Все возможно• 22 января 2024
Потрібна людяна порада. Як пережити.
Важка ситуація.. народжувати весною , і маю великі проблеми з чоловіком. Ігри на ставках , кредити , брехня, борги.. і все це саме зараз.
Змінитись він не зміниться це точно, бо перший раз вже був в середині вагітності (він набрехав і знову за своє)
Потрібен психолог онлайн. Або людські (людяні поради).
Піти жити окремо змоги немає , та і нікуди ні йому , ні мені..
Він проблеми вирішувати не хоче , просто тікає від розмови і продовжує загрібати себе і мене разом.
Всі гроші ,що відкладали на дитину програв
Викасикрет• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Так , в Україні. Я в своїй квартирі. Його виганяти лише на мороз. Він маніпулює , типу замерзну , вб´ю себе і т. д .+ Є безліч недороблених справ,які я вже фізично не зможу вирішити.
То хай мерзне, здихає, вбиває себе. Це не Ваші проблеми. Там людського вже нічого не лишилося.
Вмію заміряти найкраще• 22 января 2024
Подать на развод, поменять замки и съехать на пару месяцев на съем, это чтобы не было соблазна пустить обратно эту скотину. А можно и на постоянно квартиру сдать. Это если вы не хотите выезжать. У вас ребёнок или муж в приоритете? О себе я так поняла вы не думаете
вАлнуюся сильнА• 22 января 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Автор, Вы в браке? У меня знакомая в Вашей ситуации. Игроман жутчайший, долга больше 40 тыс.дол. Причём и завязывал якобы, клялся и начинал все сначала. Сейчас семье угрожают, причём покалечить ребёнка. Заявление писалось в полицию, но никто за Вами следом ходить не будет. Свекровь отморозилась, сказала что это знакомая его довела, её бубочка был хороший и только с ней он стал плохой. Первый раз долг закрыли продав её квартиру, она уехала в село, там дали бесплатно дом. Ей тоже угрожали, но она на пенсии и сказала, делайте что хотите, у меня нет ничего. А знакомая будет продавать квартиру, деньги отдаст мужу большую часть чтоб закрыть долг, а с остачей денег будет уезжать за границу, пробовать начать все сначала. Ему говорит не верю, тот трепет нервы их дочке, 14 лет, что я повешусь, ребёнку тоже где-то ловят угрожают, у ребёнка нервные срывы и энурез. Жалко папу и страшно самой, за маму боится. Знакомая говорит, что надо было бросать сразу, ей все говорили не лечиться. Продаёт квартиру, чтобы закрыть долги. Потому что при разводе она получит половину его долгов. Можно бодатьмя, но нужно в суде доказать что эти деньги были потрачены не в семью, без её согласия брались кредиты.
Хотите себе так? Если нет, просто бегите.
У знайомої батько деревообробну фабрику(не цех) на Іванофранківщині пограв на ставках. Так що 40тис, ще квіточки
Вмію заміряти найкраще• 22 января 2024
А вообще нужно к адвокату и по реестрам пошуровать может он уже таких долгов наделал что вчера нужно было разводиться
ПрипоРошенная• 22 января 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
то вже не ваша справа ,як на те пішло.Ви точно не платитимете зі своєї кишені,тому не рахуйте хто і що може отримати.А отримують дуже багато. Я 1,5 року сиділа на виплатах,вивчила мову ,ось уже 2 роки.Влаштувалась на роботу і отримала ВНЖ. і мені прекрасно.Тепер я сплачую державі Германія податки. І це нормально їхати з воюючої країни в кращі умови і не ваша справа куди і чому їхати.якщо держава не може забезпечити соц умови вагітній і жінці в декреті,значить це робить інша країна.Якби так всі думали,то в 90 та й пізніше не виїжджали в ту ж Америку. У вас якісь дивні думки. Тисячі людей виїхали до Америки і їм Америка дала усе- від житла і допомоги до роботи. Тому дбайте про себе і заглядайте в свій карман.
