Цветочница• 22 января 2024

Яку найбожевільнішу теорію змови ви чули?

ДА да да• 22 января 2024
Что вокруг Киева строят стену, чтобы всех закрыть и не выпускать!
Но там в одном котелке с этим одновременно варится 5 Джи, аденохром, плоская земля и хз шо еще )))

Tammy21• 22 января 2024
Ответ дляБокс-орун
вам також за пораду таку приємну
Поради повинні бути не приємними, а корисними.
Ужгород• 22 января 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Я зараз в Європі. Мені розповідав знайомий місцевий, що більшість сімейних лікарів були проти вакцинації. Таким чином, йому без проблем вдалося уникнути щеплення
Ще під час ковіду задала питання сімейному лікарю, яку я відвідувала, в нас склалися майже приятельські стосунки згодом, яку з вакцин в сенсі мінімуму можливих наслідків вона би порадила, відповідь була ʼніякуʼ. Країна ЄС.
Хто тут питає прізвища лікарів, яких замовчують ʼофіційнаʼ преса та уряди, йдіть на ресурси, де публікуються наукові статті та подивіться, скільки всього доведеного є за наслідками ковідних вакцин.
Ane4ka-9cee• 22 января 2024
Ответ дляТишком_нишком
Ось що саме з вашого переліку ви можете 100% спростувати ? Ми справді ВІРИМО, що Земля кругла, що Місяць не штучний, що продукти із жабою(не знаю про що мова), можна їсти. Віримо, бо так нам сказали, так нас навчили. А чи правда це?
Купа вчених, астрономію і т. д. багато років досліджують Землю, літають в космос. А якісь божевільні придумали оцю єрісь про пласку Землю, про те, що місяць хто вмикає і вимикає. Ви справді в це вірите?
УжеВотДа• 22 января 2024
Що земля пласка, і існує нло
УжеВотДа• 22 января 2024
Ответ дляУхахайкина
Плоская земля. Это самое тупое, что я слышала.
Дізлайк походу пласкоземлянин вам вліпив
Путающаяся• 22 января 2024
Ответ дляротцвеники
Про звільнення території України для євреєв. Але. Он президент роздає громадянство всім, кому не лінь. То може то вже не теорія
аналогично + меноры везде в Украине, каким боком мы к Израилю? да поддерживаем, но меноры те к чему?

Бокс-орун• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
якщо людина не має проблем, то це не порада.
Сплюшка• 22 января 2024
Ответ дляПервоклашка Я
И я. Но самой большой неожиданностью стало для меня, что моя подруга допускает вероятность этого. Абсолютно серьёзно
А мой кум спорит с пеной у рта на эту тему с разными доводами из области физики и геометрии, хотя учился в школе плохо и психует, если кто то думает иначе
Tammy21• 22 января 2024
Ответ дляБокс-орун
А що це? Кішка?)
Бокс-орун• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
А що це? Кішка?)
ви дуже нав´язлива. це хамство. а для вас хоть песик
Радуга-дуга• 22 января 2024
Ответ дляУжгород
Моя подруга пульманолог, що не переставала читати научні статті і статистики, спочатку скіптично ставилася до вакцин. Але потім, коли розгрібала , лікувала онлайн своїх пацієнтів і їх знайомих, друзів і побачила всю картину, вакцинувалася сама і батьків вакцинувала
Накладні мюслі• 22 января 2024
Ответ дляротцвеники
Під час війни громадянство отримати не можна
Радуга-дуга• 22 января 2024
Ответ дляПутающаяся
А кресты на православных храмах и памятниках зачем?
Накладні мюслі• 22 января 2024
Ответ дляolgabaluta
Хотя, эти теории - не божевільні, это - наша реальность, и то, что нам заливали в уши и продолжают заливать!
А зачем вы заменяете слова на украинские, если текст пишите на русском?
Радуга-дуга• 22 января 2024
Ответ дляротцвеники
Кому останньому роздав , підкажете?
Анонім Завгосп• 22 января 2024
Ответ длякуркулиха
Сорос же умер
да? когда?
Мир Мир Мир!• 22 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Маска захищає не того хто одяг маску, а тих хто поряд. Якщо в масках всі, то в повітрі меньше концентрація віруса, отже і вірогідність підчепити вірус менше, і в разі попадання вірусу в організм, достатньо місцевого імунітету носоглотки.
Из-за маски в лёгкие и кровь не попадает достаточное количество кислорода и в целом организм страдает. И в том числе и ’місцевий імунітет носоглотки’.
Мир Мир Мир!• 22 января 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Каждый день от мамы пополняю свои познания в конспирологии. Выбрать самую безумную теорию - затрудняюсь, там и обезумевший ИИ, на самом деле уже управляющий миром, и рептилоиды, и Украина для евреев, и конечно же уроды-глобалисты, преследующие одн цель - сокращение населения Земли, и все, буквально все делается именно с этой целью - любые законы, любые новые продукты, методы лечения - все в этом мире хочет нас убить.
Тяжело наверное жить в таком угрожающем и враждебном мире, который катиться в пропасть и ты в нем обречен. Наверное это и есть цель распостранения этих теорий - загнать человека в такое пассивное состояние тихого ужаса и бездеятельности?
А в чем мама неправа?

