tala-li• 21 января 2024

73% - фанати влади, чому проблеми з мобілізацією?

Чому в країні, де 73% фанати влади, виникають проблеми з мобілізацією? Як так?
Мариш_ка• 21 января 2024
Ответ дляЕлена1265
73% из тех, кто голосовал
о, я в 2019му писали ’не имеет значения. главное - 73% и точка’

Мариш_ка• 21 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ви певно забули, що коли було вибори, повномасштабної війни не було, навіть коронавірусом не пахло. Це не оправдання влади, наскільки я пам´ятаю, люди просто хотіли кращого життя. Те що в Україні немає влади, яка була б достойна цієї країні, - це вже інше питання.
а подумати головою, крім ’хотіли’, ніяк не виходило?
Elmyska• 21 января 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Автор, а в чем смысл темы? Власть не равно страна, вы не в курсе? Или думаете, если бы Порошенко выбрали, сейчас бы все вприпрыжку бежали на фронт?
А что равно страна? Люди? Ну мне не нужно единство с посторонними людьми, мне достаточно своей семьи! Мне все равно на каком языке говорят люди, все равно когда они празднуют праздники, мне все равно кто для них герои, я хочу чтобы ко мне лезли с и не рассказывали что я должна посторонними мне людям.
Власть не равно страна, но никогда страна не будет существовать без этой власти
Natal_ka91• 21 января 2024
Ответ дляМариш_ка
Треба було думати в 90х, коли віддавали ядерку...
Мариш_ка• 21 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Дана-Нирвана• 21 января 2024
Ответ дляElmyska
Я не пойму ваших вопросов и ваших возмущений. Автор ’удивляется’, что голосовавшие за Зеленского не идут с радостью на фронт. Я пытаюсь объяснить, что дело не в Зеленском.
В СССР, например, тоже далеко не все добровольно шли воевать, хотя тогда пропаганда была куда как сильнее, а опасность погибнуть в концлагерях или быть угнанным на работу в Германию гораздо выше.
Елена1265• 21 января 2024
Ответ дляМариш_ка
Как там в песне Жадана
«Шановні громадяни, наївні, наче діти,
Самі тепер не знають – ридати чи радіти...»

Natal_ka91• 21 января 2024
Ответ дляМариш_ка
Удалено администрацией...
Ваші пропозиції? Я особисто бачила як пенсіонери голосували за зе. І толку тепер? Чи то 73% напали на Україну? Не на тих вину скидаєте
Krasivaja_ja• 21 января 2024
Ответ дляAlice_Sherman
Почему вы Исиду в эту компанию забыли добавить ?
У нее регистрация ноябрь 23
Потому что они напарницы)
Манула• 21 января 2024
Маємо те, що маємо ...
Але проголосувати за некомпетентну. нульову людину в політиці, маючи на той момент війну з роZZією на Сході, це було просто відкрити двері ворогу ... ((
Isidda• 21 января 2024
при чем тут зеля вообще.если садист и убийца-путин
Axan• 21 января 2024
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Так при Порошенко началась война(
Манула• 21 января 2024
Ответ дляAxan
Так при Порошенко началась война(
Взагалі то ще до його президенства
Реверанс• 21 января 2024
Ответ дляIsidda
Людина з потужним військовим досвідом, с фаховою військовою підготовкою і неймовірними стратегічними навичками сказала, що не бачить потреби у мобілізації 500 000 українців до ЗСУ. І ця людина - Зеленський.Який 4 рази відкосив від армії. Мова йде не про одночасну мобілізацію, а про мобілізацію протягом року. Все! Президент сказав своє слово. Це фактично вирок мобілізації. А те, що кажуть військові, то херня. Зеленському краще знати. І дуже влучно він сказав про гроші на зарплати. Де ж їх брати? Бо, якщо платити мобілізованим, то може не вистачити на Єдиний телемарафон і на виплати компаніям близьким до Шурми. А це вже серйозна проблема. Як колись сказав Володимир Олександрович ’Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги’. Зараз, мабуть, так само.
Реверанс• 21 января 2024
Ответ дляAxan
Так при Порошенко началась война(
До його презеденства.
Почалася в лютому війна,а коли став Порох президентом?
Нагадайте будь ласка.
Ну і до ознайомлення
Ночка_темная• 21 января 2024
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Дата початку війни 20 лютого 2014 року, Порошенко це проспав?Чи для вас поки особисто ви були в комфорті то і війни не було?
Реверанс• 21 января 2024
Зараз коли вкотре вкрадуть кошти з бюджету,Україна про це не дізнається.Бо контролюватиме все сусідка і подруга Зеленського.
Вітаю всіх причетних до цього.Коло замкнулося
Axan• 21 января 2024
Ответ дляРеверанс
До його презеденства.
Нагадайте будь ласка.
Ну і до ознайомлення
Я все пам´ятаю, дякую. Може нагадаєте чому почалася війна? Хоча не переймайтеся. Я їх усіх ненавижу. В Україні не було ще ні одного нормального президента. Всі жиди та ворюги. Тільки для себе. Нічого для народу(
Реверанс• 21 января 2024
Гринкевич який крав в України мільярдами,від Зеленського має подяку і нагрудний знак ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ ВОЛОНТЕРА.https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c72y97xxwe6...

