irchik.ok• 21 января 2024
Якщо на мою карту ФОП помилково зайшли кошти, як повернути? Податок треба ж плат
5% податку
Мені кажуть що якщо вказати помилково отримані гроші то не треба буде платити 5%
Elenka0515• 21 января 2024
Отправляйте обратно с назначением платежа: поверення помиликово переведених коштів. И налог 5% платить не нужно.
Ответ дляirchik.ok
Так можна
Але як податкова зрозуміє що то не прибуток
Пишете ’повернення помилково перерахованих коштів згідно листа номер...від..дата. Без ПДВ. (ви ж мабуть неплатник). Попросіть клієнта вам написати цього листа. В листі він вказує Я, ФОП Іваненко прошу ФОП Петренко повернути помилково сплачені кошти, що були перераховані по платіжному доручення номер... дата.. в сумі....грн. Кошти прошу перерахувати на .....реквізити.
І все.
При підрахунку доходу цю суму не враховуєте
І все.
Taya_Groza• 21 января 2024
Який налог? Ми буваємо один одному на роботі скидаємо, коли комусь потрібно.