Ондатрова шуба• 22 января 2024
Чи вкладатися далі і розвиватися?
Доброго дня, маю не величкий цех по випічці хліба, попит є, гарно купується в крамничках. На весну хочу відкривати при пекарні крамницю, варта чи ні на даний час, тому що це вкладання коштів, на розвиток.
Результат:
вже голосів:
55 (87.3%)
Так
5 (7.94%)
Ні
3 (4.76%)
Зачекати
ПробілНеПрацює• 22 января 2024
Возле нашего дома тоже что-то подобное было много лет, когда проходила так пахло через забор всегда. Сейчас уже как 3-4 года открыли магазинчик и там столько людей, всегда свежий хлеб и булочки, летом добавили всякие слойки сладкие, с творогом, лаваш. Туда иногда идти не хочется потому что очередь на улицу
ПробілНеПрацює• 22 января 2024
Забыла написать, там ещё 3 столика поставили и кофе можно попить. То вообще огонь 🔥
Не будь КакСвета• 22 января 2024
В мене знайома робила торти і десерти на замовлення, вже після початку повномасштабного вторгнення, відкрила кофейню і випікає там, об´єми збільшилися, кожен день гарний виторг, і на каві і на всяких пундиках
Поліцейський патруль• 22 января 2024
Врахуйте місце розташування магазину, хто буде вашим клієнтом.
Нічний дожор• 22 января 2024
У вересні були у Карпатах, стали попити кави, а їх основне - пекарня. Такого хліба і випічки я не куштувала відтоді, як мама не пече. Власниця розказала, що рецепти хліба удосконалює вже багато років і з такою любов´ю вона його робить і розказує про нього... Я готова була йти пішки за 14 км щоб купити той хлібчик.
Автор, нехай у вас усе вийде!
Замрійлива• 22 января 2024
якщо наразі є попит на хліб, відкривайтеся. хліб купуватимуть завжди. чекати закінчення війни - то така собі справа. їжа і ліки - останнє, на чому люди економити будуть. якщо об´єктивно Ваш хліб смачний, є потік людей і поруч немає аналогів, все вийде.