Варена цибуля• 22 января 2024
Ще раз про аліменти.
Син знайомої розлучився. Двоє доньок поділили між собою. Менша 9 років живе з мамою, старша 14 років проживає з татом. Сестри час від часу зустрічаються, батько організовує пишні зустрічі, має на те можливість. Бізнесмен. І ось через 3 роки після розлучення бувша жінка подає батька на аліменти. Якось дивно, бо вважалось, що все справедливо. Питання в тому, чи можливе таке, що при таких розкладах, коли діти живуть окремо по батьках ще й платити аліменти?
Як_наготую...• 22 января 2024
Он вам мужчина ваш?
Нафиг лез в это дерьмо? Вот оно вам надо.
Сами решат
Купи слона• 22 января 2024
Одразу уявила себе на місці меншої дитини.
Одна живе з «бізнесменом» без матері, а друга на пишні зустрічі ходить 🤦♀️
Варена цибуля
• 22 января 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Он вам мужчина ваш?
Сами решат
Він син моєї родички. Розлучення сина доя неї трагедія. І от сьогодні від неї наслухалась жалів.
Бандитка Сью• 22 января 2024
Можливе звісно. Батьки повинні утримувати обох дітей
Якщо не можуть домовитись про взаємозалік, то суд)
Як_наготую...• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Он бизнесмен, денег хватит и на бывших и на новых, всё отлично, пусть платит
Варена цибуля
• 22 января 2024
Ответ дляКупи слона
Мама встигла вийти щаміж ща власника ресторану, ле вона працює адміном. Біди немає.
Варена цибуля
• 22 января 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Старша обрала батька. З мамою точно не все гаразд
Так, старша обрала батька. Власне розлучення було через кохання мами до чудого дяді.
Николай-b526• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
так пусть ’дядя’ и содержит!)))
Варена цибуля
• 22 января 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Якщо він може допомогти, то чому не допомагав?
Пишні зустрічі передбачали покупки дорогих речей на кшалт смарфонів за 20000. А про речі вже мовчу.
Варена цибуля
• 22 января 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ну що ща відповідь?
Бодіпозітівна• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
То його справа. Його відносини з дитиною то їх. Але нахера такий телефон у 9 років
Як_наготую...• 22 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
так пусть ’дядя’ и содержит!)))
По закону должен содержать отец и новый муж тоже будет содержать если мать так поставит вопрос.
Нет проблем
Варена цибуля
• 22 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
так пусть ’дядя’ и содержит!)))
Дядя вже має спільну дитинку з мамою і своїх від попередньої дружини. Виглядає, що немає грошей. Але ж власник реторану...
Варена цибуля
• 22 января 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Ніколи нічого не шкодувалось на дітей.
Як_наготую...• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
И что они живут вместе, но он её ребенка не обеспечивает?
Такое бывает? Они ж вместе живут
Николай-b526• 22 января 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Нет проблем
просто мамка хитросделана, сначала они поделили детей поровну, а когда одна из них достигла 18-ти летия, то вдруг впомнила, что отец должен и вторую дочь содержать...
Варена цибуля
• 22 января 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Такое бывает? Они ж вместе живут
Цього я не знаю. Мала не любить розказувати про маму.
Як_наготую...• 22 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
Необиднеет
Варена цибуля
• 22 января 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Діти виростають і розберуться. Його виплати будуть бонусом
Счастье_же_вот_оно• 22 января 2024
Так,таке можливо. Той з батьків, хто не проживає з дитиною, має сплачувати аліменти на їх утримання. Тому в батька теж є право подати в суд на стягнення аліментів з матері на старшу дочку, якщо їй ще не виповнилося 18. Або сама дочка може подати в суд, якщо їй більше 18 і вона навчається на денному у вузі. Або змиритися і просто виконувати рішення суду.
Варена цибуля
• 22 января 2024
Ответ дляБагиня
По ідеї він теж тоді повинен подати на неї на аліменти
Оце вже варіант. Дякую.
Купи слона• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Для чого їй тоді аліменти?
Николай-b526• 22 января 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Необиднеет
а скорее всего умный второй благоверный насоветовал... че ж самому пахать?..когда целый бизнесмен пропадает....
Счастье_же_вот_оно• 22 января 2024
Ответ дляКупи слона
Для чого їй тоді аліменти?
Ну бо має на це право 🤷
Купи слона• 22 января 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну бо має на це право 🤷
Буде їй легше, як колишній теж подасть на аліменти?
Маячня як на мене.
Багиня• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Оце вже варіант. Дякую.
Така можливість точно існує, бо в свій час багато рилася по юридичним інтернет консультаціям на сімейні питання і траплялися такі випадки і коментарі по ним.Якщо його це обурює хай звернеться до юриста і той все розкаже що і як.