках - не гірше за мене. Побут взяв на себе, поки я відлежувалась зі своїми швами.
Які подарунки мають бути? Дитина - спільний проект, а не ’йому’ народжена.
Оце так цабе• 20 января 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дійсно,
а сидеть высчитывать пропорции по участию это типа нормально и ни разу не жлобство?))
Великий сатирик• 20 января 2024
Автор, у вас повно очікувань і буде купа розчарувань.
Ви хочете подарунки, так недовго і до розлучення. Бо ви собі придумали казку, а дома буде ж...па. Думайте як виспатись, а не про подарунки
Ноу коммент• 20 января 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так вы же для себя рожаете, а не для кого-то. А то что-то много хотите от мужиков: зачал - плати, развелся - плати. А ребенок все равно с матерью, ага
Леплю из пластилина• 20 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Якщо чоловікові очевидне не очевидно, це проблемний індивід.
Kusalochka• 20 января 2024
Ответ дляНоу коммент
А мужчина носит ребёнка? Тепит неудобства беременности? Мучается на родах?
Леплю из пластилина• 20 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Ага, бо у них лапки
Злюсь до кипіння• 20 января 2024
Ответ дляСиликоночка
Ну то вам пощастило, не у всіх такі чудові чоловіки.
Ноу коммент• 20 января 2024
Ответ дляKusalochka
женщина для себя на это идет, а не для мужчины
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 января 2024
Ответ дляСиликоночка
спортили вы себе сексуальную жизнь и остались для него только матерью его ребенка
Силиконочка• 20 января 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
То ми ж вільні люди, можна вибирати.
До чого тоді тут ті подарунки? ’Компенсація’ за те, що він не такий чудовий?) Це смішно.