Відповів всім• 22 января 2024
Якщо людина хворіла на запалення легенів, в майбутньому...
Буде якесь відхилення показувати на КТ в тих частинах?
Ермолайчик• 22 января 2024
Може в минулому?)) по різному: можуть бути спайки, а може і ні. Ще дивлячись який вид пневмонії
ЛюблюДевчонок• 22 января 2024
Я в дитинстві хворіла.
5 днів в реанімації. Але більше нічого не турбує по легеням
Відповів всім
• 22 января 2024
Ответ дляЕрмолайчик
Хворіла в минулому, показувати в майбутньому 😀
Борисфенка• 22 января 2024
Ответ дляВідповів всім
А яка різниця, буде показувати чи ні? Ви зможете щось змінити?
Як повезе.
Научительница• 22 января 2024
Я хворіла в 16 років, більш не разу. Але потім тільки часто бронхіти, трахеїти
Зрадорозганячка• 22 января 2024
У меня есть следы в легких, по рентгену думали, что туберкулез. Ходила в тубинститут, там сказали, что это последствия перенесенного воспаления легких.
Донька подруги• 22 января 2024
Не впевнена, як це правильно називається, наче фіброз, мені показало КТ у тому місці, де було запалення
Відповів всім
• 22 января 2024
Ответ дляДонька подруги
Це якось лікується?
Ку ка ку ка ку• 22 января 2024
Я хворіла пневмонією 17 разів, з 3х місячного віку. Кожен рік майже. На КТ і на рентгені все в нормі. Мені 47.
Донька подруги• 22 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Це якось лікується?
Ні, якщо утворилася фіброзна тканина, то вона не розсмокчеться
ЗавЛабСнаб• 22 января 2024
Я в детстве очень тяжело болела воспалением лёгких, лёгкие на КТ и рентгене чистые.
Угги в горошек• 22 января 2024
У два місяці хворіла. В дитинстві бронхіти бували. Про кт не підкажу