Карпатський грибар• 21 января 2024

Про службу жінок в армії

Її Високість принцеса Норвегії Інгрід Олександра проходить військовий збір - див. тут:
https://tsn.ua/lady/news/obschestvo/maybutnya-koro...
ok1904• 21 января 2024
Ответ дляSentjabrinka
Там женщины не военнообязанные, но все принцы и принцессы во всех королевствах, не только в Норвегии проходят так называемую военную службу. Если интересно погуглите про нидерландскую принцессу Амалию, испанскую
Пам´ятаєте історію шведського короля Карла 12го? Де його застала смерть і чому?
NYC• 21 января 2024
Ответ дляSentjabrinka
Спасибо, почитаю, интересно.
Svs19• 21 января 2024
Ответ дляNYC
Возраст мешает (( но если у меня в стране будет всеобщая мобилизация, конечно пойду.
Удобненько.
А доченька подходит по возрасту стать умницей?
NYC• 21 января 2024
Ответ дляSvs19
Удобненько.
Если бы была доченька, конечно.
Svs19• 21 января 2024
Ответ дляNYC
Если бы была доченька, конечно.
А сыночка что там?
NYC• 21 января 2024
Ответ дляSvs19
А сыночка что там?
Пойдут, конечно, как вырастут. Это даже не обсуждается
Svs19• 21 января 2024
Ответ дляNYC
А во сколько же вы их родили?
Sentjabrinka• 21 января 2024
Ответ дляNYC
И вы полагаете, что они будут как принцы и принцессы служить?
Yuliya82• 21 января 2024
Это похвально. Толко у них государство обеспечивает и обучение, и экипировку тем, кто желает. Никого не принуждают. И не ругают народ при каждым удобном случае, что мало донатят на армию
Tammy21• 21 января 2024
Ответ дляВітер у голові
Предлагаю мобилизировать 25000 женщин, и 25000 мужчин. А то патриотов много, а как воевать так я не для этого создан(а).
Прєдлагайтє. На цьому і закінчено, ага.
NYC• 21 января 2024
Ответ дляSentjabrinka
Они будут служить как все.
Inno4ka-ya• 21 января 2024
І що? Явно вона не в окопі, не купує форму за власний кошт, не знає дедовщини та принижень. Нема з чим порівнювати
Inno4ka-ya• 21 января 2024
Ответ дляNYC
Если бы была доченька, конечно.
Как легко рассуждать, не имея детей или совсем крох. Думаете, пока вырастут, их это не коснется?
Павела• 21 января 2024
У нас також вся еліта служить. От безугла УБД має, діти данілова десь в засекречених батальйонах штурмують русню.
Павела• 21 января 2024
Ответ дляNYC
Ви тут постійно порівнюте Україну і Ізраїль. Як у нас ніхто не хоче воювати (зараз так, і в цьому я простих українців не звинувачую), а в Ізраїлі всі готові. Скільки там війна в Ізраїлі триває? 3 міс? Воюють проти кого? Українці воюють вже другий рік проти найбільшої ядерної країни, ми в принципі її перемогти не можемо. І ось прочитала сьогодні таку новину.

Увечері суботи, 20 січня, у трьох великих містах Ізраїлю - Тель-Авіві, Кесарії та Єрусалимі - відбулися масові протести. Мітингувальники вийшли на центральні площі міст з вимогою до уряду піти у відставку, звільнити понад 130 заручників, утримуваних у Газі, та припинити бойові дії
NYC• 21 января 2024
Ответ дляПавела

Я нигде никого не сравнивала, это вы сравниваете. И вам к слову, Израиль воюет с 1948 года.
NYC• 21 января 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Когда они вырастут их это коснется.
Павела• 21 января 2024
Ответ дляNYC
Порівнювали і не раз. Але не про це. Чому мітильгувальники кричать ’Договір, негайно!’?
Polz• 21 января 2024
Як можна порівнювати військову підготовку аля кафедра місяць два і службу в окопі на віки вічні?
Inno4ka-ya• 21 января 2024
Ответ дляNYC
Когда они вырастут их это коснется.
Когда отправите, тогда и поговорим.
NYC• 21 января 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Когда отправите, тогда и поговорим.
Тут другого не дано.
Sara Ice• 21 января 2024
Військова підготовка коронованих осіб - це дань традиції, не більше. Вони ніколи не побачать реальної війни, не зазнають каліцтв від військових дій, не втрачатимуть рідних на війні.
ok1904• 21 января 2024
Ответ дляSara Ice
Вони людей простих не бачать віками, а не лише звичайної служби в арміях їх країн.
Карина250• 21 января 2024
Так у них войны нет, можно и служить)))
BLUE_SKY• 21 января 2024
Я б на такую службу как у этой принцессы с таким же отношением и гарантиямитю сходила
Odilie• 22 января 2024
А наши прЫнцессы, где? Её светлость Елена, например?)
Ирина_Б_• 23 января 2024
Ответ дляOdilie
шопится в Европе