Телепузик• 20 января 2024

Дівчата маю питання по відносинах з сестрою чоловіка, цікавить ваша думка

Почну з того що чоловік мій болгарин, на початку війни ми поїхали на його батьківщину.Живемо в місті, недалеко від нас , хвилин 20 їзди живе його рідна сестра.У нас в минулому році народилась дитина, малому 10 міс.Чоловік мій працює так, що його тижнями нема вдома.Його сестра має дорослого хлопчика, і чоловік у неї завжди поряд, працює на себе.Так от вона за всі місяці ні одного разу не запропонувала мені допомогу ,навіть не подзвонила і не спитала, чи не прийти може посидіти з малим, знаючи що я сама.А от коли мій чоловік вдома, то на якісь прогулянки запросити вона перша.Я не розумію такого, якби я знала що людина сама в чужій країні, ні знайомих, ні батьків, щей рідний племінник народився, я б напевно кожен день хоч на годину заходила.От як відноситись до такої людини?Чоловік каже якщо треба сама дзвони їй, а я от не хочу принципово.І вже настроюю себе, що як вона щось попросить ніколи не допоможу
Флюорография гуся• 20 января 2024
Ревнує вас до брата

Ща как дам• 20 января 2024
Нічого дивного, чого вона має сидіти з вашою дитиною.
Злюка-закусюка• 20 января 2024
Можливо вона сама б не хотіла, щоб до неї ходили, тому й не ходить до вас.
Може не прийнято так
Погано вас знає і не знає що з вами один на один робити
Бешене сарі• 20 января 2024
Вряд ли она вас считает человеком, к которому она обратится за помощью в случае всего, до вас она как-то решала свои проблемы? Вот и дальше живёт так, будто вас нет.
Вам просто обидно, что она не рвется вам помогать и проблемы наверное у вас, а не у нее (не проблемы, но загруженность и усталость скорее).
Ермолайчик• 20 января 2024
Тююю, сестра нічого Вам не винна. Я з сестрою чоловіка взагалі не спілкуюся: нічого в неї не прошу, їй не допомогаю.
Пишу каліграфічно• 20 января 2024
Авторе, вона чужа людина,чому вона маж вас розважати? Ви- доросла, самостійно прийняли рішення про переїзд,у вас є чоловік, житло, заробіток. Чого ви вирішили, що хтось вам щось винен тільки тому,що це родичі? Або тому, що на вашу думку їм живеться краще, легше?
Замурмишка• 20 января 2024
Это ваши ожидания от постороннего человека. Она вам ничего не должна.
Пишу каліграфічно• 20 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Дуже дивні очікування
Ждушечка• 20 января 2024
Ничего она вам не должна.Вот это вы загнули про час каждый день.Няню нанимайте.

Летюча помилка• 20 января 2024
Я бы только рада была, что все на расстоянии. Иногда от таких помощников вреда больше чем пользы. Были маленькие дети, помню то свекровь, то сестра мужа, пока поубираю, пока приготовлю, угощу чем то, короче мне было хуже, лучше бы тогда не приходили.
автор Телепузик • 20 января 2024
Ответ дляЩа как дам
Так я не кажу що вона має сидіти весь день, а прочто хоч запропонувати допомогу.Хоч з правил етикету
MacOS-ница• 20 января 2024
Там люди более свободны от родственных связей. Ребенку 18 - пожалуйста на выход! Нужна помощь - есть бебиситтеры. Не думаю что ей интересно сидеть с вашим ребенком, это только ваши проблемы. Там даже бабушки -дедушки - свободные люди и не обязаны нянчить внуков, у них своя жизнь. Другой менталитет! Да и у нас если и помогают молодой семье, то родные со стороны жены, но не мужа
Дайте подумать• 20 января 2024
З якого дива вона має нянчити вашу дитину? Не знала , що є такі дивні люди
Замурмишка• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Она не обязана следовать вашим ожиданиям и представлениям о ней. Она другая.
Ждушечка• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Ой вы странная .Правила этикета
Голова колгоспу• 20 января 2024
Ваши принципы - ваши проблемы. Вам предложили помощь по звонку - вы отказались. Всё. Рассчитывайте на себя и своего мужа тогда
автор Телепузик • 20 января 2024
Ответ дляБешене сарі
Так маю вже виснаження трохи, і просто сужу по собі.Я б в такій ситуації хоч запропонувала свою допомогу.Зрозуміло що в нормальних межах.Ніхто не збирався її нагружати
ИграйМойГормон• 20 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Ревнує вас до брата
?
Она просто не хочет быть ежедневной бесплатной сиделкой.
автор Телепузик • 20 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
В них доросла дитина, і поміч з дитиною не потрібна.Я про людські нормальні відносини, а не винна чи не винна.Якщо так радикально то не винна, але є людські відносини теплі от і все.

Голова колгоспу• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Так вы определитесь - вам мощь нужна или чтобы её предлагали, тешили ваше самолюбие
Магиня• 20 января 2024
Так ви їй чужа людина чого вас кудись запрошувати
Ви б запрошували незнайому жінкк на прогулянки?

Інша справа рідний брат
І вам точно ніхто не повинен пропонувати з дитиною сидіти, що за пережитки совка
Це як мінімум величезна відповідальність, а як що станеться.та ну нафіг
Замурмишка• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Вы играете в игру: ’Догадайся сама’. Это хреновая игра. Нужно вслух просить о помощи, если она вам нужна. И нужно оставить свои ожидания от чужих людей. Это взрослая позиция.
Пишу каліграфічно• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Ви їй вже запропонували допомогу?
Флюорография гуся• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Ви не маєте змоги няню оплатити погодинно ?
Я в Україні і няня в мене з трьох міс була погодинно
у вас зарплати більші, аніж в Україні

Тим паче зараз там стільки наших живе
Залюбки працювали дівчата б з вашим малим
Купи слона• 20 января 2024
Сестра мого чоловіка тільки гроши в нього клянче, та на половину квартиру мами претендує, яку ми вже 15 років утримуємо за кошти нашої родини (платежі, ремонти, утримання мами повністю, продукти ліки і т ін), якоїсь допомоги і близько ніколи не було.
ИграйМойГормон• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Вы уже всех соседей обошли с предложением помочь им в чём-то? Ну, по правилам этикета.
Пишу каліграфічно• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Їй може бути потрібна поміч по господарству, роботі та будь яка. Чому ви досі її не запропонували?
Жменятко• 20 января 2024
Мир не вращается вокруг вас
Дайте подумать• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Нема таких правил в етикеті
Флюорография гуся• 20 января 2024
Якщо чоловік няню не може оплатити
То накуй він такий потрібен