Тут как тут• 21 января 2024

Після якого сеансу отримали гарний ефект від лазерки?

Дійсно крута і ефективна процедура? Через якихось 8-12 сеансів буде вау як у дитинки все чи це не зовсім так?
Ms. Сама прямота• 21 января 2024
Це не зовсім так, на жаль
автор Тут как тут • 21 января 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Це не зовсім так, на жаль
А як? Все рівно ефект гарний?
Иванка Бур• 21 января 2024
В моєму випадку це зовсім не так
Зробила 15 процедур, результат - 30%
Локшина на вухах• 21 января 2024
Після 4-го вже не ходююила.
Тепер щороку з березня роблю 2-3 і мені норм. Росте ледве-ледве і м´яке.

У мене до лазери було, що зранку поголиш, а на вечір капронові колготки зачепаюттся. Зона бікіні, взагалі, після гоління червоні прищі зразу.

Аде у всіх по різному. Моя подруга 10 разів ходила, у неї проблемы З щеиовидкою, не було ніякого результату
автор Тут как тут • 21 января 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Після 4-го вже не ходююила.

А у вас темне волосся , світла шкіра? Сподіваюсь у мене буде як у вас
автор Тут как тут • 21 января 2024
Ответ дляИванка Бур
В моєму випадку це зовсім не так
Зробила 15 процедур, результат - 30%
Капець, шкода
Вже не робите ?
Ух яка ж Я• 21 января 2024
Роблю вже років 5 в лазерхаус.
Результат є після першого разу—50% волосся точно йде і зовсім зникає подразнення після гоління.
Після 4 разу нормальний результат.
Ноги та під пахвами — волосся практично немає, може 3% мʼякого лишилось.
А от в зоні глибокого бікіні 20% лишається, особливо на статевих губах біля входу у піхву. Але воно світле та мʼяке. Щоб повністю прибрати там волосся, щоб його лазер бачив, треба пофарбувати спеціальною фарбою. То я ще волосся на статевих губах не фарбувала🤣
І так добре.
Локшина на вухах• 21 января 2024
Ответ дляТут как тут
Не світла шкіра