забиякина• 21 января 2024
Яка ситуація в житті вас максимально налякала?
(Окрім війни)
Тримаю свічку• 21 января 2024
Виїзд із окупованої території-дорога в один кінець..тоді ще не знали чи доїдемо живі та неушкоджені (вивозила дітей ) , перші місяці війни,коли з полок магазинів зникли всі продукти, скрізь черги ,деякий час нічого не завозили,видавали потім по хлібині на руки , сушили сухарі про запас,коли люди наші йшли голіруч на колону ворожої техніки ...багато таких моментів...а ще страх ,що буде далі ,бо батьки так і залишилися в окупації, а ми хоч і виїхали ,але по факту бомжі ,без перспектив в майбутньому...
Сонечко• 21 января 2024
Коли дитині вперше озвучили діагноз аутизм, а пізніше, одина психологіня з науковим ступенем, що в нього важка розумова відсталість. Тиждень була як в тумані, поки не поїхала до іншого.
Верочка 100%• 21 января 2024
Коли діти були маленькі, переїхали до Польщі на кілька років.
Меншому 3 десь рочки, старшій 7. Гуляли парком, там гірка така висока, ми піднялися спочатку на гору, погуляли і спускаємося потихеньку.
Донька чемно йде за ручку, щось питається мене, я їй розповідаю, а сама дивлюся за меншим, який попереду бігає як дзига.
І от забіг вже досить далеко від нас вниз, я починаю хвилюватися, пришвидшую крок. І тут бачу ... він добігає низу горки...там стоїть авто, його світлий комбез пробігає біля авто, щезає, хлопають дверцята і ... авто на великий швидкості стартує до виходу з парку...
Я втрачаю контроль, дико кричу, біжу вниз, мала летить за мною, обидві ридаємо, я розумію що навіть не можу зателефонувати в поліцію, бо не встигла ще номер польский купити.
Збігаю вниз, кричу як різана, навколо нікого... донька істерично ридає... в голові думки тільки що я не знаю що робити в такій ситуації і що я більше ніколи не побачу сина.. і тут світлий комбінезон вилізає з кущів, регоче і кидається на шию.
То все відбувалося лише 3-4 хвилини, але свій жах і істерику пам´ятаю ще й досі.
Потім у підлітковому була реанімація, але то вже геть інша історія..
Верочка 100%• 21 января 2024
Ответ дляСонечко
Підтвердили?(
Сонечко• 21 января 2024
Ответ дляВерочка 100%
Підтвердили?(
Аутизм є, але високофункціональний. Не відмінник, але вчиться. Інтеллект - норма.
Верочка 100%• 21 января 2024
Ответ дляСонечко
Тобто соціалізований і адаптований до самостіного життя?
оксюморон• 21 января 2024
Когда началась война, ко мне залезли ДРГ ( я тогда думала что мародеры). Выбивали дверь, я в это время 8 месячную дочь передавала соседям, а старшего не могла на забор подсадить. Все обошлось, вовремя приехала ТО. Седины после этого на 50% прибавилось.
тогдалия• 21 января 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Аборту не зробила, Слава Богу. Дитина народилася жива і здорова.
І в мене була схожа ситуація, коли я була вагітна третьою дитиною. Зробила скрінінг і по скрінінгу дитина даун. А виявилося , що в аналізах наплутали, але ж чого це мені коштувало...
Две очень сильно
Первая муж в поезде с верхней полки упал , я видела как летел , наклонилась к нему а он без сознания , крови море , начался приступ
Думала умрет (я еще беременна была ) там на полу был железный бортик от него разбил сильно голову
Снимали с поезда сразу на скорой , делали остановку
Второй раз сын пошел в другу ,7 лет , а я работала ночью и лягала вздремнуть и вырубило , просыпаюсь уже 11 ночи , темно
Звоню другу сына а тот говорит что он давно ушел домой , ой я так бежала в тот двор , в халате и тапках, хвала его -тишина и темень
Я подумала ну все , пойду с крыши дома выброшусь сейчас (такая первая мысль была ) как вышел из темноты , еще боялся что наругаю
АлінаАляАтиква• 21 января 2024
Коли наснилося, що народження дитина, то сон. Тобто наснилося, що насправді я не народила. Довго мене цей сон переслідував
Ответ дляАлінаАляАтиква
Я во сне кстати в 100 сильнее эмоции испытываю чем в жизни начиная от любви до горя и ужаса , это так странно
Не сказала бы что сильно отмороженная в жизни но во сне это гипервыраженные эмоции , если страх то парализующе сильный
Кофе в лобби• 21 января 2024
Перша - вибухи вранці 24 лютого 2022, друга - коли полетіли кацапські винищувачі.
