Чумацький Шлях• 21 января 2024

Які глисти визивають аллергічну реакцію?

Свербіж тіла
Позитивна• 21 января 2024

Ніякі.
А чому ви вирішили, що свербіж через них?

автор Чумацький Шлях • 21 января 2024
Ответ дляПозитивна

Ніякі.
бо були
Позитивна• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
бо були
І? Ви пролікувались? Якщо знаєте, що були глисти, то, очевидно, мали б здавати аналізи і знати, які саме були.
Голова колгоспу• 21 января 2024
Та в принципі будь які можуть бути.
Але свербіж і глисти - це останнє поєднання, про яке слід думати.
Для початку просто змінити засіб для душу, не митися в занадто гарячій воді та користуватися після водних процедур гіпоалергенним кремом/ молочком для тіла.
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
бо були
любые.и не только глисты но и лямблии и хеликобактер
Намакушка• 21 января 2024
Ответ дляПозитивна

Ніякі.
Что значит никакие? Все, просто не у всех.
Белоснежко• 21 января 2024
У свербіжа тілу є багато причин, починаючи від нехороших, закінчуючи проблемами з печінкою чи жовчним

Намакушка• 21 января 2024
Ответ дляВсе буде
И глисты тоже. Вызывают аллергию отсюда и зуд.
Пишущаяся• 21 января 2024
Ответ дляПозитивна

Ніякі.
Чешется от глистов тело, если интоксикация сильная и печень не справляется. Но это в теории, читала в инете)
Дама с собачкой• 21 января 2024
Жовчний перевірте
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляНамакушка
так я же и говорю что любые глисты и лямблии с хеликобактером
Позитивна• 21 января 2024
Ответ дляНамакушка
Свербіж - далеко не першоознака глистів. Спочатку слід виключити дерматологічні причини - як мінімум. Потім харчові та контактні реакції. Глисти тут десь дуже далеко в кінці списку і абсолютно не факт, що зі свербежем пов´язані.
Намакушка• 21 января 2024
Ответ дляВсе буде
Да, я невнимательно прочитала)
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляНамакушка
Да, я невнимательно прочитала)
я в свое время прошла оочень много врачей,анализов и пол года крапивницы с отеками квинке так что точно знаю
Намакушка• 21 января 2024
Ответ дляПозитивна
Нет, но может быть. Взаимосвязано, так сказать. Особенно у детей. т.к. руки мыть забывают очень часто и садик и т.д.
Prervana• 21 января 2024
Тоже подозреваю глистов. Сдала сегодня анализы крови - странные результаты, лучше пусть это будут глисты, вот ей богу
Белоснежко• 21 января 2024
В загальному аналізі крові про глісти можуть казати еозінофіли,Але не завжди,може і про алергічні реакції казати
Молода і нерозважлива• 21 января 2024
За свербіж не знаю, аот про плями на руках і кашель з чханням, то при аскаридах і лямблфях так
Намакушка• 21 января 2024
Ответ дляВсе буде
И кто у вас завелся? Как диагностировали в итоге?

Все буде• 21 января 2024
Ответ дляНамакушка
Да, я невнимательно прочитала)
еще и кишечник может давать.изучали его много.разные анализы на него были направлены.подозревали и крона и много чего еще
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляPrervana
на самом деле анализ крови толком не показывает мне так гастроентеролог говорила в военном госпитале киевском.сказала надо только кал минимум 3 раза здавать что б найти
автор Чумацький Шлях • 21 января 2024
В мене свербіж по тілу і плями чернові, то зʼявляються, то проходят. На пальцях однієї руки були червоні та сухі плями, але їх мазала гелем і кремом і тепер не такі чернові і сухі там. Але турбує свербіж і ці непостійні плями
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляНамакушка
хеликобактер.но его правильно показывает только дыхательный тест
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
в одно время примерно появляется?
Prervana• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Пусть это как и у меня будут глисты, а не псориаз
Белоснежко• 21 января 2024
Ответ дляВсе буде
А то что берут при фгдс подходит?Не помню как называется,может это он и есть
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляPrervana
псориаз не приходит и проходит так.там все сложно
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляБелоснежко
зондом?подходит.кровь не подходит
Белоснежко• 21 января 2024
Ответ дляВсе буде
зондом?подходит.кровь не подходит
Ага, спасибо,а то мне и там брали и кал ещё сказали сдать
автор Чумацький Шлях • 21 января 2024
Ответ дляВсе буде
в одно время примерно появляется?
В мене свербіж часто, але плями ні. Пробачте за деталі, але я помітила що коли сильний свербіж, то зазвичай зʼявляється велика червона пляма на дупі (зверху)