Риба шукає де глибше,а людина де краще. А Германії потрібні нові люди,нова кров.Інакше би вона не спрощувала правила ВНЖ, Тому на таких як ви точно не слід рівнятися. Сидіть і не пиз..ть..А німці як і англійці люблять наших жіночок. Бо красиві,хазяйновиті.Мій німець на руках мене носить,хвалиться скрізь. Подруга в Дрездені. В Україні 15 р заміж не могла вийти.А там познайомилася і ще й з неабияким.Влаштував до себе на роботу. Будинок свій. Задоволена як слон.Любить.Так що ...))) хто не міг знайти своє щастя в Україні,то знайде закордоном.
Це філософія звичайного пристосуванця.
Можете хоч 20 таких простирадл наклепати ( ніхто їх не читає) - це ви саму себе намагаєтесь заспокоїти
Чому ж чесно не признатися - війна стала приводом покращити своє фін становище .
Про те, що могли зайняти місце реально постраждалої людини вже мовчу - вже зрозуміла, що вигризають жирнішим шматок ті, в кого тривога лунає найрідше
Княгиня пітьми• 22 января 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Це філософія звичайного пристосуванця.
ви мені до самісінької ср..ки)))
а стосовно тривоги. Вона лунає скрізь і кожна людина має право виїхати і вказувати комусь точно не слід кому виїжджати а кому ні. в країні війна і цього достатньо.
Кумедна• 22 января 2024
Автор, почитала вас. История моей подруги 20 лет назад один в один. Это не лечится, может, разве что, перейти в какую-то более спокойную форму, но эта @рень навсегда. У подруги муж тратил и свою зп, и ее, и детские, и золото из дома выносил. Как-то приехали какие-то бандюки долги выбивать, муж ей заранее позвонил. Она с грудными детьми на руках, деньги одолжила у подруги, сидит на лавочке ждёт с коляской. Приехали, притарабанили ей мужа, главный из этих бандюков глянул на нее, вкладывает в руку деньги обратно, такой’ девушка, уходи от него, у него два таких богатыря растёт, за него жена последнее готова отдать, а ему пох, ты же видишь. Деньги на детей потрать и если он еще раз попадет, чтоб ты за него не впрягалась’. И что... Она всю жизнь впахивает, часто на 2-х работах, без выходных и отпусков. У него это перетекло в какие-то компьютерные игры, ставки или хз что такое. Лет через 15 он уехал на заработки в другую страну, так она хоть выдохнула и жить начала. Как-то ее молодая сотрудница спросила, мол, дай совет счастливой семейной жизни, вот вы столько вместе перенесли, ты мужа вытянула и не сдалась, выборола семью. Подруга-совет один, узнаешь про зависимость от азартных игор, ставок и тд-уходишь в тот же день не оборачиваясь.
Раздражевская• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Я хочу пожати на розлучення. Вже.. але блін , не розлучають вагітних і до року дитині. Як народжу, буду пробувати поїхати в інше місто .правда поки незнаю куди.. з маленькою дитиною (
Разводят. Меня развели, за 20 дней до родов.
Я пошла в суд подавать документы, написала заявление рассматривать справу без меня. И развели.
После развода берите девичью фамилию и делайте паспорт. После того как получите паспорт регистрируйте на себя ребенка.
Смажена полуничка• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Дуже думаю про це... Поки переживаю ,щоб нормально народити... А потім так певно і зроблю ,бо не можу себе витягти. А маю зробити це тільки я.
О, ні. Простіше поки вагітна, бо коли родите, то буде в рази важче. Хай йде на мороз, до батьків, до друзів, в гуртожиток, куди хоче.
Знайдіть психолога, наші поради можуть лишитися не почутими .
Смажена полуничка• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Розлучають, якщо він на вас руку підіймає, якщо є насилля.
Вам треба психолог та адвокат.
Миловидна леді• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Його вибір. Женіть бо пустить вас з дитиною по світу.
Я супер-пупер• 22 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Ей рожать, у них долги, откуда деньги на рехаб?
