Варена цибуля• 22 января 2024

Ще раз про аліменти.

Син знайомої розлучився. Двоє доньок поділили між собою. Менша 9 років живе з мамою, старша 14 років проживає з татом. Сестри час від часу зустрічаються, батько організовує пишні зустрічі, має на те можливість. Бізнесмен. І ось через 3 роки після розлучення бувша жінка подає батька на аліменти. Якось дивно, бо вважалось, що все справедливо. Питання в тому, чи можливе таке, що при таких розкладах, коли діти живуть окремо по батьках ще й платити аліменти?
автор Варена цибуля • 22 января 2024
Ответ дляКупи слона
Для чого їй тоді аліменти?
Я теж над цим міркую. Він іновірець...живе в неї в шикарному особняку, що дістався від попереднього чоловіка. Все втряслось...чи не втряслось?

Счастье_же_вот_оно• 22 января 2024
Ответ дляКупи слона
Буде їй легше, як колишній теж подасть на аліменти?
Маячня як на мене.
Може старшій вже ж 18 і далі про аліменти зазвичай не думають. А скоріше за все вона вважає, що він же чоловік і по-чоловічому на неї подавати до суду не стане.
автор Варена цибуля • 22 января 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Так,таке можливо. Той з батьків, хто не проживає з дитиною, має сплачувати аліменти на їх утримання. Тому в батька теж є право подати в суд на стягнення аліментів з матері на старшу дочку, якщо їй ще не виповнилося 18. Або сама дочка може подати в суд, якщо їй більше 18 і вона навчається на денному у вузі. Або змиритися і просто виконувати рішення суду.
Дякую. Розкажу подрузі.
Багиня• 22 января 2024
Ответ дляКупи слона
Маячня як на мене.
Напевне аліменти там будуть різні.Вона може мріє що в нього мільйон доходу офіційний і їй 250000 буде перепадати.А їй присудять платити на старшу дитину 2000.
Напланетянка• 22 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
просто мамка хитросделана, сначала они поделили детей поровну, а когда одна из них достигла 18-ти летия, то вдруг впомнила, что отец должен и вторую дочь содержать...
Это уже слишком! А кто отец младшей теперь, когда старшей 18?
автор Варена цибуля • 22 января 2024
Ответ дляБагиня
Може і таке.
Як_наготую...• 22 января 2024
Ответ дляБагиня
Есть какая то сумма , максимальные алименты, незнаю какая сумма но , больше её не присудят

автор Варена цибуля • 22 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
Ще немає 18.
Счастье_же_вот_оно• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Ще немає 18.
Ну то нехай подає, бажано до того ж суду, куди колишня подала. Вони рівні в своїх правах.
автор Варена цибуля • 22 января 2024
Ответ дляБагиня
Така можливість точно існує, бо в свій час багато рилася по юридичним інтернет консультаціям на сімейні питання і траплялися такі випадки і коментарі по ним.Якщо його це обурює хай звернеться до юриста і той все розкаже що і як.
Обурює, бо і без аліментів він давав супер багато. Діти одягнені ним, відпочивають по морях, в школу возять на таксі. Я ж це знаю...
автор Варена цибуля • 22 января 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Немає 18
автор Варена цибуля • 22 января 2024
Ответ дляНапланетянка
Немає ще 18. Син знайомої є батьком доя обох. Крім того їхня мама народила вже спільну дитину від ресторанщика. Але це таке...
Счастье_же_вот_оно• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Невже колишня зовсім нічого не пояснила, з чого б такі зміни?
Володарка мрій• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Він син моєї родички. Розлучення сина доя неї трагедія. І от сьогодні від неї наслухалась жалів.
Такая трагедия что позволила разделить детей?
Володарка мрій• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Мама встигла вийти щаміж ща власника ресторану, ле вона працює адміном. Біди немає.
Угу, только дети по разным хаткам. А так никакой беды.
Счастье_же_вот_оно• 22 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
А в неї мали питати дозволу 😯?
Володарка мрій• 22 января 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А в неї мали питати дозволу 😯?
мнение могла вы свое сказать)
Купи слона• 22 января 2024
Ответ дляБагиня
Не буде такого, і вона точно про це знає.
Максимально можливі аліменти в Україні - щось біля 20 тисяч. І це за всіх інших ідеальних умов. А тут одна умова поділу дітей перекреслить їх до мінімальних з вірогідністю 99,9%. Стане їй легше від 2000 грн?
Счастье_же_вот_оно• 22 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
мнение могла вы свое сказать)
То може вона і казала

автор Варена цибуля • 22 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
А що могла бабуся порішати в тій ситуації? Впало на невістку кохання, сімя розвалилась.
Внуки никали від мами до тата і навпаки. Бувало, що двоє жили то в мами, то в тата. Потім якось втряслось, що менша до мами пішла, а старша з батьком залишилась.
Володарка мрій• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
та наверное ничего) то я от шока) Не понимаю как это делить детей.
автор Варена цибуля • 22 января 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Поки що ні. Історія тільки почалась.
Счастье_же_вот_оно• 22 января 2024
Ответ дляКупи слона
Зустрічала щось про максимальну суму, але хіба це стосується загальної практики? У законі наче про відсотки від доходів йдеться.
автор Варена цибуля • 22 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Що на це сказати? Нещасні ті діти при живих батьках. Мама вся в коханні до азера, який обплутав її як павутиною, живе в її шикарному особняку. Батько теж одружився, на діловій жінці. В них спільний бізнес. А діти? От і правда, що не вгрошах щастя. Діти потрібні тільки бабусі.
автор Варена цибуля • 22 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
І хто тут винен?
Купи слона• 22 января 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Звісно.
10 прожиткових.
Це ж гроші на поточне утримання дитини, зрештою, а не капіталовкладення.
Счастье_же_вот_оно• 22 января 2024
Ответ дляКупи слона
Звісно.
10 прожиткових.
А де можна глянути про ці розміри?
Купи слона• 22 января 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А де можна глянути про ці розміри?
Та загугліть;)
Бодіпозітівна• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Ну а тепер мама буде мати гроші, а діти страждати через чвари