Срочнокпсихологу• 22 января 2024
Що таке 40 заказних литургий?
Почемучка• 22 января 2024
Це 40 замовлених Літургій. На кожній в молитві згадуються імена зі списку.
Паспортний стіл• 22 января 2024
Ответ дляПочемучка
Може ви мені підскажите
Сорокоуст за упокой нужно на 40 день заказывать?
Я пошла в церковь , сказала когда отец умер, мне что-то насчитали и сказали что все сделают, но это было до 9 дней.я ничего не запомнила.
Почемучка• 22 января 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Може ви мені підскажите
Прийміть співчуття.
Є особливі дні поминання померлих : 9й і 40й день, річниця смерті. В ці дні можна замовляти панахиди. Але все за вашим бажанням, ви 40-коуст за упокій можете замовляти в будь-які дні і в кількох храмах.
Якщо в храмі все порахували і записали, то вам не варто хвилюватися, все зроблять як треба, на 40й день вашого батька згадають як такого, у якого особливий день поминання.
Ваша особиста молитва за спочилих рідних теж дуже важлива, бо ви цю людину знали і любили.
Паспортний стіл• 22 января 2024
Ответ дляПочемучка
Прийміть співчуття.
Дякую Вам, що пояснили
Молюся за батька