Попа как у Кардашьян• 22 января 2024
Ответ дляТихомандражная
Одна мама шукала репетитора з математики, які знають секретні лайфхаки, щоб встигати по програмі :) ну тіпа всі вчителі математики змовилися, щоб не видавати секретів математики і її дитина не встигала.
Бачите, сама не вивчиа, неронну зв´язки не зформувала, але ж щось інше навчилась робити. результатом чого є дитина
Одноклітинним легше жити
Дон Пэдро• 22 января 2024
Ответ дляУжгород
Спросила у семейного врача, какую прививку уколоть от ковида. Она посоветовала сначала сдать анализ на антитела. И опа, у меня шикарный титр. Врач по анализу сказала, что прививку делать не нужно никакую.
Ещё через год сдала анализ ради интереса, и колличество антител ещё увеличилось.
Міряю від одиниці• 22 января 2024
Ответ дляПервоклашка Я
ой блін -*Більшість сімейних врачів було проти* ну така собі статистика
Я в Європі вже 20 років, всі мої знайомі і рідня,колеги, сусіди - всі привиті, сімейний врач не був проти вакцини,навпаки - дуже рекомендувала.
ничевока• 22 января 2024
Самая дикая теория, которую я слышала - это что теории заговора это выдумки. Все, что сейчас происходит, ничем иным кроме заговора против человечества обьяснить нельзя
Тишком_нишком• 22 января 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Купа лікарів і політиків 4 роки тому кричали, що не можна ходити в парк/ліс😉
Місячне Сяйво• 22 января 2024
Ответ дляСплюшка
Якщо людині все життя казати ,що трикутник це квадрат, то він в це і буде вірити. Не потрібно нікому нічого доказувати. Для вас земля кругла, а для когось пласка. В шкільних книжках з історії ( десь в середині 90х, ) теж писалося що Україна створена на ’окраінє’. Так що думайте...
Сплюшка• 22 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
А що мені думать? Це ж не я доказую, а він. Я взагалі стараюсь переключить розмову в інший бік, бо це до нескінченності
Кросівки оригінал• 22 января 2024
Найбожевільніша це про шашлики і дві три неділі
А найстрашніше, що я вірила
Мой_ужин• 22 января 2024
Річ у тім,що всі теорії,які я раніше вважала божевільними-стають нашим життям...
Кусачая Я• 22 января 2024
Ответ дляПервоклашка Я
А для мене стало шоком, що мій колишній в це вірить. Засумнівалась в його адекватності. Програміст..
Мой_ужин• 22 января 2024
Ответ дляolgabaluta
Что маска защищает от ковида. 😷 И нужно ее купить на кассе в магазине)). А тот, кто не розмовляє українською мовою - тот ждун, и сам виноват, что его оккупировали!
Еще то,что нужно 3 раза уколоть вакцину. А потом-оп,она не 100% защита...