АлінаАляАтиква• 21 января 2024
Ответ дляМиззери
Это точно.
Я просто долго ждала этого ребёнка. Очень долго. И многое прошла ради доченьки.
И когда она родилась я не могла на неё насмотрелся, я не могла ею надышаться, я не знаю как это объяснить. Это вот все, я наконец то абсолютно счастлива и даже боялась в это поверить.
И мне начали сниться сны потипу , я иду с коляской, раздаётся плачь, я смотрю в коляску, а она пустая, или в ней кукла.
Или снилось, что я якобы просыпаюсь, а в квартире нет ни кроватки, ничего, что все это был сон и что я даже не беременна.
Я просыпалась в ужасе, меня трясло. Я часами сидела над кроваткой, боялась уснуть.
Сонечко• 21 января 2024
Ответ дляВерочка 100%
В процесі. він розумний хлопчик, але дуже наївний.
Просто Фіфа• 21 января 2024
Виїзд з окупації, і взагалі окупація, у мене троє дівчат підлітків, в мене голова не відключалася від цього не на секунду, я була як той дельфін, що спить полушаріями по черзі
Обстановщица• 21 января 2024
когда я попала в аварию, была за рулем. Думала, что умерла, реально. Машина была всмятку, сразу выбежала посмотреть, целые ли ноги
Ворую вкусняшки• 21 января 2024
Коли забирала з моргу маму. Будівля має такий вигляд.як з фільму жахів. Досі сниться, як я там ходжу коридорами. Там ремонт певно 30 років не здійснювався, а гроші чималі беруть з рідних. Просто жах, краще вдома помирати
Балаболка• 21 января 2024
Все-таки страшнее авианалета ничего пока в моей жизни нет. Надеюсь, и не будет. Месяц под разными бомбежками, но когда самолёт и дом дрожит как картонный, дом, в котором стены по 60 см...
Надеюсь, больше такого в моей жизни не будет. И ни в чьей не будет.
Саджу все зарання• 21 января 2024
Ответ дляТримаю свічку
Моя історія та відчуття один в один з вашою😥
Я Головна• 21 января 2024
Когда сын в 17 лет с друзьями натворили дел , попал под суд. Отделался условным сроком,но пока шёл суд , мы полгода нормально не жили.
Рогнеда Карповна• 21 января 2024
1) мені років 5-6 , мати показує мені свої речі на смерть і розказує що я маю робить, бо вона помре
2 ) 17 років, 2 утирка намагаються запхати в машину, я падаю головою , відкриваю очі і розумію якщо втягнуть, мене чекає страшна смерть
3) 2016 рік, коли воспєталка в садочку видала мені ’у вашого рєбенка аутізм’, це було в п´ятницю, найближчий прийом у лікаря в понеділок, я 3 дня фізично відчувала як мій світ руйнується
4) 10 тиші з Бучі
5) 30 днів тиші з Іванкова
6) теракт на ГЕС
4) 10 тиші з Бучі
5) 30 днів тиші з Іванкова
6) теракт на ГЕС
КонхфЭдкаТузик• 21 января 2024
Коли прокинулася в травні від роботи ППО над будинком, трусило всю і потім 2 дні ще шлунок болів.
Ms. Dolly• 21 января 2024
Коли забитий людьми евакуаційний потяг став посеред поля,хтось почав кричати, що в сусідньому вагоні пожежа і двері були закриті. Тоді забоялася, щоб люди в паніці не почали давити один одного
Лукава Кішка• 21 января 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Смерть любимого дедушки, был мне как отец.
До этого пару недель лежал после инсульта, полностью парализовало все тело, не могла поверить, что это он
Шла его проведать после работы, возле подъезда стояла скорая и я еще на первом этаже услышала истерический плач мамы..я всё поняла без слов, ноги подкосились..
Потом шли с ней домой ночью, я рыдала на скамейке в парке, не могла принять, что самого близкого человека больше нет((
Прошло уже почти 5 лет, а я вспоминаю о нем каждый день и с годами только больнее, все больше его не хватает
Это только начало, к сожалению. Других родственников это тоже ждёт через какое-то время. Я тяжело переживала смерть тёти в 2015ом. Она была мне как вторая мама. 2 года подряд ходила каждый месяц в тот день свечки ставила в церкви. А потом пошло- поехало. Сегодня 5 лет по маме. Через 1,5 года папа, а в 2022ом муж. И не осталось никого из близких....