Axan• 21 января 2024
Ответ дляРеверанс
До його презеденства.
Нагадайте будь ласка.
Ну і до ознайомлення
Нема слів...
Рая Ивановна• 21 января 2024
Дураки не признаются, что они дураки, особенно, когда из-за их выбора пострадали люди. Часть совсем дурных будут отстаивать, что сделали правильный выбор.

Бессмысленная тема. Пару человек видела на просторах интернета, кто признался и сожалеет
Манула• 21 января 2024
Розходимось, гарант не бачить потреби в мобілізації

’’Особисто я сьогодні не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей. Я це кажу не тому, що мені хочеться відповісти і комусь сподобатися.
Це не тільки життя, життя — пріоритет номер один. А друга історія – є відповідні дії, операції.
Я покищо не побачив достатньо зрозумілих деталей, щоб сказати, що пів мільйона треба мобілізувати.
А третє – це ж іще гроші. Усі ці фінанси – вони точно не приходять від партнерів, я хочу, щоб усі це розуміли’
https://www.pravda.com.ua/news/2024/01/21/7438229/
Реверанс• 21 января 2024
Ответ дляAxan
Такого розквіту крадівництва не було при жодному президенту.І ніяких покарань.Медалі і ордени ворюгам
Рая Ивановна• 21 января 2024
Ответ дляМанула

Надо же чтоб путлер видел, что слуга отрабатывает
БальзаковскийВозраст• 21 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Люди просто не думали
Реверанс• 21 января 2024
Медаль вичеканили в росії до Пороха
“Странную дату начала операции по “возвращению” Крымского полуострова и города Севастополь заметил активист самообороны г. Сватово Луганской области, историк и журналист по образованию, Владимир Просин, опубликовавший в своем аккаунте социальной сети Facebook фото не только лицевой, но и обратной стороны этой медали”, – передают аналитики раздела “Новости Украины” журнала инвесторов “Биржевой лидер”. Как видно из фото медали “За возвращение Крыма”, Министерство обороны РФ четко указало срок проведения операции:
20 февраля – 18 марта 2014 г.
Дізнатись більше: https://litsa.com.ua/15388/
З 20 лютого 2014 року і маєм війну.Тільки Порох тут при чому?
smilingsky2010• 21 января 2024
Так они голосовали на перестать стрелять и договориться посередине, причем тут мобилизация
smilingsky2010• 21 января 2024
Ответ дляМариш_ка
Удалено администрацией...
Вы правы, но у родителей всё-таки не было таких возможностей для анализа происходящего, как у 73%
Реверанс• 21 января 2024
Як ви думаєте, що є спільного у справах про вивезення ільменіту в Росію, про розкрадання підприємств Фонду держмайна, справі про держзраду і в найвідомішому контракті про непоставку зброї? Там всюди спливає одне прізвище - Олександр Беляєв.
Пам´ятаєте в жовтні з´явилась заява звинуваченого у держзраді Кулініча про свояка Баканова Олександра Беляєва, якого, виявляється, готували до переговорів з Шойгу.
На флешці Кулініча були матеріали про Єрмака, Маркарову, Шмигаля, але він якогось біса вибрав нікому не зрозумілого персонажа. Кулініч так і не зміг мені пояснити свій вибір на останньому засіданні суду, яке було відкритим.
Тому довелось пошукати. 2,5 місяці. Перші результати гуглу були ’обнадійливими’:
- п´яна гулянка на озері Свитязь мужиків, які вирішили відпочити без трусів. В головних ролях Беляєв, син колишнього голови СБУ і працівник одного вугільного підприємства, близький до Прутніка з команди Януковича;
- відео-одкровення його бізнес-партнера Лазутіна: ’Є у мене партнер. Саша Беляєв. Він уже СБУшників ’обілетив’ на я є….ть яку суму. Ваня вирішує тільки через Першого. Хто б тобі що не п…в. Вирішує Перший і Серьога Шефір’, - розповідає Лазутін.
-розповідь бізнесмена Ігоря Тинного, як компанія Беляєва і Баканова в нього рейдерила ГЕС, а потім організувала два десятки кримінальних проваджень.
Так от - це все квіточки.
Беляєв був бізнеспартнером Зеленського. Не тому, що вони з Лазутіним називали себе першими спонсорами Кварталу. Ні. Його дружина була акціонером однієї з найбільших компаній Кварталу - ТОВ Ретин.
Після обрання Зеленського президентом люди в погонах принесли на Банкову течку, де повідомлялось про польоти Беляєва в Москву і про поїздки там у машинах, на номерах, які не б’ються. При чому цю інформацію вони отримали від західних джерел.
Тим не менше, добра половина джерел видання стверджує, що Беляєв і далі мав вплив на кадрові призначення в СБУ. Решта, включаючи Баканова, це звісно заперечує.
Т.Ніколаєнко
Elmyska• 21 января 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Хорошо, почему те кто ненавидит рашу, которая гнобила их всю жизнь, которая не давала говорить на украинском, праздновать правильное рождество, купаться в проруби в другую дату не идут отстаивать свои интересы, свою историю? Я знаю почему, вспоминаю слова одной патриотки (ещё до войны), которая яростно ненавидела Раша, и которой напомнили на тот момент об электроэнергии, которую она использует от туда .....на что она ответила, что ее патриотизм не касается нужд и интересов ее ребенка.
Вопрос ко всем патриотам, которые захотят что либо мне ответить...... Жизнь вашего ребенка или сохранение Украины?