Та никада в жизни• 20 января 2024
Що таке талант?
Чому хтось талановитий, а хтось ні?
Хочу барабульки• 20 января 2024
Тому що люди всі різні, це генетична особливість робити щось унікальне
Малювати, писати музику і т.д
Бокс-орун• 20 января 2024
Не вірю в жодну «вродженість» і генетику
І так само в обдарованість Богом
Хочу барабульки• 20 января 2024
Ответ дляБокс-орун
І так само в обдарованість Богом
Цікаво) Тобто по вашому кожна людина має музичний слух і легко зіграє на фортепіано
Чи все ж таки треба хист мати?
Чи наприклад пошити сукню, змайструвати будинок самостійно
Чи все ж таки треба хист мати?
Хочу барабульки• 20 января 2024
Писати вірші як навчитись?)
Це і є талант. Коли хочеш робити певну справу і робиш її краще за інших
Манкоголік• 20 января 2024
Якщо розуміти талант як креативність то це здатність вийти за межі традиційного сталого розуміння речей.
Хочу барабульки• 20 января 2024
Ответ дляМанкоголік
Це трохи різні речі. Класика ( звичні речі) теж можуть без креативу, бути гарними і зроблені талановитими людьми.
Баленсіага то креатив, там немає таланту
Ну це як приклад. Валентино - талант)
Бокс-орун• 20 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Чи все ж таки треба хист мати?
До цього треба мати бажання. Розвинути слух і навчитись шити може кожен. Не кожен хоче цього
Хочу барабульки• 20 января 2024
Ответ дляБокс-орун
Ви написали про ремісника який виконує певну роботу, людина яка має хист віртуоз.
Навчити можна і ведмедя, але він так і залишиться твариною.
Людина з талантом відчуває без пояснення, вона лиш шліфує свою майстерність щодня.
Ну от, як можна робити те що не хочеш? Ще і бути успішним.
Талант або є або немає, це як колір шкіри чи довжина ніг.
Бокс-орун• 20 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Гаразд, талант можливо і є, але його прояв це 5%
Вважаю що віра в талант сильно знецінює і саму талановиту людину і не дає надії тому, у кого ніби цього таланту немає.
Як ухурделю• 20 января 2024
Талант = постоянный труд по развитию способности, музыка , танцы , рисование и т.д.
Миллениалка• 20 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Ні, це коли просто вмієш і все, без жодного труда. А талант + труд дорівнює конкурентний успіх.
Ван Гог був талановитий і психічно хворий, Модільяні вважається дуже талановитим, але був п´яницею і гулякою весь час, який там труд.
Головний кошак• 20 января 2024
Талант, це те, що є від народження. А далі його можна шліфувати.
Наприклад є люди,які можуть один раз прочитати текст і переказати його дослівно. Одні для цього довго вчились, інші не докладали жодних зусиль.
Дитина, яка має музичний слух та чудовий голос - це теж талант. Можна цим займатись і розвивати, а можна цього не робити.
Є гнучкі від природи люди.
Логіка - теж талант.
Є гнучкі від природи люди.
Логіка - теж талант.
ТрамвайGirl• 20 января 2024
Можно быть бесконечно талантливым и пролежать всю жизнь на диване, а можно приложить усилия и труд и стать знаменитым , звездой. Все относительно. Мне кажется что каждый человек в чем то талантлив, просто не каждый находит свой талант, раскрывает его. Я училась в муз.училище. со мной учились 2 парня. Одного возраста, на одном курсе, играли на одном и том же инструменте. Один талант, второй трудяга. Каждый мог классно исполнить одно и то же произведение, но первому для изучения понадобится неделя, второму 3-4 месяца.они как то даже поспорили, что трудяга не сможет выучить сложное муз произведения. Проиграл талант))) трудяга выучил, но сидел и учил часами, а таланту понадобилось несколько недель, чтобы виртуозно исполнить то же самое.