Є державні ребцентри, які лікують не за всі гроші світу. Але я чомусь впевнена, що варіант лікування ні чоловік, ні автор не розглядають взагалі
Я супер-пупер• 22 января 2024
Ответ дляГлаголиця
Ігроманія не лікується, на жаль(( Все, що пишуть про лікування - це обман. Лудоман зривається після декількох років зав´язки на раз-два. Маю власний досвід життя з лудоманом (син). Ваш вихід - тільки тікати, і подалі((
Я щиро вам співчуваю, але маю власні приклади вдалого кодування алкоголіків і вдалого, принаймні, на цей момент лікування наркоманів і ігроманів
Я пані прохана...• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Автор, вам надо идти и подавать на развод сейчас!! И причину развода указать честно. /Вас разведут!!! Иначе он наберется долгов и кредитов, которые потом будут сбивать (в прямо м смысле) с ВАС коллекторы! Долги мужа и жены общие!!
И выгоняйте его. Пока технику не начал выносить из дома. Закрывайте квартиру и едте за границу.
Все возможно
• 22 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Просила його лікуватись . Не хоче , не признає навіть,що треба
Зліпок ступні• 22 января 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Зачем ей ехать за границу? что вы все той заграницей размахиваете как панацеей? Ехать на 3м триместре в лагерь? Или ехать с новорожденным в лагерь? Это что, цирк что ли?
Я пані прохана...• 22 января 2024
Ответ дляЗліпок ступні
нет. не цирк. но иногда в такой ситуации надо подальше от него. иначе прости т и пустит обратно. Далеко не панацея.. я понимаю((( но там ей не дадут погибнуть. А на какие средства она будет жить, если останется одна с ребенком после родов??? Он уже все деньги вынес!!!
Царівна Жабка• 22 января 2024
Людино добра, по-перше, подумайте про дитину і своє майбутнє, РОЗЛУЧЕННЯ. По-друге, змініть місце проживання і не кажіть чоловікові, хоч за кордон виїзджайте, тікайте... Колись моя дитина починала грати та брати кредити, вчасно зупинили... Дягую Богові, що так закінчилося. Але через що пройшли не хочу згадувати. Біжіть... це єдиний вихід. Психолог нам пояснив, що поки людина не впаде на саме дно і сама звідти не вилізе, толку не буде. Але всіх оточуючих вона потягне за собою. Він для Вас має вмерти, жодних зв´язків та контактів. Це єдиний шанс мати спокійне життя. Це дуже важко, але можливо.
Я пані прохана...• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Я і зараз ще працюю. Державна служба.
Это хорошо.... В сложной ситуации, думаю, и коллеги помогут!! Главное - выгоняйте его! Чтобы не получилось ,что коллеги помогают, а он дальше с вас все средства тянет
Все возможно
• 22 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Вам треба психолог та адвокат.
Подала онлайн на розлучення. Через електронний суд. Заяву прийняли . Чекаю , що далі
Все возможно
• 22 января 2024
Ответ дляРаздражевская
В мене й так моє прізвище.
Зліпок ступні• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
С мужем поговорили?
Смажена полуничка• 22 января 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Знакомой в похожей ситуации помогли волонтеры, ее поселили у людей.
Зліпок ступні• 22 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
У автора своя квартира, зачем ей по лагерям мыкаться? ’Поселиться у людей’ накануне родов или с новорожденным - та еще радость.
Смажена полуничка• 22 января 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Потому что там автору после родов будут платить 800евро, а тут 1000грн
Зліпок ступні• 22 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Это автору решать что ей делать) Пусть дистанциируется от мужа, а там уже посмотрит.
Все возможно
• 22 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Що потрібно ,щоб оформитись? Ви не в курсі. І ще стрьомно , а як без мови там народити?
кураГАЛЯ• 22 января 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Автор в своїй квартирі. В неї й так є криша над головою
Это ненадолго, если он набрал кредитов уже
Зліпок ступні• 22 января 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А вы умеете успокоить беременную женщину. Тем более куда ей ехать до развода.
Я супер-пупер• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Тоді зовсім печаль ((