Безпринципова• 22 января 2024
Дивний роботодавець
Доброго дня!
Нещодавно мене запросили на співбесіду до ріелторської агенції. На співбесіді власник агенції сказав, що все добре, він мене бере, що в понеділок їхня агенція працює з 10, щоб я приходила на стажування. Я сказала, що до вечора подумаю та напишу йому. Коли я йому сказала, що все підходить, він сказав, що у них кастинг та вони ще нікого не обрали. Я розумію, що зараз часто обирають працівників таким шляхом, але навіщо казати на співбесіді, що він мене вже бере. Як Ви думаєте, навіщо так робити?
Ангел-предохранитель• 22 января 2024
Правильно сказав бо оберуть після стажування, а зараз у них кастинг.
Безпринципова
• 22 января 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ні, вони спочатку оберуть кого на стажування.
Безпринципова
• 22 января 2024
Ответ дляУдачная
Значить після вас прийшов більш підходячий кандидат, не переймайтеся.
Можливо, але міг зразу попередити, що вони обирають.
Самоучка• 22 января 2024
Ответ дляБезпринципова
На той момент коли вам сказали, що підходите все так і було. А потім ситуація змінилась: або з´явився інший кандидат, або сумніви щодо вас.
Удачная• 22 января 2024
Ответ дляБезпринципова
Погоджуюся з вами, але все одно не переймайтеся, значить ця робота не ваша, для вас буде щось краще. Бажаю вам найскоріше знайти гарну роботу
Пуки-куки• 22 января 2024
Вас могли переплутати з кимось ще. Однакові імена або типажи. Я HR, часто це зустрічаю серед керівників, особливо коли багато кандидатів)
Безпринципова
• 22 января 2024
Ответ дляУдачная
Щиро дякую)❤️
Люблю ВалЄру• 22 января 2024
Вы никогда не ходили на собес к риелторам? Они есть разные. Есть такие как у вас, это как секта или сетевой маркетинг. Не ведитесь, и не спешите туда, запросто могут кинуть на деньги. А ведут себя так чтобы выбить вас из колеи, чтобы вы перестали думать логически и уже шли, невзирая на условия.
Потішаюся• 22 января 2024
Теж була така ситуація, його, скоріш за все, зачіпило, що ви захотіли подумати.